2009 Ekim Anneleri

meyweyi çok yiyosun demi kuzu..ekmeği kesiwer katı yemekleri de..makarnadır patataestir filan azalt baya..çorba sebze ye bol bol..kepek ekmeği..daha ne diyim ayh:)))

evet cnm yiyorum meyve:kedi:
oyyy uyku muyku kaçtı bendemafoldumben bende hep bu azalt dediklerinden yiyom:gitme:
sağol zuzummŞeniz

magnezyum iciyormusun elam ???????? mutlaka ic kabiz yapmiyor günde 2.3 icebilirsin 3 ten fazlasi ishal yapiyormus :)))))))

ben günde 1 tane iciyorum hem kasilma olayina iyi geliyor hem kabizlik sorunu olmuyor

cnm içmiyorum magnezyum hem bu haftalardan sonra içmemde:eek:lmaz:
magnezyumun kasılmaları engelleme özelliği olduğu için son haftalarda dr. kesiyor, doğum belirtisini yoketmesin diyeyerimseniben

iyi geceler kızlarr nasılsınız dogum yapan varmı herkes nasılll
benim bagırsaklar masallah uzun zamandan beri iyi calısıyor pek fazla kabızlık sorunu cekmedim
dikkat etmek gerek kabızlıga fecibir sıkıntı hamişlikte offf

lalimm dourmadın demi daha:)))

ajkımopuyorumnanaktan yok ama bi gariplik var iki gündür oğluşum a acaip hareketliii...ve sancılarım geçen haftaya göre daha fazlaaakafamçokkarıştıama tık yok hala.......kafamçokkarıştı

lllalim hosgeldin iyi geceler tatlim

dogurmadin degilmi ?????????? :))))))))))))))))

yok canımcımopuyorumnanaktan hala doğurmadımm...yarın randevum var bakalım ne diyecek doktorumuz.......yerimseniben

seyyyy birde seyyyyyyyy diyecem
desem mi ???????????

:eek::eek:

biz esimle dogumu kolaylastirmak icin sey yapiyoruz ama benim sey cok sey yani daralmis offfffffff :kedi: canim cok yaniyor normal mi ? doktoruma sormayida unuttum , benim böyle canim acirsa bu sekilde ben nasil doguracam acaba diye kara kara düsünüyorum sizce???????????? sizde de oluyormu ?????

ayy insin artık da valla normal normal çıkart sıpayı biz yapamadık sen yap ..

ay iişallahh iişallahhh
bana basi asagida olali 2 ay olduda gecen gittigimde kanala girdigini dogum pozisyonunu aldigini söylemisti , o nedenle aklim karisti zuzummm siz göbek deliginizi görebiliyormusunuz ???????

hıı ozaman başka tebi..ayy yok ben göremiyorum delik filan

ben koltuğa yayılıp tv ye bakıcam kızlar, yarın görüşürüz. öpüldünüüüüz
a.s.

doktoruna soyle bence ilkayım belkide iltihap veYa mantarın vardır normalmi agrıması

oyyy uyku muyku kaçtı bendemafoldumben bende hep bu azalt dediklerinden yiyom:gitme:
sağol zuzummŞeniz

cnm içmiyorum magnezyum hem bu haftalardan sonra içmemde:eek:lmaz:
magnezyumun kasılmaları engelleme özelliği olduğu için son haftalarda dr. kesiyor, doğum belirtisini yoketmesin diyeyerimseniben

benim doktor birsey söylemedi bu konuda birak falan demedi ben yinede devam ettim biraksam hemen dogururum sancilar iyice artar desene:dance:

ayy insin artık da valla normal normal çıkart sıpayı biz yapamadık sen yap ..

yok ben 3 ünüzüde görüyorum ama böle flu görüyorum. surat falan yok bulanık. uyanıp uyanıp seni gördüm kuşum valla .. hayırlısı olsun..

yavrum magnezyumu kes artık içiyosan. bi de meyve ye bol bol. magnezyumdur demir ilacıdır kalsiyumdur 3 ü fena kabız yapıyo insanı..

kocakarılar öyle derler bir bilimselliği yok ilkayum ama kocakarılar da oşa konuşmazlar yani hehehehehhee.

hızlanıyo yafrum habire kaka olayı hehehehe

magnezyum içmiyom ama ilkay iç isal yapıyo diyo sen içme kabızz yapıyo diyon:bbo:
demir ilacı ve kalsiyum ilacı içiyom ama kuzum, amaa onlarıda kesmemem gerekiyo:kedi:

desem mi ???????????

biz esimle dogumu kolaylastirmak icin sey yapiyoruz ama benim sey cok sey yani daralmis offfffffff :kedi: canim cok yaniyor normal mi ? doktoruma sormayida unuttum , benim böyle canim acirsa bu sekilde ben nasil doguracam acaba diye kara kara düsünüyorum sizce???????????? sizde de oluyormu ?????

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

hıı ozaman başka tebi..ayy yok ben göremiyorum delik filan

zuzum alakasız ama içimde kalacak söylemezsem benim bu karındaki çizgi düzleşmeye başlamış...önceki gibi yamuk değilllkafamçokkarıştı

gizemim hosgeldin tatlim oyyyyyy masallah sana ne guzel yakismis pembeler öyle kokos hanimmmmmmmopuyorumnanaktan

sağol zuzummŞeniz
reca ederunn opuyorumnanaktan

ajkımopuyorumnanaktan yok ama bi gariplik var iki gündür oğluşum a acaip hareketliii...ve sancılarım geçen haftaya göre daha fazlaaakafamçokkarıştıama tık yok hala.......kafamçokkarıştı

yok canımcımopuyorumnanaktan hala doğurmadımm...yarın randevum var bakalım ne diyecek doktorumuz.......yerimseniben

hadi bakalım iicene yaklaşıyo demekki..azkaldı hbr beklorus sendenn

iyi akşamlar kızlar nasılsınız.biz kocişle evde oturduk oturduk bugün akşam üstü yürüyüşe çıkalım dedik.10 dakka yürümedik bi arkdaşımız telefon size gelcez diye aradı.tamam dedik gelin.telefonu kapadık bi başka arkadaş size gelcez diye aradı.ona dedik müsait değiliz oda yarın sabah kahvaltıya çağırdık.sabahtan beri evde oturuyoduk kimsenin aradığı yoktu.dışarı çıkmamızla telefon telefon üstüne. ne sinir olduk. daha şimdi yolladık misafirleri sizlere bi bakayım dedim.doğuran falan yok demi.herkes sağlam.

doktoruna soyle bence ilkayım belkide iltihap veYa mantarın vardır normalmi agrıması

ben her gitmemde burda doktorlar kan tahlili ve idrara tahlili yapiyor ayrica her gitmemde alttan muayene ediyor kültür aliyor simdiye kadar hic enfeksiyon mantar vs olmadi sükür doktoruma herzaman sordum onu ama bisi yok dedi

zuzum alakasız ama içimde kalacak söylemezsem benim bu karındaki çizgi düzleşmeye başlamış...önceki gibi yamuk değilllkafamçokkarıştı

hımm demekki o tez sende tutcak cicimm...benimkisi hep düz :uhm:

desem mi ???????????

muhahahahaaaa:roflol: biz desek sapık derdinlülülülülülü
biz yapmıyoz kuşum ama ben o darlığı dr. açılma varmı diye bakarken hissettim, hatta kociş 2 parmağa dayanamadıysan bebeği nasıl çıkartcan dedi uyus:mymeka:

ben koltuğa yayılıp tv ye bakıcam kızlar, yarın görüşürüz. öpüldünüüüüz
a.s.

görüşürüz kuşumŞeniz

benim doktor birsey söylemedi bu konuda birak falan demedi ben yinede devam ettim biraksam hemen dogururum sancilar iyice artar desene:dance:

yerimseniben

lalimmmmmm benimkidee ölee kısss nerdeyse dümdüzz oldu:dance: az kaldı az kaldııalkisalkisalkis

X