2009 Ekim Anneleri

Allah yavrucuğunu sağlıkla nasip etsin inşallah :Saruboceq: :nazar:
Hangi hastane olacak senle yakın oturuyorduk di mi?

strawbery senin günün bellimi peki..

kızlar bugün aybike doğuma girecekti dimi bitek.Keremim de pztesi suni sancıyla girecekti sanırım.Bi değişiklik olmadıysa sürekli takip edemiyorum nete girip..

canım llallcım 1 haftaya kadar rahatlarsın inş. hatta daha kısa surer umarım ŞenizŞenizŞeniz

sen nasılsın zuzumm toparlanabildinmi g.anestezimi oldun opuyorumnanaktan

kızımın gelişimi ve kilosu önden gidiyo bugünkü kontrolde kilo 4200 göbek çevresini ölçemedi ultrasondaki sınırı geçmiş içerde kaldığı sürece doğum şansım azalaıcak dr. um şu anda normal deoğum şansım olduğunu bebeğin içerde daha fazla büyümesini istemiyor,zaten suyuda epey azalmış o yüzden canım...

evet küçükyalı delta hospital da olucam canım..doğumuma kendi dr. um gelicek o hastaneye..

anladım canım daha beklerseniz dogumunuz zor olur evet saglıkla gelsin inşallah melegin

inşallah naloşum kısa zamanda geçer bu ağrılar...:Saruboceq::Saruboceq:

inşallah naloşum kısa zamanda geçer bu ağrılar...:Saruboceq::Saruboceq:

inşallah hemen gecer llallim normal dogumda sancı var ama sonrası miss gibi sanırım sende bunu yasamıssın simdi zor geliyor dimi cnmm :teselli:
kızlar ALya duanın dunyaya gelmiş :nazar:
resimlerini ekliyor aybikenin arkadası

kızımın gelişimi ve kilosu önden gidiyo bugünkü kontrolde kilo 4200 göbek çevresini ölçemedi ultrasondaki sınırı geçmiş içerde kaldığı sürece doğum şansım azalaıcak dr. um şu anda normal deoğum şansım olduğunu bebeğin içerde daha fazla büyümesini istemiyor,zaten suyuda epey azalmış o yüzden canım...

evet küçükyalı delta hospital da olucam canım..doğumuma kendi dr. um gelicek o hastaneye..

Hiç endişelenme canım bizim komşu orda sezeryan yapmıştı ve çok memnun kalmıştı.

zuzu lal hoşgeldiniz taze anneler...
hoşbulduk canımmmopuyorumnanaktan
inşallah hemen gecer llallim normal dogumda sancı var ama sonrası miss gibi sanırım sende bunu yasamıssın simdi zor geliyor dimi cnmm :teselli:
kızlar ALya duanın dunyaya gelmiş :nazar:
resimlerini ekliyor aybikenin arkadası

aynen öle naloşum....sancı çekiosun ama sonrasında problem yaşamıosunnnnn:lepi:
sezercikdede tam tersiiiiiiiiikafamçokkarıştı

bunları canım kont vardı bugunn normal dogum yapabilirsin dedi ama ben gene de gun aldım kiloymuş melegim biraz
sen normal dogummu yaptım buketcim sezeryanmı

canim benimki arada kaynadi yaa.doktorum bebeginin kafasi 2 hafta onden gidio kilosuda biraz fazla normal zor olur demisti.ben yinede normali bekledim.en son kontrole gittigim gun doktor daha bebegin kanala inmemeis acilmada yok sancida seni persembe sezeryana alicam dedi.kontrol oldugum gunun aksami sancim tuttu.acile gittik .spinal sezeryan oldum

hadi hayirlisi bak ozel bir tarihte dogsun istiyordun 10.10.09 da oglunu kucagina alacaksin ins.

kızlar ben geldim..
kontrolüm vardı sabah,alttan muayene oldum Allahım çok büyük bir azaptı iğrençti yaa..kendimi nasıl kastıysam doktorum kendini biraz serbest bırak muayene edemiyorum bak dedi :kedi:
evetttttt..yarın sabah 08.30 da epidural sezryanla doğuruorum kızlar..hiç açılmam sancım çıkmadı ve bebiş 10 gün önde olduğu için szeryan olmamı önerdi doktorum..yarın 7 buçukta hastanede olucam 8 buçukta sezeryana giricem ve çokkkk heyecanlıyım...korkuyorum...mafoldumben

hadi hayirlisi bana boyle teklif sunsalar 1 gun bile beklemezdim:gitme:
slm kızlar bizde şimdi dr. dan geliyoruz yarın doğuma alıcam dedi,hiç beklemiyodum şok oldum dedim hazır değilim ptesi yapalım.Kısmetse pztesi sabahı doğuma gidicem hala inanamıyorum şoktayım suni sancıyla doğuma giricem dua edin bana...

tahmin edebiliyorum canim kac saat suni sanci cek cek sonra sezeryan ol..sen hem normal dogum hemde sezeryan yapmis kadar oldun...
hiç gözünü korkutmıyım şimcikk kaydirigubbakcemile2 yerimseniben

lllalll nasılsın hayatım çok ağrın varmı
elalım sen nasılsın sezeryan nasıl oldu genel mi epiduralmi??

hoşbulduk canımmmopuyorumnanaktan

aynen öle naloşum....sancı çekiosun ama sonrasında problem yaşamıosunnnnn:lepi:
sezercikdede tam tersiiiiiiiiikafamçokkarıştı
ahhh..hhh ahh normal dogummm keşkeee:Saruboceq: :)))))))))

canim benimki arada kaynadi yaa.doktorum bebeginin kafasi 2 hafta onden gidio kilosuda biraz fazla normal zor olur demisti.ben yinede normali bekledim.en son kontrole gittigim gun doktor daha bebegin kanala inmemeis acilmada yok sancida seni persembe sezeryana alicam dedi.kontrol oldugum gunun aksami sancim tuttu.acile gittik .spinal sezeryan oldum

spinal dogum olan herkez memnun kalmıstı ama ben g.anestezi ile sezeryan olurum sanırım burdakilere guvenmiyorumm
hakkında hayırlısı demek boyleymiş buketcimm zor olcaksa canından can almaya gerekte yok yani :KK43:(
neyse kızlar fırsat buldukça girer haberleri alırım sizlerden tekrar.Görüşmek üzere..

hayırlı haberlerle gel inşallah canım

haziran ne guzel normal dogumla melegini kucagına aldı simdi ne kadar rahattırr

elalım yaptımı dogumunu normal mi sezeryan mi oldu haberi olan varmı
ben biraz uzanıcam kızlar geliriss tekrar

Son düzenleme:
anamm ne zormuş yawruşnan burayı takip etmek:) fırça yicem annemden şimcik gelir gelmez girdinmi yine nete dio:))

kısa bi özet geçiym...soora gelir detay weririm kuzum mızmızlanmaya başladı uynacak galiba..çok şükür berram ii bende iiyim..yürüyememeyi falan filan sallamıyorum hiç çünkü bulutların üstünde uçuyorum resmen iki gündür:)

doğumum zor oldu..anlatmıyım o yüzden...:))şimcik emişces kaçtımmm

Kızlar topici okumadım aybikeyle igili hber varmı dieama ben yazayım
sabah doğuma girerken mesj çekti... öğlen 1de ardım annesi çıktı aybike ağrısı var dedi kendine gelmedi tam dedi 1 aat çıktığı halde :KK43:( sonradan ldı telefonu sesi ayılmamış gibiydi tam zaten konuşmadım sonra ararım diye yorulmasın .. ve bebeğin durumun iyi olduğu ALYA DUA 3800 gram ağırlığında doğmuş bide minik diyordu manken kızı tombul manken oldu maşallahhhhhhhhhhh subhanallahhh deyin kızlarr son duyduğumda 2600 demşti :))
doğumyapan anneler kuzularınızı sağlıkla büyütün darısı başımızaaa

Benim gelinim geldii :)) delikafadulden
[/B]

X