2009 Ekim Anneleri

kızlar bu forma böyle şeyler yazmak istemezdim 31haftanın sonunda beyinde sıvı oluşmuş birden bire daha önceden yoktu 32haftada ayrıntılya gittiğimizde dr.dedi of nasıl ben karar verebilirim ki hep bi umut vardı içimde ya hepsi anlaşmış gibi aynı şeyi söylüyolar biri deseki hayırr sonlandırma yada çok az bebeğin etkilenir tedaviyle düzelir kabul etmek istemiyorum söylediklerini anlamakta istemiyorum doktorada dedim ben kendimi doguma hazırlamışken nasıl bi karar vermemi pat diye istersin kolaymı bukadar diye senin iyiliğin için diyo vs.vs. eşimde kendini suçluyo benim yüzümden bu acıları çekiyosun diyo güçlü olmaktan yoruldum artık bugün aglaya aglaya ultrasonda kızımı seyrettim okadar güzelki düşünür pozisyondaydı güldüm tuhafıma gitti hemen degiştirdi pozisyonunu tabi daha sonra dr. sıvı artmış diyince bakamadım bi daha böyle of ne yapacagımı şaşırdım nasıl bi karar veririm bilemiyorum sadece olumlu bişey bi söz duymak istiyorum

Canim cok gecmis olsun ne diyecegimi bilemedim Allah sabir versin ama ben izlemistim burda da bir bebegin beyninde sivi toplanmisti anne karninda tespit ettiler beyinde sivi oldugunu sonra dogar dogmaz beynini tekrar ultrasonla incelediler ve ameliyat ettiler sonra saglikli bir sekilde taburcu ettiler bence iyi arastir bir caresi vardir.

arzucum inşallah allahım bu kadar hamilelerin dualarını kabul edre de artık mucizemi dersin yoksa doktorların yanılmasımı dersin. ne dersen öyle bişey olur ve bebişinin sağlıklı olduğuyla ilgili gelişmeler olur ve gzüel şeyler dutyarsınnn

inşallah....

arzucum nasılbir karar yaaa allahım yarebbimmm bu saatten sonra nasıl bir karar verilirr mafoldumben

arzucum inşallah allahım bu kadar hamilelerin dualarını kabul edre de artık mucizemi dersin yoksa doktorların yanılmasımı dersin. ne dersen öyle bişey olur ve bebişinin sağlıklı olduğuyla ilgili gelişmeler olur ve gzüel şeyler dutyarsınnn
inş. canım inş.melegimin sağlıklı olduguna dair bi ufacık bişey deseler dünyalar benim olcak allahım dualarımızı kabul eder inş. :Saruboceq:

kızlar ben bu kilo konusuna takıldımmm dr.söledim..2800 gr az değilmi dedim...dr.da +400 -400 fark eder dedi..birebir usg nin tutması mümkün değil dedi....
şimdi +400 se 3200gr ama -400 se 2200grkafamçokkarıştıbugünde buna taktımmm...of yaaakafamçokkarıştı
]

off yaaa arzum allah yardımcınızolsun canım dualarım seninle olacak emin ol....

kızlar ben bu kilo konusuna takıldımmm dr.söledim..2800 gr az değilmi dedim...dr.da +400 -400 fark eder dedi..birebir usg nin tutması mümkün değil dedi....
şimdi +400 se 3200gr ama -400 se 2200grkafamçokkarıştıbugünde buna taktımmm...of yaaakafamçokkarıştı
]

kıs herseferinde takcak bişiy buluosun demi:)) kuşum biliyosun karın çapı ölçülüyo filan ultrason otomatik bi rakam belirliyo..milimlik bi fark bile kaç gr oynatır sonucu..karın çapı we baş çewresi haftasıyla uyumlu dediyse takılma hiç gerisine

geldimmm ajkım geldimm......opuyorumnanaktan

canım opuyorumnanaktanbir hafta 10 güne kadar geleceğini zannetmiyorum dedii...nerdee ahh keşkem doğursammm:1rolleyes:

desene paşanın keyfi yerindeymiş..sen herhalde 41. haftayı görücen canım...neyse sağlıklı olsunlarda biraz daha dursun anneciği hem daha çok büyür minnoşun..

lalcim banada dr 100 gr oynar dedi..oda genelde aşşaığısı oluyor..yani 3000 se 2900 çıkıyor..terside olan vardır mutlaka ama genelde söylenenden zayıf doğuyorlar...bende cuma gidicem inşallah 3000 olmuştur...

arzucum nasılbir karar yaaa allahım yarebbimmm bu saatten sonra nasıl bir karar verilirr mafoldumben
gizemcim herkes olumsuz yönde söyleyip beni çıldırtıyo biraz olumlu birazcık olumlu düşünün demekten yoruldum ben nasıl karar verebilirim yanlış bişey yapmaktan karar vermekten korkuyorum sonuna kadar savaşıcam kızım için şimdi bi randevu daha aldım ist.bütün genetikçileri gezicem inş. olumlu sonuçla dönerim

]

lalim ben de bugün toksoplazmama taktım..bebnimki negatif fakat 3 ay önce falan doktoruma sorduğumda bilindik marka sucuk ve salam yiyebilirsin dedi... ben de son 1 haftadır. 1 tane falan yedim sabahları... ama şimdi tırsıyorum ya bişey olduysa diye. offf sağlıkla bi kucağımıza alsak bebeişlerimizi... lalim benim bebişim de 35+3 de 2432 gramdı bana da çok ufak geldi ona takmıştım... doğum yaklaştıkça tedirginlikler artıyooo

ya kıslar bişey diyecem benim tosun iki gündür içerde kuduruyor resmen hani bu haftalarda daha az hareket ederlerdi yerleri dar dı falan ....benimki maasallah cok beter sanırım dogmaya niyeti falan yok...:umursamaz:

gizemcim herkes olumsuz yönde söyleyip beni çıldırtıyo biraz olumlu birazcık olumlu düşünün demekten yoruldum ben nasıl karar verebilirim yanlış bişey yapmaktan karar vermekten korkuyorum sonuna kadar savaşıcam kızım için şimdi bi randevu daha aldım ist.bütün genetikçileri gezicem inş. olumlu sonuçla dönerim

canımm inşallahh...

kıs herseferinde takcak bişiy buluosun demi:)) kuşum biliyosun karın çapı ölçülüyo filan ultrason otomatik bi rakam belirliyo..milimlik bi fark bile kaç gr oynatır sonucu..karın çapı we baş çewresi haftasıyla uyumlu dediyse takılma hiç gerisine

kaydirigubbakcemile3 zuzum napıım can sıkıntısından herşeyi takıom artık..evet canım vücut karın baş çevresi haftasıyla birebir uyumlu...zaten dr.kilosuna ii dediii...:1rolleyes:
ama yinede takıldım bu konuyaaa...akannehir

desene paşanın keyfi yerindeymiş..sen herhalde 41. haftayı görücen canım...neyse sağlıklı olsunlarda biraz daha dursun anneciği hem daha çok büyür minnoşun..

evet canım çok rahat gözüküo bebişim..keyfide yerinde afacanınnn:asigim:sağlıkla gelsinde canım razıyım artık 41 .haftayaaopuyorumnanaktan

lalcim banada dr 100 gr oynar dedi..oda genelde aşşaığısı oluyor..yani 3000 se 2900 çıkıyor..terside olan vardır mutlaka ama genelde söylenenden zayıf doğuyorlar...bende cuma gidicem inşallah 3000 olmuştur...
inşalalh olmuştur canım 3000 kg bebişin...nese canım takmıcam kilo konusunu..:1rolleyes:.gelsin sağlıkla bebişim ben onu tosuncuk yaparımmm:asigim:

ya kıslar bişey diyecem benim tosun iki gündür içerde kuduruyor resmen hani bu haftalarda daha az hareket ederlerdi yerleri dar dı falan ....benimki maasallah cok beter sanırım dogmaya niyeti falan yok...:umursamaz:

aman benimkiş de 1-2 gündür inanılmaz hareketli. bugün nst de düğmeye basmaktan parmağım ağrıdı.... nerdeyse düğmeyi hiç bırakmayacaktım

X