2009 Ekim Anneleri

valla artık ne çatlağı ne kiloyu takıyom... hatta şimdi napıcam biliyonmu mehaycım burger kinge gidip yemek yiyecem:))))))))))))

ay benimde canım istedi şimdi yaa..Ben whopper a bayılırım..cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook zati çok acıktım.kaç aydır yiyemedim de.Bendemi bi kaçamak yapsam bugün bayram kaçamağı....

Bende 3 gundur baklava yiye yiye bir hal oldum uzun zamandir yememistim meger nasil canim istiyormus yeni anladim...

Ya aslında çatlağın olacağı varsa oluyo kremle anca birazını düzeltebiliyosun yani tamamen engellemiyo canım eğer annende yada yakın akrabalarında kardeşin gibi varsa irsi oluyo .İnşallah sende doğumdan sonrada olmaz zaten olacağı varsa şimdiden hissettirmeye başlıyo kendini malesef:tomato:

annem 4 doğum yaptı onda ne çatlak ne varis var, birazda buna güvenip boşverdim.Irsi diyolar ya.

annem 4 doğum yaptı onda ne çatlak ne varis var, birazda buna güvenip boşverdim.Irsi diyolar ya.

ben annemi 5 yasindayken kaybettim..anemde varmiydi bilmiyorum ama kizkardesimin karni harita gibi...
ama o cok kilo aldi yaa hamileyken 25 kilo aldi ben onun yarisi kadar aldim...

ben annemi 5 yasindayken kaybettim..anemde varmiydi bilmiyorum ama kizkardesimin karni harita gibi...
ama o cok kilo aldi yaa hamileyken 25 kilo aldi ben onun yarisi kadar aldim...

Başın sağolsun canım.Allah bebişinden yana güldürsün hep yüzünü.Ya ırsi diyolar ya hep ondan demiştim ama tabii kiloyla da alakalı diyolar ben biliyorum sürekli kilo alıp veren yani çabuk veren insanlarda oluyo .Umarım senin ki ablana çekmez zemuszemus

Başın sağolsun canım.Allah bebişinden yana güldürsün hep yüzünü.Ya ırsi diyolar ya hep ondan demiştim ama tabii kiloyla da alakalı diyolar ben biliyorum sürekli kilo alıp veren yani çabuk veren insanlarda oluyo .Umarım senin ki ablana çekmez zemuszemus

saol canim....aminnn...:Saruboceq:
tabi hizli kilo alip vermeyle ilgili bencede ben hamileligimde hzli kilo almadim hic her ay orantili ayni miktarda kilo aldim insallah olmaz..olursada bebisimin cani saolsun onun icin herseye deger...sadece anlamiyorum bu 3 gundur karnimdaki yanmanin nedeni ne catliyormu yoksa baska biseymi??cunku dun sancilandim 15 dakika surdu sonra gecti....yoksa dogummu yakin anlamadimki???insallah oyledir artik kavusmak istiyorum kuzuma cok merak ediyorum onu...:asigim:

vallaha da ben de eve istedim geldi,bugün herkes aynı telden çalıyor,arayın gelsin kızlaarr kaydirigubbakcemile2

ıyi bayramlar...
Bayramda herkesler gezmede galiba, geliyorum gidiyorum hiç bir hareketlilik yok :)
Arkadaşlar bişi sorucam, sol bacagimin kuyruk sokumuna bir agri girdi iki gundur topallamadan yuruyemiyorum mafoldumben
Sizce neden olabilir? Kramp tarzı bisi.
Saplanti gibi. Spor falan yapsam gecer mi ki :KK43:((

İyi bayramlar...
Bayramda herkesler gezmede galiba, geliyorum gidiyorum hiç bir hareketlilik yok :)
Arkadaşlar bişi sorucam, sol bacagimin kuyruk sokumuna bir agri girdi iki gundur topallamadan yuruyemiyorum mafoldumben
Sizce neden olabilir? Kramp tarzı bisi.
Saplanti gibi. Spor falan yapsam gecer mi ki :KK43:((

Ters bi hareket yapmamışsındır umarım canım ılık duşa girsen belki ii gelir eğer geçmezse de bi dr ara derim ben ne olur ne olmazzemuszemus

slm kıslar benim bogazım cok fena bugün tükmüğümü yutamıyorum cok şişmiş napsam acaba???

merhaba kızlar biz bugün nst ye girdik geldik.herşey normal.bizim bebeğin hiç çıkmaya niyeti yok galiba.zamanımızda azaldı ama hiç oralı değil bizimki daha.

slm kıslar benim bogazım cok fena bugün tükmüğümü yutamıyorum cok şişmiş napsam acaba???

geçmiş olsun canım doktora git bi an önce ateşin varsa kötü olur.zararsız antibiyotikler var bian önce kullanmaya başla bence.vakit kaybetmeden.

merhaba kıslarrr biz bugün dora bebekle hastacıklar olduk hastaneye gittik ebe nstye bağladı sol tarafta bir ağrı vardı geceden beri dayanılmaz bişi aama neyseki doğum sancısı falan değilmişş tek taraflı olmazmışş meleğime bişi oldu diye çok korktumm ama neyseki meleğim gayet sağlıklı çok iri olduğundan ve dönmediğindenn baskı yapıyormuş sol tarafa eğer dönmüş olsa zaten kanala girmek için yaparmışş çift taraflı olurmuş dün yormuşuz meğer paşayıı bugün istirahatt aman aman ne felaket bi gece geçirdim anlatamam stres yokk yorulmak yokk yok allah yook anlıyacağınızz :kedi:

amanda aman bi kuzu daha mı gelmiş bayramda ohh ne güzel bir bayram hediyesi opuyorumnanaktan allah anneli babalı büyütsün inş. annemiz ve bebğimizin sağlıkları hakkında bilgi var mı kıslarr

X