2009 Ekim Anneleri

iyi geceler zuzum ALLAH rahatlik versin ruyanda bebegini gör insallah :))))) icimden biran öyle geldi

sanada iyi geceler lalimm tatli ruyalar ALLAH rahatlik versin yarina hayirli haberle gelirsin insallah

kızlar bişey sorcam bu hurma diyosunuzya doğumu kolaylaştırıyomuş.hangi hurma dan kocaman elma gibi olan hurmadanmı. yoksa mekke hurmasındamı bahsediyosunuz.

kızlar ben doğum yapınca size haber veremem herhalde.haber vercek kimse yok çünkü artık eve gelince siteye girince haber veririm.şimdi evdeyim hergün giriyorum siteye. girmediğim gün bilinki doğuruyorum.gerçi sancı evde gelirse burdan yazarım size ben doğuma gidiyorum diye naklen haber veririm.

sibelcim neden haber verecek kimse yok.... amazoonun cebini almadınmı sen ona mesaj atar sizlerden biri. o da siteye haber verir...

kızlar bende kaçıyorum bi duş alcam sonrada yatcam. uykum geldi.Allah herkese rahatlık versin yarın görüşmek üzere kendinize ve bebişlere iyi bakın.

ben yatiyorum kizlar sirtim agrimaya basladi otura otura hepinizi öptüm görüsürüz

yok canım bende kimsenin telefon numarası

ben sana özelden cebimi atayım istersen... doğum sözkonusu olursa bi yakının mesaj atar yada sen uygun olursan sen atarsın... ben de siteye yazarım. ben uuygun olmazsam bile siteye yazacak birine ulaşırım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…