2009 Ekim Anneleri

Ay kızlar oku oku bitmedii,çoğunuda okuyamadım :kedi:
Arzum'un durumu okudum biraz,çok üzüldüm mafoldumben
Noldu acaba varmı bi değişiklik mafoldumben
Umarım sağlıkla alır bebeğini kucağına hrşey yoluna girer :Saruboceq:
Yarın bi bebiş daha geliymuş hadi hayırlısı bakalım..

Bizde beklemedeyiz daha vaktimizde var zaten..Ama bu aralar sabah erken saatte bazende gece bu saatlerde bağırsak problemleri yaşıyorum sık çıkmak gibi kafamçokkarıştı bu durumda olan varmı benm gbi CADIARZU

Selam kızlar.
Sabh sekeri modunda uyanir uyanmaz foruma daldim. Doktora randevumuz var bugun hazirlanip birazdan cikicam ins.
Hymary icin de dua edelim bebisler birkac saate kucaginda olur saglikla ve kolaykikla insallah. Cok heyecanli yaa :) alkisalkisalkis
Arzumun isine de cok uzuldum cidden ins rabbim korktuklarina ugratmaz..:Saruboceq:
Benimse hala bacagim feci agriyor ben soguk aldigimi falan dusunmustum ama annem diyor ki benim de her dogumdan bir vakit evvel bu basima gelirdi diyor akannehir

Herneyse...
Hepinize saglikli mutlu ve bereketli bir gun diliyor ve opuyorum...
Gorusuruz bakalim.

gunaydın kızlarrr.....
o kadar cok üzüldüm ki
arzucum kelımelerım kıfayetsız kalıyor ınan dun gece ruyamda sen vardın o derece yanı derdı veren rabbım dermanınıda vermiştir inş bu senin ve eşin ,için bı imtihan inş bu sınavdan başarıyla ayrılırsınız. ....

huymary kızlarına kavuşuyor rabbım ne heyecanlı olsa gerek dualarımız senınle huymary benımde p.tesı bellı olacak eger paşam dönmemişse salı ile cuma gunlerı arasında paşamı kollarıma alacagım
allahımın iznıyle...
bizde paşamla kahvaltımızı ettık babamızı işe yolladık kendımızı foruma attık eeee annişler daha uykuda bizde gıdıp yatalım biraz daha şeytan kulagına kursun o uykusuzluk denılen seyden bende hıç yok yatak ve yastıgı gorunce uykum gelıyooo......

kendı kendıme ne çok yazmışım öpüyoruz sızıııııııııııııııııııopuyorumnanaktan

:nazar::nazar:lallım unutmadan maşallah paşana annesı yerını cok begenmış cıkmaya nıyetı yok herhalllll :nazar::nazar:

gunaydinn hihoyyyt
hymary ins.guzel haberlerlerle gelirsin.
arzucum insallah doktorlar yaniliodur.cok uzuldum dualarim seninle.umarim hayirlisi olur

cteside benim kontrolum var cati muayenesi yapacak.bebisin kafasida biraz buyuk oldugundan normal dogum yapamazsin derse sanirim benimkinide haftaya alir akannehir

yarın bir değil hayırlısıyla iki bebiş aramıza katılıyor yarın bende oğlumu kucağıma alıcam inşallah hayırlısıyla büyük ihtimal akşam 4 den sonra genel anestezi sezeryanla hepinize allah kolaylık versin

kendı kendıme ne çok yazmışım öpüyoruz sızıııııııııııııııııııopuyorumnanaktan

:nazar::nazar:lallım unutmadan maşallah paşana annesı yerını cok begenmış cıkmaya nıyetı yok herhalllll :nazar::nazar:

nisannur cum bende aynı.uykudan kendimi alamıyorum.yatağı görünce uyuyorum.maşallah.

albende de okadar canım..çok şükür 1-2 kere uyku problemim olmuştu onun dışında heran uyuyabilirim..

vallaha arkadaşlar harıkasınız ne mutlu sıze bende bı damla uykuya hasretım uykum 4 saate geçmyo bacaklarım ağrıyo kaburgalarım ağrıyo tabı yatağa gırınce normalda bişeyım yok.

yarın bir değil hayırlısıyla iki bebiş aramıza katılıyor yarın bende oğlumu kucağıma alıcam inşallah hayırlısıyla büyük ihtimal akşam 4 den sonra genel anestezi sezeryanla hepinize allah kolaylık versin

ayy cnm sendemi bugün kavuşcaksın yavruna ne güzel...
Sağlıklaa al oğluşunu kucağınaa, darısı bizlere inşallah...

günaydın şekerler...varmı gece doğuran...bugün yeni meleklerimiz gelecek inşallah..allah yardımcıları olsun kızların...

gunaydın zeynepcım eet bugun ıkızlerımız gelıyo allahım annelerını kolaylık uçunada sağlık versın inşalah.

selam arkadaşlar sizlere bişe danışmak istiyorum ben 27 haftalık hamileyim. son 3 aya girdik ama beni son 3 ay çok kilo alınıyor diye korkutuyolar sizler son 3 ayınızda kaç kiloaldınız yazarsanız çok sevinirim.

X