2009 Ekim Anneleri

buketcim sanci vuruyo oraya iste yansiyo yani

bilmiorum ki.ama 3-4 gundur boyle
canım bebişinmi geliokiiiiiiii akannehir
acaba işallah geliodur canım...:Saruboceq:

anlamiorum ki canim yaa.doktorumun soyledigi belinden kasiklarina vuran sanci diodu.gece seni uyandiracak kadar siddetli olmali dedi.benimki oyle deil ki :umursamaz: belden bacagima vuruo.yururken cok kotu

beryalcim sana iyi dogumlar canim.guzel haberlerle gel sen de gizemde :Saruboceq:

dedim sana ben hamileliğin başında çok yedim haftada en az 2 tane yiodum
kivi ananas ve yeşil elmayla beslendim ilk 4 ay başka bişi geçmedi boazımdan ozaman düşerdi benim bebik ALLAH korusun veya korumuş mu desem :S

lalcim ben bu bebege 9yil sonra hamile kaldigim icin coook tadini cikardim benim de zorlandigim günlerim oldu ama olsun dedim allahima binlerce kez sükür olsun bana bunu ikinci kez taddirdigi icin

canım bende 6 yılın sonunda kavuştum bebişime ama biran önce gelmesini istiom artık...çünkü çok merak ediom bebişimi ve böyle oldukça dahada sabırsızlanıyorum....
gelsinde koklayayım artık oğluşumu.....:asigim:

$erbetli evet aybike

buket hadi bakalim anam cek ba$i sen biz pe$inden gelirik :)))

Lalcim insallah tatlim ya allahim kucagina almayi nasip etsin herkese versin bu mucizeyi

dün dok kontrolüm vardi ilk kez muayene ederken canim yandi yoksa hic anlamazdim

rahimin coook yumusamis dedi dogumuun cok cabuk olucak dedi acilmada varmis bir parmak kadar dedi
insallah dedigi gibi olur

sanırım peşpeşe doğurcaz kızlar bu hafta ıyı bı performans beklıyorumm bebeklerden gelsınler artık

Lalcim insallah tatlim ya allahim kucagina almayi nasip etsin herkese versin bu mucizeyi

amin canım:Saruboceq: isteyen ve bekleyen herkese versin allahhhh:Saruboceq:

walla ne yalan soylim artik olsun bitsin yaa.aci cekiorum mafoldumben bi turlu gelmek bilmedi bu biciriklar. topluca doguma gidelim hadi kaydirigubbakcemile2

bencede canım gelsinler artık....oğluşumu ultrason dışında görmedim,nasıl bişey olduğunu nasıl bir karaktere sahip olduğunu bilmiyorum ama onu çok seviyorum ve biran önce allahın izniyle sağlıkla kucaklamak istiyorum oğluşumuuu:asigim:

dün dok kontrolüm vardi ilk kez muayene ederken canim yandi yoksa hic anlamazdim

rahimin coook yumusamis dedi dogumuun cok cabuk olucak dedi acilmada varmis bir parmak kadar dedi
insallah dedigi gibi olur
maşallah canımmmmmm
sanırım peşpeşe doğurcaz kızlar bu hafta ıyı bı performans beklıyorumm bebeklerden gelsınler artık

inşallahhh:lepi::lepi:

bide ne diycem aşerme ilk başlarda olur dediler
ben ilk zamanlar hiçbişe yiyemedim bırak aşermeyi
şimdi şimdi aklıma abuk subuk şeyler gelio ve naedense zor bulunacak şeyler
geçen ay delirdim hanuta diye 2 haftada ancak yolladılar geçen haftada dickmans diğerbiadıyla negerküsschen çekti canım hemde nasıl anlatamam neyseki babama denk geldi getirmiş ama içinden 2 tane sağlam çıktı :S
bu hafta dido yiye yiye bi hal oldum
bi arada kumpire takmıştım

aybike anam senin de amma seyler cekmis canin :)) ne o öyle dickmanss filan falan :))))))

canım kumpire ben de bir ara fena takmıştım. bide ketçap ve mayonezsiz yiyemiyodum haliyla yanında az bişraz da kola....

onlar nekü kızzzz sırnaşık şey iyiki çok çeşit bılmıyom yoksa pis boğazın tekıyım.. cokacimcoook şimdi canım çekmişti...

dua dedin de gene aklım kızıma gitti:sinifsinif:
duaaaa kızım gel artıkkmafoldumben

aman sende delü...yağmur duası gibi doğurma duasına çıkalım hepimiz sabaha pırtlayalım :dance:

he ya çok azimli benim canım
nerdende aklına gelio demi
ay çok zor bişi
en kötüsü bayramdan beri unutturmaya çalışsamda kendime canım toz toprak kum kil tarzı şeyler yemek istio bak şimdi bile bi tuhaf oldum bahsederken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…