2009 Ekim Anneleri

ayyyyy maaşallah ikizlere, ya işte biz de böyle melekleri kucağımıza alıcaz çok yakında inşallah, o zaman dert ettiğimiz herşey ne kadar boş ve anlamsız gelecek.

hayran hayran bakmammak mümkün değilki canım...çok güzeller allah nazarlardan korusunnn
zuzum ya bende istiom artık oğluşumu...tamam zamanında sağlıkla gelsin ama istiom işte allahda bilio kalbimiii:asigim:

çok tatlılar maşallah Allah bağışlasın yerimseniben . ben kıskanmaya başladım yaa ben de istiyorum artık yavrumu sağlıcakla kucağımda

he he nası kudurttum herkesi kaydirigubbakcemile3 iwiitt hepimis istioruss..amazon kuzusu gibilerin saatleri kaldı mesela kawuşmasına..bizimkisine ne kadar bilinmez..amazon kıss cmts akşamı aynı şeyi özdene bakıp sölicen..dün gece karnımdamıydın sen dieopuyorumnanaktan

kızlar bebeklerin biri ne kadar huzurlu uyuyor ötekiyse nasıl yüzünü ekşitmiş çok hoş bir görüntü bence...ne masum vede tatlılar...ayy bizde bebek görünce affallamaya başladık sanki ilk kez görüyor gibi oluyoruz... sanırım bizde bizimkiler nasıl olacak diye hayal kurduğumuzdan oluyor böyle..

kizlar sancinin ne oldugunu ogrenemek isteyen arkadaslara bugunki 2.nts deneyimimden yola cikarak bilgi vermek istiyorum..hani ara ara karnimiz tas gibi kesiliyor ya, geriliyor gibi ,bi rahatsizlik hissi veriyor bu sanci oluyormus:) ben nts aletinin yalancisiyim cunki nezaman karnim sertlesse sanci degeri yukseliyordu.birde aletteyken, kutuma 2 kez bicak batmasi gibi agri girdi oda sanciymis...

iide bebiimm o milyon kere olmaya başladı bende...hanki birinin saatini tutcam..o ourken aynı anda adet sancısı gibi bişi de gircekmiş sanırsam..

Oyy oyyy hymarrynin kuzularına maşallah çok tatlılar
bende kızımı istiyorumopuyorumnanaktan

haa bu arada resimlerde gördüğüm kadarıyla yelek tarzı bişeyde koymak lazım demekki çantalarazemuszemus

eee amazon sen doğurunca biz kiminle haber gönderip alıcaz...posta güvercinleriylemi yoksam:)))))

amazon kendi doğumunu bahara weya bana hbr wercek bisde size..kendinden soora doğuranları da gece gündüs uykusus kalıp özdenin ciyaklamaalrı arasında gelip buraya paşaa paşaa yazcak laelaelaelaelae

Oyy oyyy hymarrynin kuzularına maşallah çok tatlılar
bende kızımı istiyorumopuyorumnanaktan

haa bu arada resimlerde gördüğüm kadarıyla yelek tarzı bişeyde koymak lazım demekki çantalarazemuszemus

koy tebi yafrum koymadınmı..bebek için diosun demi..penye yeleklerden koydum ben üşür kuzucuk

uyyyy ikilzerimiz dünyaya gelmişler hoşgelmişler çok tatlılar maşallah yaa Allah uzun ömür versin
ayy çok duygulandım yine işte

evet hayatım aynısını bende nst dede farkettim..o toparlanmalar hep sancıymış ve bende gün içinde çok oluyor..ama nstdede 20 dk da sadace bir kere çıkıyor gıcık oluyorum...

kaydirigubbakcemile3 tabi birde bunun siddetli olmasi lazim bayagi sertlesmesi ve uzun sureli..adet sancisida olacakmis dedigin gibi ..
sanirsam daha dogum sancisini gormedigimiz icin ayrim yapamiyoruz ama doktorlarin dedigi DUZENLI ARALIKLARLA olma hususu gerceklesek ozaman aradaki farki anlayacagiz..

iide bebiimm o milyon kere olmaya başladı bende...hanki birinin saatini tutcam..o ourken aynı anda adet sancısı gibi bişi de gircekmiş sanırsam..

Arzumcum Allah yar ve yardımcın olsun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

amazon kendi doğumunu bahara weya bana hbr wercek bisde size..kendinden soora doğuranları da gece gündüs uykusus kalıp özdenin ciyaklamaalrı arasında gelip buraya paşaa paşaa yazcak laelaelaelaelae

vereliniortak oldu o zaman ama ben pek ihtimal vermiyom..kuzucuğundan zor fırsat bulur o...olmadı eşlerimizi hemen eve yollayıp siteye yazdırırız karım doğurdu diye...:roflol::roflol:

benim uyy ahh dedigim agrilar nts de 18/20 civarinda cikti bir kac kez 40 i gordum okadar
bende bayagi sancim var saniyordum:sinifsinif:

evet hayatım aynısını bende nst dede farkettim..o toparlanmalar hep sancıymış ve bende gün içinde çok oluyor..ama nstdede 20 dk da sadace bir kere çıkıyor gıcık oluyorum...

ben haber vercek birini tuttum :)))))
arkadaşıma twmbih ettim o yazıcak sizee doğurursam :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…