2009 Ekim Anneleri

oglen ki kadar agrimiyor cok sukur basimin agrisida dindi fakat agzimi acamiyorum ...disimin sizi agrisi devam ediyor..1 hafta surebilirmis agrisi mafoldumben

canım benim yaaa seni cok ii anlıyorum ben de cok cektim o diş agrısında...allah sabırversin ben de bogazımdan cekiyom şimdi biber sürmüş gibi yanıyor..doktor doguma 2 hafat kala faranşit olmussun dikkat et dedi ama nerdeee.....

gizem kıs dün rüyamda dogum yapıyordun sen..ben de sana kızıyordum yaa benden önce neden yaptın sana daha var diye:))))

sanada cok gecmis olsun...bogaz agrisina adacayi gargarasi iyi geliyor tavsiye ederim ..
faransit de kotu..sicak ve soguk birsey yiyp icmemek gerekiyor ilik olmasina dikkat etmen lazim yoksa iyice kotulesiyor..
doguma az kala hastaliklar geldi bizi buldu isyan gibi olacak ama valla zor geliyor...gunahlarimiza kefaret olur insaallah..
ben dusunuyorum kara kara bu hafta dogum yapacak olsam bu disle ne yaparim diye agzimi acmaya halim yok nasil dislerimi sIKIP ikinacagim kaydirigubbakcemile3
gulsem mi aglasam mi bilemedimkafamçokkarıştı
Allahim insaallah su disim iyilesmeden dogum olmaz...dun gece ciddi ciddi doguracagimi dusundum her tuvalete gidisimde ic camasirima bakiyordum pur dikkat nisan gelmismi diye:kedi:kaydirigubbakcemile3 yalanci sanciya aldaniyorum bazen...

canım benim yaaa seni cok ii anlıyorum ben de cok cektim o diş agrısında...allah sabırversin ben de bogazımdan cekiyom şimdi biber sürmüş gibi yanıyor..doktor doguma 2 hafat kala faranşit olmussun dikkat et dedi ama nerdeee.....

sanada cok gecmis olsun...bogaz agrisina adacayi gargarasi iyi geliyor tavsiye ederim ..
faransit de kotu..sicak ve soguk birsey yiyp icmemek gerekiyor ilik olmasina dikkat etmen lazim yoksa iyice kotulesiyor..
doguma az kala hastaliklar geldi bizi buldu isyan gibi olacak ama valla zor geliyor...gunahlarimiza kefaret olur insaallah..
ben dusunuyorum kara kara bu hafta dogum yapacak olsam bu disle ne yaparim diye agzimi acmaya halim yok nasil dislerimi sIKIP ikinacagim kaydirigubbakcemile3
gulsem mi aglasam mi bilemedimkafamçokkarıştı
Allahim insaallah su disim iyilesmeden dogum olmaz...dun gece ciddi ciddi doguracagimi dusundum her tuvalete gidisimde ic camasirima bakiyordum pur dikkat nisan gelmismi diye:kedi:kaydirigubbakcemile3 yalanci sanciya aldaniyorum bazen...

insallah gecer doguma kadar canım yaaa....ben de aynen dün doguracam sandım gerci ben her sancı da saat tutuyorum doguracam diye :kedi::kedi:

merhaba kislar.
gecmis olsun nurefsan.insallah cabucak iyilesirsin.
benim minnos hareket etmio uzun zamandir.bugun biraz yoruldum ondan mi acaba :gitme:

ayy insaallah once nisan veya su gelir anlariz dogumun basladigini ..yoksa sanci onden baslarsa cokta anlayabilecegimi sanmiyorum..dun gece yatagima su gecirmeyen bez serdim olursa yataktayken suyum gelirse batmasin diyee ..
sizlerede tavsiye ederim..

insallah gecer doguma kadar canım yaaa....ben de aynen dün doguracam sandım gerci ben her sancı da saat tutuyorum doguracam diye :kedi::kedi:

sagol canim ...
uzun zaman derken kac saat oldu?yat biraz dinlen ,birde tatli birseyler yee faydasi olur insaallah..uyuyor olabilir..

merhaba kislar.
gecmis olsun nurefsan.insallah cabucak iyilesirsin.
benim minnos hareket etmio uzun zamandir.bugun biraz yoruldum ondan mi acaba :gitme:

sagol canim ...
uzun zaman derken kac saat oldu?yat biraz dinlen ,birde tatli birseyler yee faydasi olur insaallah..uyuyor olabilir..

gun icerisinde cok dinlenemedim.genelde ayaktaydim ondan mi acaba.off ne stresli seymis bu yaa:sinifsinif: tatlida yedim ama.biraz daha yatayim bakalim.
sizlere ii aksamlar

buket canım gecenlerde bana da aynısı oldu..doktoru aradım acmısın dedi evet dedim yemek ya yat dinlen eger oynamazsa yine gel dedi...ben de öle yaptım sadece bi kackes hareket etti ama öncekiler gibi deildi ben de gittim doktora nst ye girdim anam bi oynamaya basladı sıpa resil oldum doktora hani oynamıyordu der gibi baktı adam :kedi:

yorulduysan oynamıyor cok ve bu haftalardan sonra zaten daha az hareket ediyorlarmıs.sen bi dinlen yine hiç oynamazsa doktorunu ara canım

iyi aksamla rkızlar bana sancıla rgırıp cıkıyor korkmaya basladı valızım hazır degl.hazurlayım dedım.halı kalmamıs.sabah hazırlarım artıkım.. sızler nasılsımız doguran varmı

slm kızlar...
sabah doktora gitcez heyecan var, bıcı bıcımızı yaptık misler gibi olduk noolur nolmaz diye :)))

iyi aksamla rkızlar bana sancıla rgırıp cıkıyor korkmaya basladı valızım hazır degl.hazurlayım dedım.halı kalmamıs.sabah hazırlarım artıkım.. sızler nasılsımız doguran varmı

aynen canim banada öyle oluyor girip cikiyor bu sancilar sirtima vuruyor fena oluyorum arada

slm kızlar...
sabah doktora gitcez heyecan var, bıcı bıcımızı yaptık misler gibi olduk noolur nolmaz diye :)))

a,selam elam

sihhatler olsun kontrole mi gideceksin yoksa dogurmaya mi kiz :)))))))) sen yinede hazirlikli ol ne olur ne olmaz hayirlisi insallah

merhaba kizlar iyi aksamlar neler yapiyorsunuz ?

selamilkaycım napayım forumdan spinal sezaryen olanların öykülerini okuyorum, cumartesi beni sıpayı alıyor doktor , psikocik olarak hazırlıyom kendimi :eek:

slm kızlar...

hehehe efferim, artık hep böle asker gibi hazır olmak lazım. ben de az önce duş aldım temizlenip paklandım nolur nolmaz delikafadulden

bozuk olan moralim bozulsun diye itiraf sitesinden itiraf okuyordum
itiraflardan birtanesi:
Toplu eğlence Dün 4 yaşındaki oğlumu kanepenin arkasına saklanmış, Adriana Lima'nın resmine bakarak pipisine dokunduğunu gördüm. Tam bunun şokunu yaşarken, 17 aylık diğer oğlumun, abisine bakarak, büyük bir hevesle bezini çıkartmaya çalışması ikinci şok oldu. Tam tepki verecekken, asıl bomba kocamdan geldi. "Karışma çocuklara, eğleniyorlar..." Allah'ım neydi günahım?

X