2009 Ekim Anneleri

hahahaha kopardın beni... doğru valla... hele o bihtere uyuz oluyorum zatennn... azgın...

ayyy aynenn ben de uyuz oluyorum benzaten tam olarak hiç izlemedim reklemlarından takip ediyorum bide facebook da sürekli ask grafiklerini yayınlıyorlar...şimdide kavakyelleri diye bi dizi var ona diyorlar kimin eli kimin cebinde diye diziler de costu anam....:kedi:

oyyy :asigim::asigim::asigim: yerim ben onları yazık ya ben hep düşünüyorumda o kadar suyun içinde karanlıkta nasıl duruyorlar ki bi de kafaları asagıda...kocişte sen de öleydin diyor ama ne bileyim cok enteresan yaaaa:uhm::uhm:

lallim ya soracam kac zamandır hep unutuyorum senin meslekde emekli yazıyor ne ara emekli oldun sen kıs ????

lallim ya soracam kac zamandır hep unutuyorum senin meslekde emekli yazıyor ne ara emekli oldun sen kıs ????

evdeim artık şeker....yerimseniben
eşime istifa dilekçemi verdiğim günden beri emekliim...delikafadulden
önce bebişimmm çünkümmm:asigim:

hymarry prenseslerine kavuşmuş....:lepi:.maşallah prenseslere ve hymarryeee

evdeim artık şeker....yerimseniben
eşime istifa dilekçemi verdiğim günden beri emekliim...delikafadulden
önce bebişimmm çünkümmm:asigim:

hımmmm o mesele yerimsenibenyerimseniben bende diğer türlü emeklisin sandım:)))) haklısın ben de 1 senelik izne ayrıldım ama emekli olamam sanırım hayat sartları kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

hymarry prenseslerine kavuşmuş....:lepi:.maşallah prenseslere ve hymarryeee

:lepi::lepi:hihoyyythihoyyyt
süper yaaa maasallah üçüne de ayyyy ne güzel yaa kavustu yavrularına artık sıra bize de gelsin noooluuurrr......gerci ben böle dedikce kociş sen ekim annesi deilmisin daha var ekime deyip duruyor uyussssklava:

sırnaşık şeybitanem bizim kendi işimiz...yine yoğun olunca yardıma giderim veya evden halletmeye çalışırım....yerimseniben
allah sana kolaylık versin inanıyorumki bir yılın sonunda bebişinden ayrılıp çalışmak zor olacakkkkk..........

bende bende bebişimi istiom ama sabırla bebişim gelene kadar beklemem gerekkkk....:asigim:

yarısa sana yarısı nile olsunyerimseniben sende çok zayıfsın:dilcikar:

yok kız ben zayıf değilim 11 kilo aldığımda 2400 dü nil. 1 kşilo daha aldım 1 haftada nil de alsın 200 gram... benim kşloma kilo ekleniyo heppp

Selamm kısslar.
Ben bu hamişlikten sıkıldım artık yaa. Bi uyusam uyansam artık hamiş diil taze anne olsam. Artık süt mü vercem, uykusuz mu kalcam ne olcaksa olsa bari. Herkes kıymetini bil bu günlerin deyip duruyo, nesinin kıymeti varsa, sankim raatça uyuyup gezebiliyoss şincik :umursamaz:

Benimde 11 kilo oldu toplam yaa. Hani son ayda az alcaktık, hatta bazıları veriyomuş bile. Ben bu ay 2 kilo aldım. Artık gelse de oğluşum kilolara kilo eklemesek, bi de sezercik olursa spor da yapamayıss hepten tontiş kalırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…