2009 Ekim Anneleri

ooooooooooo ekimin guzel annesi hosgeldin

masallah kizin cok tatli musyas esmer guzeli olacak allah im saglik versin , ya ben birsey soracam sana gerci tum doguranlara sormak istiyorumda bebegin emiyormu ? Ne kadar sureyle emziyorsun sutun nasil ? Bende baya soru var :kedi:

emiyo kuşum sütüm maşallah iyi çay içiyom özel doktorun verdigi süt attırıcı 1saat arayla emziriyom çünkü sarılıgımız var cnm saol cnm benim

Musyaaassssss merhaba

Sezeryanla doğum yaptın dimii? Ben de büyük ihtial yarın sezeryan olucam ama ben sondadan çok korkuyorum yaa anlatsana birazzz

emiyo kuşum sütüm maşallah iyi çay içiyom özel doktorun verdigi süt attırıcı 1saat arayla emziriyom çünkü sarılıgımız var cnm saol cnm benim

musyas bahsettigin cay fenouille olmasin gerci ben onun Türkcesini bilmiyorum :uhm:, burda dogum yapan annelere hastanede surekli o caydan veriyorlarda , o aklima geldi

Aaaa ben musyası kaçırmışım, Allah bağışlasın Musyasçım gerçekten kopyanı çıkarmışsın, maaşallah, Allah uzun ömür versin!:nazar:

slm kısalr ne var ne yok bakalım??? ben cok hasta oldum ya faranşit olmusum acile gittim antibiyortik falan verdi yatıyorum ..ayy cok fenayım:KK43:((((

seldus gecmis olsun benimde genzim cok agriyo kupkuruuuuu cok sükür bademcigim inmedi

gizem nerdesin giz süslüü

anaa ekim annleri nerdesiniz kızlarrr
selduşçum geçmiş olsun
bende bayramda tatlı ye su iç en sonunda isal oldum öyle çok değil Allahdan
doğuma ramak kala hasta olmayalım kızlar yaa

ben buralardayımda tel trafiğindennn bakamadımm topiğe
allaha şükür bugün gayet iyiyimm çok şükür ağrım falan yokk

seldacım geçmiş olsun tatlımm

ayy kokona hamileyiz yaa obakım sezencimmm hhahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Son düzenleme:
seldus geçmş olsun hayatım rabbim şifa versin bian önce mehaycıgım hoşgeldin cnm yorumların için teşekür ederim minikimin resimlerine bakmışın rabbim sanada böyle tatlı bi evlat nasip etsin hayırlısıyla enkısa zamanda cnmmm

seldus geçmş olsun hayatım rabbim şifa versin bian önce mehaycıgım hoşgeldin cnm yorumların için teşekür ederim minikimin resimlerine bakmışın rabbim sanada böyle tatlı bi evlat nasip etsin hayırlısıyla enkısa zamanda cnmmm

bisey degil canim...masallah nasilda buyumus su kisacik zamanda...Rabbim insallah banada nasip etsin kisa zamanda saglikla kucagima almayi..sabrim kalmadi artik...kaydirigubbakcemile3 seni ve kizini gorunce kiskandim :))

X