2009 Ekim Anneleri

canlarım iyi akşamlar nasılsınız bakalım yavrukuşlar nasıl opuyorumnanaktan

bizim bugün alttan sancımız oldu biraz ama geçti galiba...

38+4 mü demiştik zuzummCADIARZU kaydirigubbakcemile3 ?

kaydirigubbakcemile3 delüüüü kaydirigubbakcemile3
yolda izde doğursaydın görürdün indi mi inmedi mi kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3
kuşum tek yürümüyom zatiikaydirigubbakcemile3 kocişle birlikte yürüyoz, o an bişi olsaa yetiştirir beni hastaneye pehlivanım:sm_cool:

ikiz anasııı heycan tawan tabi demi..prş sabahtanmı olcaksın sezeryann

hihoyyyt

kaydirigubbakcemile3

ben de b,kaç gündür çok yürüdüm..kaç 1,5 yapar bilmem...zemuszemus

bikaçgünü sayarsakkk ohoooo benimkide çok olur:dilcikar:

canlarım iyi akşamlar nasılsınız bakalım yavrukuşlar nasıl opuyorumnanaktan

bizim bugün alttan sancımız oldu biraz ama geçti galiba...

kuşum bu alttan sancı dediğin şey rahmine ince ince bıçak batması gibi bişeymi? eğer oysa arada bana öle bişiler oluyo ama tam ne kestiremiyorum:kedi:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 delümm hergün ööle annamında..çok gesdim yanemm..sırf bugün 3-4 saat dolaşmışıs..kapişşş:)))ben o 1,5 kmyi çerez niyetine yürürun naniknanik naniknanik

hadi zuzum şimdiden başlarsan ağrılara yalnız boşa çıkar lafım,38+4e kalmazsın,,

blueflower canım bizi iyiizz,sen nasılsınn?

Elalı dikkat edin kuşum kendinizee..

Kızlar bugün doktorumuzu aradık,doğumdan iki gün önce bi ara,son durumları konuşalım demişti,aradım yarın gel suyuna bakiyim diyor,
iyi de ben ertesi sabah doğuma gidicem zaten,ne suyu sizce şimdi bu?
ben anamlara bayramlaşmaya inmemişim,şimdi muayeneye mi gidicem,?

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 delümm hergün ööle annamında..çok gesdim yanemm..sırf bugün 3-4 saat dolaşmışıs..kapişşş:)))ben o 1,5 kmyi çerez niyetine yürürun naniknanik naniknanik

lülülülülülülülülülülülülülülülülülü

kızlar canlarım sancı sadece aşağıda bacak arasında değil,
asıl olarak göbek ütündeki tepe yapma,aşağıda ağrılı adet sancısına dönüşerek,büyük tuvaletini kaçıracakmışsın gibi yada çok ağır bir ishal ağrısı gibi bişey,,,
ay nasıl anlatamadım ama...

hadi bakalım inşallah iniyodur sıpa kız. ayakta dik dururken göbek deliğini görebşliyosan inmiştir diyo kocakarılar.. a.s bak bakalım görebilcenni..
az kaldı valla du bakalım nolcekk . delikafadulden

kaydirigubbakcemile3 delüüüü kaydirigubbakcemile3
yolda izde doğursaydın görürdün indi mi inmedi mi kaydirigubbakcemile3

kızz hymarry rüyalarımda senlen uğrasıyom her gece hee, kızlarınıs eni felan, doğuruyon , kızları görüyorum, seni görüyorum, bişeyler bişeyler.. hadi bakalım hayırlısı alkisalkisalkis

bu sancının ne menem şey olduunu anlayamadan dourcas ya yanarım yanarım ona yanarım kaydirigubbakcemile3

son haftalarda bağırsak faaliyetinden şikayetçi olma gibi bi durum warmı yoksa bana has bişiymi..??

anacım bıçat batması gibi ama birden fazla bıçak var sanki bi de çok yanma var orada :uhm:

hymarry canım hoşbuldukk opuyorumnanaktan

bu sancının ne menem şey olduunu anlayamadan dourcas ya yanarım yanarım ona yanarım kaydirigubbakcemile3

son haftalarda bağırsak faaliyetinden şikayetçi olma gibi bi durum warmı yoksa bana has bişiymi..??

doğum yaklaştıgında bagırsak hareketlerinde bir hızlanma oluyormuş kuşum..doğru. ben de öyleyim bu aralar. zor çıkardım şimdi maşallah yani..

yok kuşum daha görünmüo deliğim:)) inmeye çalışıyo kanımca inmedi..nası olsa yrn doktor sölicek inmedi diye alcam boyumun ölçüsünü oturcam niye heycan yapıosam:)))

kizlar bu sancilarin baslamasi psikolojik olabilirmi?yani ben sancilari dusunmeye baslayinca sanki yine basliyorlar...kendisinde boyle birsey fark eden var mi???
simdi oldugu gibi..karnim tas gibi kasiliyor, belim agriyor ...ben bu gecede nisan gelmismi diye ic camasirima bakip duracagim galiba:)

anlarsın canım,anlarsınnnn

bağırsak şikayeti derken ben günde 3 kez büyük tuvaletime çıkar oldum,
yani gaz bilem kaçırsam büyük tuvaletim de kaçıyor yaaaww :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…