2009 Ekim Anneleri

maşallah çıtıpıtına opuyorumnanaktan

ben gerçekten tıkanıyorum konuşamıyorum..ne kadar üzgün olduğumu söylesemde boş biliyorum..bugün aklımdaydın hep dua ettim sana yawruna..Allahım yardım etsin ne zor bi imtihan...

zuzu bişey sorcam sana... sen hala namazını normal mi kılıyosun

canım bikaç haftadır oturarak kılıyodum karnım acıyo kalkarken çünkü..geçen gün bi deniyim dedim bikaç wakti normal kıldım..ama zorlandım biraz..duruma göre ağrım warsa oturarak kendimi ii hissediyosam normal dewam ediyorum

anladım canım... Allah kabul etsinnn

amazon kuzusu yrn gel mutlaka taammıı..yok hazırlancam yok şu işim wardı deme..acaip heycan yaptım benn

naber şekerler...

bende sıkıldım artık doğurmak istiyorum ..yarın gidicem dr a inşallah bana gün verir...

arzucugum ne denir bilemiyorum Allah sabir versin yardimciniz olsun..boyle bir durumda kararin anne ve babaya birakilmasi cok zor mafoldumben ..

tesekkurler kizlar..

bir süre rahatsın canım. ha geldı ha gelecek telaşın yok.. bebegınd ekılo alır dahada cok.. hayırlısı olsunhihoyyyt

maşallah çıtıpıtına opuyorumnanaktan

Arzumcum allah sana dayanma gücü versin..ne karar verirsen ver sakın kendini suçlu hissetme canım...keşke daha erken bilseydiniz bu durumu...dr ların ihmali seni ne günlere getirdi..umarım bir daha böyle birşey yaşamazsın...

Arzum Allah yardımcınız olsun, çok üzüldüm. ınşallah vereceğiniz karar hakkınızda en hayırlısı olur.:teselli:

kızlar çok sagolun allah hepinizden razı olsun okadar ihtiyacım varki dualarınıza çok çok sagolun bahair söylediğin gibi doktorlara güvenmiyorum artık kromozon testinin yapılması gerekiyolarmış niye yapmadınız sanki trilyonluk bir test 300lira bile degil ya bilmiyorum 31.haftaya kadar bozukluk yoktu herkont.da herşey süper diyodu birden olmuş doktora göre ben çıkım kızlar yazdıkçada sinirleniyorum şu dr.lara tekrardan hepiniz sagolun ii akşamlar

canım inan ne denir bilmiyorum ama bildiğim tekşey Allah hepimiz için bebeğin içinde hayırlısı neyse onu versin inşallah.dünyada yaşama kararını malesef biz veremiyoruz.mucizeler seninle olsun.

Cok uzgunum keske bir tane doktor olumlu soylese onu goze al dunyaya getir derdim ama bu kadar da gec farkedilmesi beni daha cok uzdu. kolay degil karar vermen tabiki ama benim dusuncem seni uzse bile ozurlu bir cocuk dunyaya getirmek cok buyuk sorumluluk ister onu hergun oyle gorunce hergun onunla beraber uzuleceksin yasitlariyla karsilastirip onun yapamadigi seyler, yuruyememesi,konusamamasi seni daha cok uzecek ya yarin bana birsey olursa kim ona bakar benim gibi deyip dusunup kendini yine uzeceksin.Bilmeden dunyaya getirsen daha farkli bilerek dunyaya getirmek cok daha farkli.Aslinda boyle seyler yazmak istemezdim eminim bunlari sen benden daha cok dusunuyorsundur.Allah sabir versin keske bir mucize olsa dedigin gibi ufacik bir umut isigi.Dualarim seninle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…