2009 Ekim Anneleri

Günaydın kızlarrr.Yormayın artık kendinizi bakiim.Gerekirse gitmeyin ziyaretlere malum bayram die bide hamişiz die ısrarla ye diye baskı geliyo sonrası malumkaydirigubbakcemile3
Bu arada İlkay iidir umarım haber alan olursa sitede paylaşırsa sevinirim.Allah yardımcısı olsun.Hepimizinde :emir_bebek:

amin ,merhaba canim , haklisin bayram diye saga sola bizler gidiyoruz haliyle yoruluyoruz , gerci ben hepsini dün bitirdim , baklava vs tatli yemekten migdem yandi :)) gecede sancilarim basladi 4 de iyice geldi uyuyamadim bir turlu belki yorgunlugun verdigi etki veya geliyorum diyor minik uyari veriyor , hayirlisi olsun hepimiz adina

ilkaycım en son ne zaman uğradı sancı,
şimdi nasılsın?
doğurmak için de erken değil canım bence,ama ben sancı deyince tırstım da açıkçası..

ilkay dogum icin erken oldugunumu dusunuyorsun??
yoksa korktugun icin mi umarim tekrar baslamaz dedin.
hakkinizda hayirlisi olsun canim..

canim en az bu hafta bari gecse diye dusunuyordum gerci artik ALLAH ne zaman nasip ederse gelsin zaten bugüne geldigime binlerce sükür olsun , ... sancilar artmaya baslayinca belimede agri vurdu o zaman korktum ürperdim birden sasirdim , hastaneyi arayinca birde banyoya girince rahatladim , esim diyor fazla sürmez aksam sabah olur diyor ama bilmiyorum dedigin gibi hakkimizda hayirlisi olsun

herkese bizden de günaydııınn..
vallaha ben gemi gibi oldum,oturmam kalkmam bile mesele olduu,
4.katta oturuyorum asansörüm de yok,dışarı çıkmadan düşünüyorum,arefe günü ailelerle bayramlaştık,çikolatalarımızı götürdük,dedik bize müsade artık,
böyle bayam olmaz ama artık önümüzdeki bayam yavrularla çifte bayram yapalım iişallahh..

Ben bi tanede bile kendimi damperli kamyon gibi hissetmeye başladım hele yürüyüşüm iice garip geliyo artık .E sende 2 tane normaldir diyorum gemi benzetmen kaydirigubbakcemile2 .Boşver bu bayram da böyle geçer canım.Önümüzdeki bayramlara inşallah sağlıklısıyla kaydirigubbakcemile5

Ben bi tanede bile kendimi damperli kamyon gibi hissetmeye başladım hele yürüyüşüm iice garip geliyo artık .E sende 2 tane normaldir diyorum gemi benzetmen kaydirigubbakcemile2 .Boşver bu bayram da böyle geçer canım.Önümüzdeki bayramlara inşallah sağlıklısıyla kaydirigubbakcemile5

Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

evet nurefşancımm,
bu perşembe toparlanıp gidiyoruz bavulumuzla kısmetse,
kızlar da bu ara dövüş kıyamet içerde,her an pörtliycekler gibi geliyor ama,beklemeleri lazım perşembeye yani kaydirigubbakcemile3

37+0.haftada dogum yapacaksin insaallah..bu haftaya kadar iyi geldiniz ..benim fistikta icerde kipir kipir..sende 2 tanekaydirigubbakcemile3 valla masallah...

evet nurefşancımm,
kızlar da bu ara dövüş kıyamet içerde,her an pörtliycekler gibi geliyor ama,beklemeleri lazım perşembeye yani kaydirigubbakcemile3

evet nurefşancımm,

Hadi bakalım perşembeye güzel haberler gelicekkk. canım. :CüvCüv: Sen artık kendini hiç yorma söyle herşeyi ayağına getirsinler laelaelaelaelae .Kızlara da söyle içerde yemesinler birbirlerini Şeniz

37+0.haftada dogum yapacaksin insaallah..bu haftaya kadar iyi geldiniz ..benim fistikta icerde kipir kipir..sende 2 tanekaydirigubbakcemile3 valla masallah...
çok şükür canım pek çok ikiz annemiz 33-34lerde doğum yapıyorlar,zor tabi,ama bizimki ilerledi bugünlere kadar hamdolsunn,
bizim bebeklerimiz bu haftalardan sonra yerleri kalmadığı için total olarak da kilo alamıyorlar çünkü,bu yüzden sezeryanla alıcak doktorumuz,
zaten bende takat kalmadı artık nurumm..
fıstıpa maşallah annesi,[zamanında sağlıkla kolaylıkla gelsin inşallahh meleğinn
QUOTE=solstice;9216195]Hadi bakalım perşembeye güzel haberler gelicekkk. canım. :CüvCüv: Sen artık kendini hiç yorma söyle herşeyi ayağına getirsinler laelaelaelaelae .Kızlara da söyle içerde yemesinler birbirlerini Şeniz[/QUOTE]
ay bilmem ki benimkiler dövüşüyorlar mı,çekişiyorlar mı anlamadım kaydirigubbakcemile
annem çok yakın bana ama yanımda kimse yok,eşim bugün işinde nöbetçi,beikaydirigubbakcemile3n de KK da nöbetçiyim işte hihih

günaydın kızlar ..ilkaycım ne oluyo dur hele bayramı atlatalım söyle paşana uslu dursun..ayyy gittikçe sona yaklaşıyoruz benimde tahminimce 8 günüm kaldı...inanamıyorum 1 hafta sonra kuzum kucağımda olacak inşallah..çok güzel bir duygu...

günaydın kızlar ..ilkaycım ne oluyo dur hele bayramı atlatalım söyle paşana uslu dursun..ayyy gittikçe sona yaklaşıyoruz benimde tahminimce 8 günüm kaldı...inanamıyorum 1 hafta sonra kuzum kucağımda olacak inşallah..çok güzel bir duygu...

opuyorumnanaktan inşallahhhhhh opuyorumnanaktan
ilk doğumun normalmiydi canım?

gunaydın arkadaşlar nasılsınız ıkımızlerımız gelıyoooo çok sevındım allah sağlık huzur versın ıkızlerı bayılıyorum maşallah onlara

gunaydın arkadaşlar nasılsınız ıkımızlerımız gelıyoooo çok sevındım allah sağlık huzur versın ıkızlerı bayılıyorum maşallah onlara
ilerledikçe zorlaştı ama çok güzel teyzesii,teşekkür ederizzzopuyorumnanaktan
inşallah hepimizin bebekleri zamanıda sağlıkla gelsinlerr..
iyi bayramlar canlarımmmm opuyorumnanaktan
iyi bayramlar canım size de kaydirigubbakcemile5

hymary canım prenseslere ne kadar az kaldı kavuşmana... oyy yerim ben onlarııııı Şeniz

X