2009 Ekim Anneleri

günaydın kızlar.sanırım benim doğum yakın artık.karnım 3 günden beri taş gibi ve sancılarım çok arttı.şeyime durmadan bıçak saplanıyo gibi oluyo.inşallah doğurmam yakındır.

hadi bakaşlım sibelcimmm. e yani vaktinde gelmiş doğur artık. vakti gelen doğursun ki bize de yol açılsın değilmi;????

hadi bakaşlım sibelcimmm. e yani vaktinde gelmiş doğur artık. vakti gelen doğursun ki bize de yol açılsın değilmi;????

of canım bende o kdar merakla bekliyorum ki anlatamam.yaşadığımız her şeyi acaba doğum belirtisimi diye düşünmekten deliye döndük.ama karnım 3 günden beri taş gibi.bu sefer gelecek artık galiba.

ben de sabaha kadar bölük börçük rüyamda devamlı doğuma giriyorum, tuvalete kalkıyorum bazen gerçek zannediyorum. offfff hayırlısıyla bi atlatsak.....

kızlar benim de misafirlerim var şimdi onlarla çıkıyoruz, biraz gezdirelim, akşam görüşürüz, öptüm hepinizi....

ben de sabaha kadar bölük börçük rüyamda devamlı doğuma giriyorum, tuvalete kalkıyorum bazen gerçek zannediyorum. offfff hayırlısıyla bi atlatsak.....

Senin çok az kalmış tatlım yaaa her an herşey olabilir normal doğum bekliyorsun değilmi ???? :emir_bebek::emir_bebek::nazar:

herkesin kocişi yanında tabi... o yüzden geziyolardır. son eksikleri almak için dolaşıyolardır..

X