2009 Ekim Anneleri

Kızlar biz çıkıyoruz, sabahtan randevumuz varzemuszemus
İyi geceler herkeseopuyorumnanaktan

şu doktor suyuma bakıcakmış,o niyeyse..
normalde Perşembe idi evet canım,inşallah aksi birşey olmaz..

iişallah canımm..yrn doktora gidip gelincek gir hemen topice olurmu

doğum yaklaştıgında bagırsak hareketlerinde bir hızlanma oluyormuş kuşum..doğru. ben de öyleyim bu aralar. zor çıkardım şimdi maşallah yani..

hımm ii bari doğuruyorus yani kaydirigubbakcemile3 bi de onun ağrısıynan uğraşıyorum şimdi birden ağrı giriyo karnıma bişiy war sanıyorum:)

kızz hymarry rüyalarımda senlen uğrasıyom her gece hee, kızlarınıs eni felan, doğuruyon , kızları görüyorum, seni görüyorum, bişeyler bişeyler.. hadi bakalım hayırlısı alkisalkisalkis
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
anaaaaamm beraber mi doğurucaz acabaaa,
beni rüyasında görenler hep bi kızımı görüyorlar sen de birini mi gördün acabaaa CADIARZU
İİ AKŞAMLAR kıslarrr opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
iyi akşamlar kuşuuuummm Şeniz

doğum yaklaştıgında bagırsak hareketlerinde bir hızlanma oluyormuş kuşum..doğru. ben de öyleyim bu aralar. zor çıkardım şimdi maşallah yani..

offff nihan yaaa gerdin benii:mymeka: cidden böle oluyosa ben moku yedim ben hep kabızım:kedi:

henüz sancıyla tanışmadık pek şekerim bilemiycim..psikolocik olarak nişanını getirip psikolocik olaraktan dourmada bu gece:))))
anlarsın canım,anlarsınnnn

bağırsak şikayeti derken ben günde 3 kez büyük tuvaletime çıkar oldum,
yani gaz bilem kaçırsam büyük tuvaletim de kaçıyor yaaaww :kedi:

sık çıkmadan bahsediyorum ewet cnm..amazon hatunu da ööle dedi normal demekki.. :)

güle güle cücümm..füsel hbrler getir bise yrn

yaaaa ben niye anormalim pekiisenağlama 40a kadar doğuramıcam sanırımsenağlama
inşallah zuzumm sende güzel haberler getir bize:Saruboceq:

hymary belkim accık daha mı uzatıcak tarihi acaba suyun iyise???
ay bilemedim ki kuzum,
hadi yavruları tuttuk içerde sessz sessiz duruyorlar yavrularım,daha yerlei kalmadı itiş tepiş yaaaw
illa bağıra çağıra mı gidicez hastaneye:umursamaz:,
:sm_confused:
güle güleeeee a.s.

aaaaaaaaaaa göbek deligini görüncemi inmis oluyormus ???????????? o zaman benimki seneye anca iner ben ne göbek deligimi ne ayaktayken ayaklarimi göremiyorum hehehe ama doktorum bebek pozisyonu nu almis demisti kafam karisti simdi fisfisfis

ayyy demee zuzum yaa sanırım benim bağırsaklarda tembellik var ne yapmam gerekirki acaba?

meyweyi çok yiyosun demi kuzu..ekmeği kesiwer katı yemekleri de..makarnadır patataestir filan azalt baya..çorba sebze ye bol bol..kepek ekmeği..daha ne diyim ayh:)))

ya bi dk.
bağırsaklar hızlanıyormuymuş,ağırlaşıyor mu :sm_confused:?

ayyy demee zuzum yaa sanırım benim bağırsaklarda tembellik var ne yapmam gerekirki acaba?

magnezyum iciyormusun elam ???????? mutlaka ic kabiz yapmiyor günde 2.3 icebilirsin 3 ten fazlasi ishal yapiyormus :)))))))

ben günde 1 tane iciyorum hem kasilma olayina iyi geliyor hem kabizlik sorunu olmuyor

kuzum pozisyonu almıştır başaşağıdır ama kanala inmemiş olailirr...başka başkalar ya hani ikisi:))

bence strese girincede kasilma meydana geliyor , tatlim ama belede vuruyorsa bu psikolojik degildir , ama simdi yalanci sanci kasilma olmasi gayet normal , hissedenler daha net anliyor ama bazilarida bunu hic hissetmiyor

yok kuşum daha görünmüo deliğim:)) inmeye çalışıyo kanımca inmedi..nası olsa yrn doktor sölicek inmedi diye alcam boyumun ölçüsünü oturcam niye heycan yapıosam:)))

ayy insin artık da valla normal normal çıkart sıpayı biz yapamadık sen yap ..

yok ben 3 ünüzüde görüyorum ama böle flu görüyorum. surat falan yok bulanık. uyanıp uyanıp seni gördüm kuşum valla .. hayırlısı olsun..

offff nihan yaaa gerdin benii:mymeka: cidden böle oluyosa ben moku yedim ben hep kabızım:kedi:

yavrum magnezyumu kes artık içiyosan. bi de meyve ye bol bol. magnezyumdur demir ilacıdır kalsiyumdur 3 ü fena kabız yapıyo insanı..

kocakarılar öyle derler bir bilimselliği yok ilkayum ama kocakarılar da oşa konuşmazlar yani hehehehehhee.

ya bi dk.
bağırsaklar hızlanıyormuymuş,ağırlaşıyor mu :sm_confused:?

hızlanıyo yafrum habire kaka olayı hehehehe

kuzum pozisyonu almıştır başaşağıdır ama kanala inmemiş olailirr...başka başkalar ya hani ikisi:))

bana basi asagida olali 2 ay olduda gecen gittigimde kanala girdigini dogum pozisyonunu aldigini söylemisti , o nedenle aklim karisti zuzummm siz göbek deliginizi görebiliyormusunuz ???????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…