2009 Ekim Anneleri

zeynep korkutma kız beni benimkide çılgınca oynuyo... acaba doğunca da çok mu hiper olurrrrrr????????????

o zaman selduşçum inşallah sana benzemez diyelim..
ama kızlar sizi korkutmak istemesemde bu tıbbende açıklanmış..hiperaktif çocuklar anne karnında da çok hareketli olurmuş...çok araştırdım ben bu zamana kadar...

benimki sadece 5 tl aldı geçen hafta muayneye gittim diyemi yoksa düğmeli diyemi bilmem

seninki iimiş canım ben her seferinde 20 veriyom...muayene için de 100 anlasmıstık..en son ayın 10 da gittim şimdi doguma kadar gidişimde kesin yine alır bi 100 daha...klava:

canım benim cadıda içerde çok sakindi..yerimseniben..ama dünyaya gelince karşı binadakileri rahatsız edecek şekilde yaramazdı.....hatta anasınıfına başladığında öğretmeni bu çocuk hiperaktif ben bununla ne yapacağım diye düşünmüş...tabi anasınıfının ikinci döneminden itibaren çok farklı bir kız oldu...şimdi daha sakin ve uyumlu....ama hala koltukların tepesinde tv izlio çıldırıom bazen ama ama işte....birde bilmişlik son saffada ama olacak okadar...:asigim:.

bazen terside oluo.doktoru ablamin oglunda biraz zayif dogacak demisti ama bebisi 3750 gr dogmustu yerimseniben

:1shok::1shok::1shok:

canım benimde kasılma bir tarafa toplanma artı sancım baya sıklaştı ama dr.bugün normal dedii....hatta dediğim gibii 1 hafta 10 güne kadar doğum olmaz bence dediii...kafamçokkarıştıanlamıomki bu dr.larııı benkafamçokkarıştı

yani 10 gün sonra ı olabilirmiş kuzum???? banda ekimin 4 5 gibi gelir dedi normalde 11 ekim dogum ama bir hafta önden gidiyor gelişimi de...

canım bize kreşte konuldu bu teşhis..sonra prof kadar gittik..şu anda ilaç kullanıyoruz çünkü okulda zorlanıyoruz...inşallah kızım ona göre uysal olur..çok zorluyorlar çünkü insanı...

bazen terside oluo.doktoru ablamin oglunda biraz zayif dogacak demisti ama bebisi 3750 gr dogmustu yerimseniben

banada zayıf doğucak dedi umarım yanılmıştır dr amca..

anlamıyor lalcim bunlar anlamıyor..hadi seninki normal olacak erkenden gelsede olur ama benim sezeryan olunca günümü bilmek isityorum ..süpriz olacak gibi sanki...

zeynepseninkidecok enteresan sezeryan olacaksa hala nasıl gün almadınız yaffff????

zeynepseninkidecok enteresan sezeryan olacaksa hala nasıl gün almadınız yaffff????

sorma hayatım dr her gün bizim için artı diyor...yani sancılar sıklaşmadan almıycak sanırım...ben anca 2 gün öncede öğrenicem sanırım...ama önümüzdeki hafta içi tamam olur gibime geliyor..38. bitince fazla bekletmiyorlar çünkü...

yani 10 gün sonra ı olabilirmiş kuzum???? banda ekimin 4 5 gibi gelir dedi normalde 11 ekim dogum ama bir hafta önden gidiyor gelişimi de...

canım evet 1 hafta 10 güne kadar gelmez bence dedi...yani 10 gün sonrada olabilirmiş ama herhangi bi terlikde hemen hast.gel dedi....:bbo:

canım bize kreşte konuldu bu teşhis..sonra prof kadar gittik..şu anda ilaç kullanıyoruz çünkü okulda zorlanıyoruz...inşallah kızım ona göre uysal olur..çok zorluyorlar çünkü insanı...

zor olmazmı canımmm...allah kolaylık versin canım sana....
ama genelde biri yaramazsa biri uysal oluyormuş..bizde öleiz mesela....iki kardeşiz ve zıt kutuplarız.....

anlamıyor lalcim bunlar anlamıyor..hadi seninki normal olacak erkenden gelsede olur ama benim sezeryan olunca günümü bilmek isityorum ..süpriz olacak gibi sanki...

hayırlısı olsun canım senin için...inşallah sancıların gelmeden olur doğumun....opuyorumnanaktan

kızlar uyumaya çalışmaya gidiyorum ben....herkese iii geceler...opuyorumnanaktan

zuzumm maşallah berramıza kocaman zilloş olmuş
yesin onu teyzesiiopuyorumnanaktan

Kuşum Allah yardımcın olsun:Saruboceq:
Çok heyecanlı yahuuudelikafadulden bu gece seni uyku tutmaszemuszemus

Arzumcum çok ama çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun, inşallah doktorlar yanılmıştır:Saruboceq:

Lalim maşallah barışımızaa
sanaa açılma varmı diye bakmamış ne güzel:kedi:

Kızlar benim kızımda özelliklee akşamları çok ama çok hareketli babasıda bende hayranlıkla onu izliyozzemuszemus
Son haftalarda hareketlerde azalmaa doğuma yakın olurmuş, bu şimdi bizim doğuma daha var oldunumu gösteriyor acepkaydirigubbakcemile2

bende kaçıyom kızlar...bizim koca çocuk benimle bilgisayar yarışı yapıyor..ondaymış sıra ...ağlamasın zavallı kalkıyım bari ...hepinizi öptüm sabaha kadar doğurmayın haaa...

zuzum maşallah prensesine...
selduscum yerimseniben.....
elacım bebekim sağollllllllyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…