2009 Ekim Anneleri

ela doğurdumu yoksammmmmm_?gerçekten bende cörmedim hiç.....................................................

bence doktorunun dediği sıralamayı uygulamalısın. en son tercih olarak sezeryanı tercih et derim.. normal doğuma da neden bu kadar takmışsam onu da bilmiyorum ya...

Amin... Zeze Rabbim inşallah bu bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder

Allah ın izniyle biz de kuzularımızı alıcaz bu sefer:Saruboceq::Saruboceq:

bence doktorunun dediği sıralamayı uygulamalısın. en son tercih olarak sezeryanı tercih et derim.. normal doğuma da neden bu kadar takmışsam onu da bilmiyorum ya...

Bana da mantıklı geliyoda dr.un dediği. Ama bi gelişme göremessem suni sancı denemeden sezeryan yaparım diyo. Acaba ben yine de suni sancı verin desemmi onu bilemiyorum. İlkay ööle yaptı çünkü bildiğim kadarıyla

aynı seyleri bana da söledi ya sancı da cıkmıo nst de asagıda inmemiş inerse suni sancı veririz kolay ama öbür türlü suni sancıyla ikinizi de strese sokmaktan baska bi işe yaramaz sezeryana alırız dedi zor oluomuş suni sancıyla dafisfisfis

sana katılıyorum canım..vereliniortakhep yazıyorum..keşke ben de ilkini normal doğursaymışım..şimdi mecbur sezeryan olcam:a015:

Ayyh işte onu düşünüyorum, doğumhane ile ameliyathanin arsında ne karar vercez. Bi de suni sancıyı çekip gene sezeryan olmak var ucunda. Korkuyorum sanırsamm

Ayyh işte onu düşünüyorum, doğumhane ile ameliyathanin arsında ne karar vercez. Bi de suni sancıyı çekip gene sezeryan olmak var ucunda. Korkuyorum sanırsamm

valla ondan bende korkuoyorum boş yere cek sancıyı git sezeryan ol sanırım ben asagı falan inmezse direk sezeryan olurum suni sancı almam yok inmişse de suni sancıyı denemeden küt diye sezercik olmam :umursamaz:

yok hayatım bende normal doğumdan yanayım canım ama oğlumda aynen senınkı gıbı oldu durumum bu şekılde gerçekten doktorunun dedı gıbı sunı sancıda fayda etmıyo benım oğluş hıç çatıyı yerleşmıyodu oyuzden çektım sunı sancıda boşa çıktı sezaryene alındım canım.oyuzden sen dr normal ıstedını söyle ama o ne uygun görurse.

ama belki suni sancı için de belli bi gelişme olması gerekiyoıdur. sor dpoktoruna

kız zuzu senin de ütün bitmek bilmiyo ayolkaydirigubbakcemile3ne ütülüyon bu kadar:dance:

kız zuzuu her sabahhh ütü ütüüü ne ütülüyon bu kadarrrrr...
bu arada ela gözükmüyooo nerelrdee

2 gündür güneşliklerle perdeleri yıkadım ütülüyodum..bugün de bikaç gömlek war onnarı yapcam..bugün sonn iişallah yani:))

suni sancı kimilerine etkie derken kimilerine etmiyor ee bunuda çekmeden bilemeyiz kızlarr...
benim yengem de gitti normal doğum diye sabah 11 den akşam 11 e kadar suni sancı çekti ama fazla sancı hissetmedim sadece sonradan çoğaldı dedi o kadar saat çekmesine rağmen 3 açılma olunca bide çocuğn suyunu patlatmışlar haydaaa sezeryan yapıcaz demiş
hurraaa ameliyathaneye ne olduğumu şaşrıdım diyor
ama iyi oldu aslında diyor sezeryanı düşünüpte stres olmadım korkamdım diyor çünkü aklım karıştı beynim durmuştu iyor dr öyle deyince :)

arkadaşlar ben ayın 10 38+1 olacağım sızce sezaryen gunu için ıyı mı yoksa beklesemmı?doktorum 10 _15 arası senbılırsın dıyo

Merhaba Kıslar opuyorumnanaktan

Yavrularını alan annişlerimize bebişleriyle sağlıklı, mutlu bir ömür diliyorum.

Suni sancının kötü olduğunu ve bebeğin kalp atışlarını yavaşlattığını biliyorum. Arkadaşım o sancıları yanımda çekti ve bebişinin kalp atışları yavaşladı gözümün önünde oksijen verdiler. Normal doğurdu ama kolay olmadı.

bugünün konusu suni sancı ise ben tecrübeliyim
dr gittim 2 cm açılma vardı fakat sancı yoktu verdiler suni sancıyı 1,5 saat sonra oğlum kollarımdaydı çok kolay oldu

İşte ondan korkuyorum. Sanırım dr. a güvenmek en iyisi...

ama belki suni sancı için de belli bi gelişme olması gerekiyoıdur. sor dpoktoruna

Evet canım öle olduğunu söylüyo dr. Hiç bi gelişme yı-okken suni sancı çok saçma diyo...

Ayyhhh işte korkulu rüyammm. Gerçi bööle düşündükçebaşıma gelir, ama aklımdan çıkaramıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…