2009 Ekim Anneleri

Anlatayım kızlarrr

Böylee kasıklarımdan belime doğru bir ağrıı sanki böle böbreklerim ağrıyomuş gibi adet sancısı çok çekenler bilir böle garip bişey işte ben de dün böbrek ağrısı felan sandım sonra kayınvalideme anlattım o dedi, sonra doktoru ağrıdım oda yalancı sancılar oluyordur sen sıklığını takip et dedii böle işteee ...akannehir

alıcam gizoşum arada işimi de bitirmeye calısıyorm
simdi giriyorum inş. iyi gelir
oglusum maşallah kıpır kıpırr bazen o kadar sert itiyor kalıyor canımı yakıyor :))) askım benim:asigim:

gir canım bakalımm zaten baskı yaptıkları içinde ağrımız oluyo diye biliyorumm opuyorumnanaktan

gizemcim kıza bişe demedim ama bağrınca pıstı odakaydirigubbakcemile3
tahamcım benim kocik biraz nası desem sakar gibi:umursamaz:
eli çarpmış bunu bidha buraya koyma dio
1.o bi senedir orda hayırdırr:eek:lmaz:
2.kırılmış dökülmüş şeyi daha ne demeye oraya koyyim laff:eek:lmaz:

:roflol: :roflol: :roflol: :lepi:

bu arada gizemcim çekiliş harika fikirhihoyyyt

:lepi::lepi::lepi: bencede aybike kıss açsana bi topik beni çıkmam gerek listeye benide ekle bakalım katılım nasıl olcek kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan

gizemcim kıza bişe demedim ama bağrınca pıstı odakaydirigubbakcemile3
tahamcım benim kocik biraz nası desem sakar gibi:umursamaz:
eli çarpmış bunu bidha buraya koyma dio
1.o bi senedir orda hayırdırr:eek:lmaz:
2.kırılmış dökülmüş şeyi daha ne demeye oraya koyyim laff:eek:lmaz:

haklısın canım bu kocişlerde bi tuhaf oldular benimkini sorma bayramı dargın geçirdik daha dün barıştık :umursamaz:

aybike kıss git deyince gidiyomuuu benimkiii gitmiyo nasıl kovalıyon bi ara banada öğret yaww tav ediyo bazen beni:rofrol:

benim çıkmam gerek oğluşum odasına bakın kıslar sonra gördük görmedik demeyin haa doğuma hazırlık topiğinde tombalak kuzumun odası başlığı altında dora bebeğin odası :emir_bebek:

hadi hepinize ii sohbetler akşam görüşrük inş. melekleriniz ve kendinizi yormayın kıslarr opuyorumnanaktan

slm kızlar. nasılsınız? dün doktora gıttım bnde 2600 olmus bnmkı :) daha dönememiş tam asağı cevırmıs basını ama kanal a gırmemıs. coko sükur normal hersey:Saruboceq: haftaya 2 sınde tekrar gıtcem nts ye daha almadı bnı 36 dolunca dedı.size de aynı seyı mı dedı?

merhaba herkeseee
naz bende hic girmedim nst ye.
seydacim hosgeldin yesinler oglunuu kaydirigubbakcemile2
yaw benim nie sancim olmuo :umursamaz: kizimin hareketleride iice yavasladi

slm kıslar ben geldiiiim..gece doguruyorum sandım ben...saat 4 de sancım bi basladı anlatamam size gecmek bilmiyor...dakka tutuyorum sürekli 1o dakkaya giriyor cıkıyor ahanda kesin doguruyorum dedim.tam dalıyorum uykuya tekrar uyandırıyor sancı nesse kaciki uyandırdım kalk bi diye o da uyanır uyanmaz rüyamda seni görüyordum dogum yapacaktın suyun gelmişti falan dedi ayyy dedim ben doguruyom ozaman..nesse kalkayım gezineyim biraaz dedi eger gecmezse doktoru arayayım..nesse bi yarımsaat gezindim evde hafifiledi sancılar sonra gecti yattım ara ara yine oldu ama şimdi iyiyim..ama yarın doktora gidecem yine de.

gecmış olsun selduşcum her an hersey olabılır artık...

ama bende tık yok daha ya yalancı bılem olsa......

hosgeldınız kızlar. buket sen hangı hasteneye gıdıyodun ? 36 tam dolunca dedı bna doktor nts ıcın.

seldusçum yalancı sancımı gercek mı senınkı baya da sıkmış kız.aman dıkkat. 10 dk bır 50sn miş gercek sancı ama ....

valla kafam cok karıstı benımkafamçokkarıştı

saolun kıslar amaaan ne bileyim doktor bana ekimin ilk haftası kesin gelir dedi ama bana sanki 29 da dogum yapacakmısım gibi geliyor????? hayırlısıyla gelse artık her sabah konusuyorum zaten yusufum gel artık diye:)))) ayyy cok kötü bi annemiyim cocuk hemen gelsin istiyorum :eek:

hosgeldınız kızlar. buket sen hangı hasteneye gıdıyodun ? 36 tam dolunca dedı bna doktor nts ıcın.

seldusçum yalancı sancımı gercek mı senınkı baya da sıkmış kız.aman dıkkat. 10 dk bır 50sn miş gercek sancı ama ....

valla kafam cok karıstı benımkafamçokkarıştı

ben de anlamadım canım önceden oluyordu sancım ama 1 2 kes girip geciyordu ama gece tam bir bucuk saat ara ara girdi cıktı böööle adet sancısından daha acı bişey kasıklarıma vurdu sürekli belimde agrı olmadı ama...

selam kızlar biz geldik..
dün doktora gidenlkerdeniz bebişim 3400 olmuş maşallahhh
,çatı muayeneside oldukk ama feci bişey yaa ben normal doğuramam dedim içimden hemen :)) geçti ama açılmam yok. bebiş kanala inmemiş henüzz nst ye bağladı sancılarım çıktı.ama ben bişey hissetmiyorum dedim oda ağrın olursa gelirsin dedi. bide akıntım olduğu için fitil verdii:KK43:( size verdimi doktorunuz?bide gögüs ucu için krem verdi bizden bu kadarrr.. haftaya salı yine gidicez ama senin bebiş gününü beklicek gibi gözüküyor dedi...
zuzu lal ela aklıma gelenler sizde dün gidicektiniz ne yaptınız fıstıklar iyi mii??

saolun kıslar amaaan ne bileyim doktor bana ekimin ilk haftası kesin gelir dedi ama bana sanki 29 da dogum yapacakmısım gibi geliyor????? hayırlısıyla gelse artık her sabah konusuyorum zaten yusufum gel artık diye:)))) ayyy cok kötü bi annemiyim cocuk hemen gelsin istiyorum :eek:

yok kız herkes ıstıyo bı an önce gelmesını :) sabahları bulantım oluyo bnm de hala ılk aylar bısey olmadı sımdı bulanıyo yemek yıyınce gecıyı gercı. bı de içim yanıyo eksı yıyom cok :KK43:

selam kızlar biz geldik..
dün doktora gidenlkerdeniz bebişim 3400 olmuş maşallahhh
,çatı muayeneside oldukk ama feci bişey yaa ben normal doğuramam dedim içimden hemen :)) geçti ama açılmam yok. bebiş kanala inmemiş henüzz nst ye bağladı sancılarım çıktı.ama ben bişey hissetmiyorum dedim oda ağrın olursa gelirsin dedi. bide akıntım olduğu için fitil verdii:KK43:( size verdimi doktorunuz?bide gögüs ucu için krem verdi bizden bu kadarrr.. haftaya salı yine gidicez ama senin bebiş gününü beklicek gibi gözüküyor dedi...
zuzu lal ela aklıma gelenler sizde dün gidicektiniz ne yaptınız fıstıklar iyi mii??

masallah bebisinee.:nazar:bende ctesi olucam cati muayenesini:sinifsinif:

selam klızlar biss geldik doktordaydık sabahtan beri tahliller off başın ağrıyor çok kafam 2 tane sanki nst çektirdik sancım çıktı yine ama bende tık yok nasıl iş anlamadımm:sinifsinif:

X