2009 Ekim Anneleri

selam kızlar nasılsınız
babamız işe gitti bizde oglusumla basbasa takılıyoruz :))

Slm kızlarrrrrr..Herkes ilk gün bayram ziyaretindeymiş ikinci gün evde dinleniyoruz sanırım =)
Bizimde babamız işe gitti oğlumla kıpraşıp ara sırada dinleniyoruz kaydirigubbakcemile2
Biraz dışarı çıkıp dolaşalım meyve filan alalım diyorum ama havada serin,ayakkabılarımızda olmuyo :bbo:
Napsak bilmiyorum CADIARZU

BeyaAZz, Kalemiti, sibelsvs, zeytinn79 selam kizlar nasilsiniz???bayram nasil geciyor tatlilarla araniz nasil???

BeyaAZz, Kalemiti, sibelsvs, zeytinn79 selam kizlar nasilsiniz???bayram nasil geciyor tatlilarla araniz nasil???

Slm cnm,ilk günden sonra bişe kalmadı bayramdan pek,dün o kdar çok tatlı yedimki bi hafta tatlı görmek istemiyorum kafamçokkarıştı

Slm cnm,ilk günden sonra bişe kalmadı bayramdan pek,dün o kdar çok tatlı yedimki bi hafta tatlı görmek istemiyorum kafamçokkarıştı

evet yaa ilk gun cok yeniyor hakikaten..her gittigin yerde onune koyuyorlar kirmiyorsun yiyorsun istemesende...ben arefe gununden yapmistim baklava iki komsuma verdim biraz dun birazda kayinvaldeme goturdum yapmamis..gerisinide biz bitirdik:kedi:

evet yaa ilk gun cok yeniyor hakikaten..her gittigin yerde onune koyuyorlar kirmiyorsun yiyorsun istemesende...ben arefe gununden yapmistim baklava iki komsuma verdim biraz dun birazda kayinvaldeme goturdum yapmamis..gerisinide biz bitirdik:kedi:

Hamarat insanın halide başka oluyo :hooray:

iyiyiz mehaycım sen nasılsın.bayram sanırım hepimiz için aynı geçiyo ilk gün gezdik ikinci gün dinleniyoruz bizde.bugün nst günümüz babamızın keyfi yerine gelirse hastaneye gidip nst ye gircez.bu kez telefona kalp atışlarını kayıt edicem oğlumun.babasıda duysun diye.

Slm mehaycımm nasılsın bizim bayramımız evde geçiyorr eşim çalışıyooo pek bayram olduğunuda nalmadım açıkcası öleee evde oturuyoruzz kızımlaa biliyorsun tatlı bana yasak olduğu için aslında bir yandan da evede oturmak daha iyiiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

iyiyiz mehaycım sen nasılsın.bayram sanırım hepimiz için aynı geçiyo ilk gün gezdik ikinci gün dinleniyoruz bizde.bugün nst günümüz babamızın keyfi yerine gelirse hastaneye gidip nst ye gircez.bu kez telefona kalp atışlarını kayıt edicem oğlumun.babasıda duysun diye.

babasi hic duymadimiiiiiii:1shok: ama niye birlikte gitmediniz hic:sm_confused:

Slm mehaycımm nasılsın bizim bayramımız evde geçiyorr eşim çalışıyooo pek bayram olduğunuda nalmadım açıkcası öleee evde oturuyoruzz kızımlaa biliyorsun tatlı bana yasak olduğu için aslında bir yandan da evede oturmak daha iyiiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

iyiyim canim....valla dun bizde fazla gezmedik acikcasi kayinvaldeme gittim birde arkadasin kayinvaldesine o kadar zaten sancilandim dun eve zor attim kendimi midemde cok fenaydi yine..en iyisi evde oturup bebisleri beklemek....:çok üzgünüm:gezmekde tat vermiyor artik canimizin derdine dustuk...

Kizlar catlaklariniz basladimi??eger catladiysaniz hissettinizmi catlarken kasinti disinda herhangi bisey..o bolgede karincalanma yanma gibi mesela???

Kizlar catlaklariniz basladimi??eger catladiysaniz hissettinizmi catlarken kasinti disinda herhangi bisey..o bolgede karincalanma yanma gibi mesela???

canım benim göbek çok fena çatlak.tüm göbeğimi ağ şeklinde kaplamış durumda.hiç bişeyin faydası olmadı.6.aydan sonra ani bi şekilde çatlamaya başladım.sonra da gerisi geldi engelleyemdim.napıcam bilmiyorum.çatlarkende hiç bişey hissetmedim.

kızlar geçmişi okumadım ama ilk bayram şekerimiz seydahancer den gelmiş. suyu geldiği için sezeryana almışlar kuzusu 2200 doğmuş.. sesi de gayet iyi geliyomuş... keremimle görüşmüş.. keremimin internet hala düzelmediği için ben yazdımmm...
şeydacım gözün aydın.. miniğine sağlıklı hayırlı ömürler diliyorum...

cok sukur suana kadar bir catlagim yok...hergece yaglanmaya devam ediyorum...
dogumdan sonra asil belli olacak catlayip catlamadigim...

sagol canim haber verdigin icin...Allah vatana millete ailesine hayirli evlat eylesin insaallah..

kızlar geçmişi okumadım ama ilk bayram şekerimiz seydahancer den gelmiş. suyu geldiği için sezeryana almışlar kuzusu 2200 doğmuş.. sesi de gayet iyi geliyomuş... keremimle görüşmüş.. keremimin internet hala düzelmediği için ben yazdımmm...
şeydacım gözün aydın.. miniğine sağlıklı hayırlı ömürler diliyorum...

seydanın bebişi hayırlı olsun.darısı başımıza.
kızlar ben dün çok tatlı yenmedim.birazcık yedim ama aşırı değil akşam bi şiştim anlatamam.ellerim ayaklarım o kdar fazla şiştiki.balon gibi oldum.tatlımı dokundu acaba.

canım benim göbek çok fena çatlak.tüm göbeğimi ağ şeklinde kaplamış durumda.hiç bişeyin faydası olmadı.6.aydan sonra ani bi şekilde çatlamaya başladım.sonra da gerisi geldi engelleyemdim.napıcam bilmiyorum.çatlarkende hiç bişey hissetmedim.

hay Allah yaa catlagin caresi yokki canim en azindan kremlemeye devam ederek cogalmasini engelleyebilirsin bir basladimi ip sokugu gibi devami geliyor cunku...bendede gorunurde bisey yok ama 2 gundur cok fena yanma var karnimin sag tarafinda aci hissediyorum o bolgede yirtilacakmis gibi..bebiste o tarafta birazcik obur tarafa gec oglum diyorum dinlemiyorda sozumu:roflol: ne yapacagimi sasirdim :KK43:((

X