2009 Ekim Anneleri

ayy herkesin bebekleri sağlıkla gelsin yaaaa..
Allah doğuma gidenlerin yardımcısı olsuunn..

seldusum iyi bayramlar hoşgeldin a.s.

seydahancerin suyu gelmiş bebişi geliyor galiba :asigim:

kizlar sol kasigima yarim saattir bi agri girdi ...bebek dogum kanalina iniyor yada yolunu ariyor sanirsam ...ne yapsam agri azalir veya gecer bilen varmi?

canım benımde öyle sol kasığım kaç gundur ağrıyo dungece tutuldu resmen uzanamadım yarım saat aceba kanala mı gırıyo ?

ilerledikçe zorlaştı ama çok güzel teyzesii,teşekkür ederizzzopuyorumnanaktan
inşallah hepimizin bebekleri zamanıda sağlıkla gelsinlerr..

iyi bayramlar canım size de kaydirigubbakcemile5

helal olsun annelerını 37 kadar ıyı baktı onlara 40bın kere maşallah teyzesı yesın onları .canım nolur hemen bıze resım yolla olurmu?

bebeklerimiz artıyo maşallah.hadi bakalaım sıra kimde acaba.ya bizde hiç doğum yapacak gibi bi durum yok.hala kıpır kıpır oynuyo demekki kanala inmemiş bizimki.bebişin çamaşırlaını yıkayalı 1 ayı geçmişti.tekrar yıkadım bugün sabun tozu aldım roxy onunla yıkadım .mis gibi koktu evimiz.sabunlu sabunlu.bide kendisi gelsede artık görsek inşallah.ama daha hemen geleceğe benzemiyo.

herkeze iyi bayramlar...
nasılsınız. seydahancer arkadaşımızında Allah yardımcısı olsun.

iyiyiz canım ne yapalım dün çok yorulduk bayram ziyaretlerinde bugün evde dinleniyoruz...
sen nasılsın prensesin nasıl?

iyiyiz canım ne yapalım dün çok yorulduk bayram ziyaretlerinde bugün evde dinleniyoruz...
sen nasılsın prensesin nasıl?

aynen cnm dün sabah erken kalktık ziyaretleri bitirdik. bugünde dinleniyoruz.. prensesim maşallahh kıpır kıpırr bu çarşamba doktora gidicezz bakalım kanala girmiş mi kuzumm???

Kızlar seydahancer mesaj çekmiş suyu gelmiş doğuma girecekmiş sezeryana
biraz erken oldu ama inşallah sağlıcakla kucağına alır
haberiniz olsun hemen yazayım dedim belkide haberiniz vardır ama :)9
yagmurcan tesekkurler canim haber ettigin icin
Ilık duşa gir canım ii gelir sanırım bide yorma sakın kendini:Saruboceq::Saruboceq:
sagol canim cevabin icin..oturuyordum kalktim biraz harekt ettim gecti agrisi...

oturunca dedigin gibi bag cekmesi gibi bir sizi basliyor sanirim kaslar falan aciliyor..hareke falan ettim gecti cok sukur

Sağolasın Anılcım haberim yoktu... Sağlıkla gelsin inşallah,Allah kurtarsın şeydayı bayram şekeri geliyor delikafadulden iyi bayramlar bu arada yerimseniben adaşımızı da öpüyoruzz Şeniz

nurefsancım benim 2 gündür sol kasığım çok ağırıyor sanki kurbağ çekmesi gibi bir acı sol yanıma yatınca biraz geçiyor... geçmiş olsun canım...

benimde sol kasigim agriyordu bebegin basida sol tarafimda olunca ben kanala inmeye calisiyor diye dusundum..belkide kaslar falan aciliyordur...
ama dogum sancisi olmadigi kesindi..

canım benımde öyle sol kasığım kaç gundur ağrıyo dungece tutuldu resmen uzanamadım yarım saat aceba kanala mı gırıyo ?

Son düzenleme:
aynen cnm dün sabah erken kalktık ziyaretleri bitirdik. bugünde dinleniyoruz.. prensesim maşallahh kıpır kıpırr bu çarşamba doktora gidicezz bakalım kanala girmiş mi kuzumm???

:nazar::nazar: hadi bakalım annesi hayırlı haberler getir inşallah...

nurefsancım düzeldiğine sevindim canım :1hug:

biz de dinleniyoruz canım... ne güzel sağolsun anneanneler babaanneler :)) bizimkilere de artık yapmayın diyorum ama dayanamıyolar kaydirigubbakcemile3 oğluşun nasıl annesi...

biz de dinleniyoruz canım... ne güzel sağolsun anneanneler babaanneler :)) bizimkilere de artık yapmayın diyorum ama dayanamıyolar kaydirigubbakcemile3 oğluşun nasıl annesi...

canım bzim oğlan çok yaramaz hiç durmuyo maşallah.sanırım çıkmaya hiç niyeti yok bizimkinin.bugünlerde ağrılar arttı ama normal herhalde.benim bacaklarımın birleşme yeri varya ifade edemiyorum tam olarak.bacakların birleşme yerindeki kemiklerim acıyo.çatı kemiğimmi açılıyo acaba.hadi hayırlısı siz nasılsınız.

X