2009 Ekim Anneleri

selam kızlarr..çok yürüdüm bugün..belim kasıklarım çok ağrıyo:KK43:((

zeytin şu sancıyı bi annat annem ya nası bişiy..dün doktor bana ağrısız dedi..ağrısız sancımı olurmuş...

bigün yolda çıkarcan berrayı görcen gününülaelaelaelaelae

strawberry29, şekercimm bende normal istediğim halde bebiş dönmüyo onun için sezeryan olucam bide biraz iri b bebek doktorumuz dönsede senide bebeğide riske atamam diyo mecburi szeryan yani bende ok korkuyorum ama yapcek bişi yok ki tatlımm sağlıkla kucağımıza alalımda başka bişi istemiyorum ben şahsenn oğlumu özledim gelsin artık yaaaaaaaaa :gitme:

zuzumm sokaklarda doğurcann haaa bu gidişle vallaaaaaaaaaaaa hahahahhhhhhhhhhhhh

selam arkadaşlar sizlere bişe danışmak istiyorum ben 27 haftalık hamileyim. son 3 aya girdik ama beni son 3 ay çok kilo alınıyor diye korkutuyolar sizler son 3 ayınızda kaç kiloaldınız yazarsanız çok sevinirim.

canım ben özellikle son ayda sadece az almaya başladım 8. ayda 2 son ayımdayım 1 kg aldım bütün kiloyu başta aldım son ay bebeğe alınırmış daha çok ama bünyeden bünyeye değişebilir tabi

bigün yolda çıkarcan berrayı görcen gününülaelaelaelaelae
kaydirigubbakcemile3

strawberry29, şekercimm bende normal istediğim halde bebiş dönmüyo onun için sezeryan olucam bide biraz iri b bebek doktorumuz dönsede senide bebeğide riske atamam diyo mecburi szeryan yani bende ok korkuyorum ama yapcek bişi yok ki tatlımm sağlıkla kucağımıza alalımda başka bişi istemiyorum ben şahsenn oğlumu özledim gelsin artık yaaaaaaaaa :gitme:

zuzumm sokaklarda doğurcann haaa bu gidişle vallaaaaaaaaaaaa hahahahhhhhhhhhhhhh

ay ööle gibi :)) herkesler ööle dio..sankim çok geziorum da laelaelaelaelae laelaelaelaelae

gizem sana sezercik tarihi wermedimi doktor

ılık duş alsam iyi olcak sanırım gizoşummmmmmmmm opuyorumnanaktan
sen nasılsınn doramm nasılll

banada yapmadılarda cnm merak ettim bende...
şimdilik çok şükür bizdede herşey yolunda:saruboceq:
Senin oğlanın kilosu ne kadar? Bende her hafta nstye giriyom bide usgden suyuma bakıyolar...
Bide nstde sancı çıkıyo 2 seferdir alttan açılma varmı diye bakıyolar...
Muhtemelen 10 güne kadar bebek gelmezse kilosuna bakarlar olmassa sezeryan yaparlar sanırım...

canım biz 37+1 deyken 3 kiloyduk şimdi bilmiyorum ne kadar olduğumuzu.3buçuk falan doğar herhalde.
Bizim suyumuz hiç eksilmedi.şimdiye kadar.hiç alttan bakmadılar bana.

kaydirigubbakcemile3

ay ööle gibi :)) herkesler ööle dio..sankim çok geziorum da laelaelaelaelae laelaelaelaelae

gizem sana sezercik tarihi wermedimi doktor

30 eylülde vercek canım allahın izniyle bakalım o hafta içinde alıcak gittiğimde 38 haftalık olucam çünkü

ılık duş alsam iyi olcak sanırım gizoşummmmmmmmm opuyorumnanaktan
sen nasılsınn doramm nasılll

iyiyim naloşummm valla doracımda ii yemek yedi mutluluk tekmeleri atıyo içerde çılgın oğlum benim o senin oğluşun napıyoo ılık duş al ve uzan baya rahatlatacaktır seni tatlımmm opuyorumnanaktan

kuşum hakkında hayırlısı olsun, inşallah normal doğurabilirsin olmassada sezeryan olursun bunda kötü bişey yok, düşün insanlar normaldan korktukları için sezercik yaptırıyolar çoğu kezyerimseniben

Bişekilde çıkcak bu çocuk burdan ama ne bilim fena oldum gece uyanınca aklıma geliyor uyuyamıyorum mesela bu normal mi ben mi abartıyorum mafoldumben

banada ilk sezeryan olması gerek dediği gün hastalar olmuştumm resmenn gece uyku yok sana şu kadar söleyim vasiyet bile etmeye başlamıştım eşime öle korkuyorum çünkü ama şimdi biraz daha ılımlı bakıyorumm çünkü mecburi bişi bu biz istemiyoz kii meleklerimiz öle gelmek istiyolarr normal istemiyolar bide o yönden düşün canım

günaydın aybikeciim kıslar yatıyolar galiba daha zaten topik oş gece ama ohh muhabbete yetişemiyom valla nasılsın tatlım kızımız nasıl

msj yazdıktan sonra duşa girdim ağrım vardı,iy geldi..
sonra da kocik fondotenimi kırdı onu temizlemek epey vaktimi aldı ancak geldim yavrum
şimdi iyyiz kızımda pek uslu sinirliyim ya kocikle alya süt dökmüş kedi gibilerkaydirigubbakcemile3

aybikecimm süt dökmüş kedi gibiler haa :roflol: :roflol: :roflol:

kıza bişi deme yaa kocişe neysede kızımızı korkutma yazık içerde kaçaömıyoda bi yere :roflol:

30 eylülde vercek canım allahın izniyle bakalım o hafta içinde alıcak gittiğimde 38 haftalık olucam çünkü

iyiyim naloşummm valla doracımda ii yemek yedi mutluluk tekmeleri atıyo içerde çılgın oğlum benim o senin oğluşun napıyoo ılık duş al ve uzan baya rahatlatacaktır seni tatlımmm opuyorumnanaktan

alıcam gizoşum arada işimi de bitirmeye calısıyorm
simdi giriyorum inş. iyi gelir
oglusum maşallah kıpır kıpırr bazen o kadar sert itiyor kalıyor canımı yakıyor :))) askım benim:asigim:

gizemcim kıza bişe demedim ama bağrınca pıstı odakaydirigubbakcemile3
tahamcım benim kocik biraz nası desem sakar gibi:umursamaz:
eli çarpmış bunu bidha buraya koyma dio
1.o bi senedir orda hayırdırr:eek:lmaz:
2.kırılmış dökülmüş şeyi daha ne demeye oraya koyyim laff:eek:lmaz:

tekrardan gunaydın kızlar...
gizemcım eger oğlum donmedıyse banada 28 eylulde gun verecek belkım aynı gun doğururuz cnm .....

tahammm opuyorumnanaktan

naber dadlumm nerelerdesin karşılaşamıyoz hiç

iyiyim canım yaaa
akşam sancılandım biraz giremedim bayramda zaten açamadım sen nasılsın dora nasıl geçmişe bakıyodum gününüz belli değilmiş müthiş kavuşma için hayırlısı olsun canım
bende sancılarım sıklaksın diye dua ettim ama akşam 10 dan snr tamamengeçti sevinmiştim prenses geliyo diye valla bıkmak üzereyim artık:kedi:
taha bugün okula başladı yeni geldim doğuran varmı diye bakayım dedimzemuszemus

biz geldik kızlarrrrrrrrr
nasılsınız bugun
ben sanki bugun doğurcakmışım gibi hissediyorum
hiç bi belirtide yok ama garip bi his içindeyim anlamadım gitti

X