2009 Ekim Anneleri

gunaydin kizlarrr uyanir uyanmaz ilk soyledigim sey :bu gecede dogurmadim demek oldu
ayy bu belirsizlik her an hersey olabilir dusuncesi ne zormus yaaa

günaydın kızar.
bizim de babamız çalışıyo hatta onu yolcu eder etmez bi bakim dedim kimler var forumda..
bizde bugün de hiçbir atraksiyon yok. gözmüz yollarda ama ne nişan var ne sancı...
bakalım bugün kimler doğurck...

günaydın kızlar.
evet bizim babamızda çalışıyo hatta bu gece eve gelmeyecek yarın akşam gelecek. ben de yolculadım dfedim topiğe bakayım lal yada elalı doğurmuşmu diye... ama tembel bu hatunlar hala bi numara yok

Günaydın kuzular, iyi hafta sonları herkeseopuyorumnanaktan

hahahahaaaaa delüm günaydınopuyorumnanaktan
malesef doğuramadım hala, hersabah bi hayalkırıklığıyla uyanıyom artık:kedi:

Günaydın kuzular, iyi hafta sonları herkeseopuyorumnanaktan

hahahahaaaaa delüm günaydınopuyorumnanaktan
malesef doğuramadım hala, hersabah bi hayalkırıklığıyla uyanıyom artık:kedi:

sizi doğurmamış görünce ben de aynı hayal kırıklığna uğruyorum... sanki benimki de geç gelecekmiş gibi gelmeye başlıyo..

sizi doğurmamış görünce ben de aynı hayal kırıklığna uğruyorum... sanki benimki de geç gelecekmiş gibi gelmeye başlıyo..

inşallah sen bizim gibi olmassın cnm, seldusu bulcuğu örnek al kendineekaydirigubbakcemile3 bak çok beklemeden çıkarttılar

inşallah sen bizim gibi olmassın cnm, seldusu bulcuğu örnek al kendineekaydirigubbakcemile3 bak çok beklemeden çıkarttılar

hayırlısı be elam hayırla ve sağlıkla doğuralım da ne kadar gecikebilirki????
kzıalr ben kahvaltımı edeyim geleyim... muahhh

hayırlısı be elam hayırla ve sağlıkla doğuralım da ne kadar gecikebilirki????
kzıalr ben kahvaltımı edeyim geleyim... muahhh

bizde şimdi yaptık geldik kahvaltımızıcokacimcoook afiyet olsun cnmopuyorumnanaktan

yok tatlım okudum bile..
:gitme:
çok güzel yaaaa...
ben de istiyorumm...
gel artık bebiş be...

hoşbulduk..

napım cnm eve ınternet bağlattım şimdi bağlandı koşarak geldım yanınıza ay ne zormuşşşş gerçi butun haberlerı aldım ama aybık ve selduşumdan yınede olmuyor böle...

bu arada benı telefonla arayan arkadaşlar çok tşkler ıyıkı varsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…