2009 Ekim Anneleri

en güzel rahim ağzı yumuşatıcısı "hurma" arkadaşlar..

konu en güzel en kötü degilki

sadece sordum merak ettim icen varmi diye ahududu cayini

hurma cok $ekerli cayi gayet sekersizde icebilirsin canimcim:)

ahududu cayini temin edebilirim her yerde mevcut ama

hurma bilmiyorum anca Türk marketine gitmek lazim uzak biraz esimi yollarim artik ,

kizlar sagolun gercekten , ben zaten normal dogum yapacam tabi son dk bir aksilik olmazssa benim isime yarar bu cay ve hurma

biziim burdaki hamileleler hep iciyo gecen hafta doktoruma sordum iciymi diye evet ic dedi

iki yil evvel ablam da icti hastanedeki doktor sormus sen biseymi ictin diye rahimin cok güzel yumusak demis ablamda anlatmis ahududu cayi filan diye doktorda tahmin ettim demis burdaki hemen hemen bütün kadinlar iciyo

selam kızlar... tünaydınnn

hosgeldin tatlim tunaydin

ben ciktim arkadaslar size güzel bir gün diliyorum :)

gule gule canim gorusuruz

hoşbulduk ilkayım seninde doğuma baya bi az kaldı galiba... ne alemdesin kasılma doğum belirtisi bişey varmı?

hello hanimlar nöryorsunuz? :) bise sorucam su itibar puanlari nerde ve nasil veriliyo bir bilen vardir elbet aydinlatin su cahili ben yani :)))

Tatlım beğendiğin bir mesaja itibar puanı vermek için o mesajın hemen üstünde yer alan terazi işaretine tıkla ve açılan "bu yazınızda size katılıyorum" kutucuğunu işaretle.
Eğer sana gönderilenlere bakmak istiyorsan sayfanın en tepesinde kullanıcı panelini tıkla orada görülüyor zaten açar açmaz.

kıs musyas kızın aynı sen yaaaaa... demekki annesine benzeyen kız çocukları da varmışş

musyas hoşgeldin canım.... meleğin nasıl? kilo aldımı sağlığı yerindemi?

h.b cnm çok şükür saglıgı iyi cnm sarılıgı azalıyo gibi emmesi birazda olsa düzeldi kilosu enson 2570di saglık ocagında zeka testi oldugu gün tartıldık emmesi yaramış 2880 olmuştu kuzum :nazar::nazar::nazar:opuyorumnanaktan

evet bi,tanem elleri ayakları ve gözleri babası geri kalan heryer bana benzemiş kuzumun biz babadan ayrıydık cnm kendime bakmışım çok 8ay boyunca

evet bi,tanem elleri ayakları ve gözleri babası geri kalan heryer bana benzemiş kuzumun biz babadan ayrıydık cnm kendime bakmışım çok 8ay boyunca

iyi yapmışsın. :))))) tüh bilseydim ben de kendime bakardım:)))))) sağlıklı olmasına ve kilo almasına çok sevindim...

Tatlım beğendiğin bir mesaja itibar puanı vermek için o mesajın hemen üstünde yer alan terazi işaretine tıkla ve açılan "bu yazınızda size katılıyorum" kutucuğunu işaretle.
Eğer sana gönderilenlere bakmak istiyorsan sayfanın en tepesinde kullanıcı panelini tıkla orada görülüyor zaten açar açmaz.

felisim canım birşey sorcam ya..
benim puanım bayağı bir yüksekti düşmüş ve herkesinde ilk başlara düşmüş neden böyle olmuş 2 gündür giremedimde neden oldu böyle..??

hoşbulduk ilkayım seninde doğuma baya bi az kaldı galiba... ne alemdesin kasılma doğum belirtisi bişey varmı?

canim ben dün baya kötüydüm kasilma ne demek sancilandim resmen ama yalanci sanciymis gece 4 de basladi sabah 7 de hastaneyi aradim hemen sicak banyoya girmemi söylediler bende öyle yaptim hafifledi biraz , bugunde biraz daha iyiyim ama yine gelip gidiyor sancilarim , bacak aralarim agriyor gerci ALLAH bilir ama benim dogum yakin gibi :) zatende artik istedigi zaman gelsin diyorum haftaya olursa daha iyi olur ama nasip bakalim hayirlisi

sen nasilsin ? minigin nasil ?

herkesin keyifleri yerindedir inşallahhhh

ooooooooooo ekimin guzel annesi hosgeldin

masallah kizin cok tatli musyas esmer guzeli olacak allah im saglik versin , ya ben birsey soracam sana gerci tum doguranlara sormak istiyorumda bebegin emiyormu ? ne kadar sureyle emziyorsun sutun nasil ? bende baya soru var :kedi:

canim ben dün baya kötüydüm kasilma ne demek sancilandim resmen ama yalanci sanciymis gece 4 de basladi sabah 7 de hastaneyi aradim hemen sicak banyoya girmemi söylediler bende öyle yaptim hafifledi biraz , bugunde biraz daha iyiyim ama yine gelip gidiyor sancilarim , bacak aralarim agriyor gerci ALLAH bilir ama benim dogum yakin gibi :) zatende artik istedigi zaman gelsin diyorum haftaya olursa daha iyi olur ama nasip bakalim hayirlisi

sen nasilsin ? minigin nasil ?

valla ilkayım magnezyumu içmeye başladığımdan beri iyiyim. benimde dün biraz kasığımda sancı var gibiydi ama çok hafifti... bacak aram benimde baya ağrıyo yalnız...

X