2009 Ekim Anneleri

amazonn, bahair, candyelif, eftelya24, ELALI, esma_memo_12, lllalll, nisannur, nurefsann, zellda, ZuZuu, zynp.ZEYNEP merhaba kızlar nasılsınız.

bencede günümü söke söke alıcam dr dan... yeter artıkın diycem..bende bilmek istiyom diycem diycemde diycem iştehihoyyythihoyyyt

hani kız bakalım bizde...

burdayım kız bi yere gittiğim yok.. yarın gündüzden halletcem işlerimi, saçıma başıma çekidüzen veririm yarın, akşam da oturup sizle laklak yapçam moral depolucam sizlerden..

nerdeeee nerdeeeee kaydirigubbakcemile

zuzucum nerden buldun hanı nerdeler söyle bakemmmm

eeeee hani nerde?

yoğun istek gelsin die bekledimm kaydirigubbakcemile3 şimdi koyabilürünn resmiii gelioooo

kıslar hymarryde bebişlerde çok iyi maşşallah. karnındayken hareketli olan yine çok hareketliymiş. daha çok emiyormuş. uslu olan ise emmek için bile gözünü açmıyor görceksiniz uyuyor sürekli. oyyşşşş maşallah onlara:nazar::nazar::nazar:

bu arada eşi ne yapmış ne etmiş doğuma girmiş. serdar beyde doğumda bi bakmış hymarrynin eşi bişey diyememiiş tabi. ama çok güzel ve rahat geçti diyor doğum. ve maşallah ağrısı falanda çok yoktu. :nazar:
ayy darısı başımıza kızlar valla anlatamama öyle garip oldumki. hala kendime gelemedim minnacıklar yaa..

bu hymary görmeye giden arkidişin yazdığı mesaj...

bu da kuzuların fotişii

arzucum inan çok üzüldüm ne diyiceğimi bilemiyorum. Allah yardımcın olsun cnm.dualarımız seninle....

:nazar:
kıslar hymarryde bebişlerde çok iyi maşşallah. karnındayken hareketli olan yine çok hareketliymiş. daha çok emiyormuş. uslu olan ise emmek için bile gözünü açmıyor görceksiniz uyuyor sürekli. oyyşşşş maşallah onlara:nazar::nazar::nazar:

bu arada eşi ne yapmış ne etmiş doğuma girmiş. serdar beyde doğumda bi bakmış hymarrynin eşi bişey diyememiiş tabi. ama çok güzel ve rahat geçti diyor doğum. ve maşallah ağrısı falanda çok yoktu. :nazar:
ayy darısı başımıza kızlar valla anlatamama öyle garip oldumki. hala kendime gelemedim minnacıklar yaa..

bu da kuzuların fotişii

oyyyy maşalllahh yaa:nazar: çok şekerler bende istiyoruummm..

dimii..ben de hayran hayran baktım ööle...maşallahhh

hayran hayran bakmammak mümkün değilki canım...çok güzeller allah nazarlardan korusunnn:nazar:
zuzum ya bende istiom artık oğluşumu...tamam zamanında sağlıkla gelsin ama istiom işte allahda bilio kalbimiii:asigim:

hoşgeldin sibelcim iyiyiz napalım... takılıyoruz öleee

hoşbulduk canım bende geçmişi okudum biraz.hayat ne garip bazıları bebeğini doğurup kucağına alıyo ne akdar mutlu bazılarının problemlerine bak.insan kendini üzmeden edemiyo.hayatta herşey insanlar için acı ve tatlı.çok garip bir dünya.kimi mutlu kimi mutsuz.

iyiym cok sukur seni sormali..

amazonn, bahair, candyelif, eftelya24, ELALI, esma_memo_12, lllalll, nisannur, nurefsann, zellda, ZuZuu, zynp.ZEYNEP merhaba kızlar nasılsınız.
sagol sekerim...
nurefsancım maşallah prensesine:nazar:
sibelsvsopuyorumnanaktan

mafoldumben masallah kuzulara..ayy cok duygulandim yaa biz ne zaman kucagimiza alacagiz bakalim.Allah sag saglim kucagimiza aldigimiz gunleri gostersin insaallah..
su gunler bir an once gecsin artikmafoldumben

bu da kuzuların fotişii

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bu ne güzelliktir böyle ama yaaaaaaa :nazar:
insan böyle karşısında görünce dün gece annesinin karnında olduklarına inanamıyor..
allahım sen nelere kadirsin maşallah tütüütütütütütüütüüüüüüüüüüüü..

çok tatlılar maşallah Allah bağışlasın yerimseniben . ben kıskanmaya başladım yaa ben de istiyorum artık yavrumu sağlıcakla kucağımda

X