2009 Ekim Anneleri

iyi bayramlar günaydın canımmm...
kızımız nasıl annesi nasıl geçiyor bayramı opuyorumnanaktan

kokla benim yerime annesi Şeniz

zeynep az kalmis hakikaten Allah yardimcin olsun...sezeryanlami dogum yapacaksin?

iyiyiz ikimizde cnm buralar sogudu erkenden oyüzden dün sanırım üşüttü biraz bütün gece emdigini çıkardı kuzum çok agrısı vardı karnında ama sabah daha iyileşti kuzum şükürler olsun şimdi emdi uyuyo teyzesi öperim tabikii

ediyorum bitanem vallahi sıkı sıkı giydiriyom üğstünü çift battaniyeyle örtüyom ufo yanıyoı evde ama sanırım ısıtamıyo kuşum kendini bugün sobayıda kurcaz yeterki o iyi olsun cnmm

Aman maşallah maşallah ona

zeynep az kalmis hakikaten Allah yardimcin olsun...sezeryanlami dogum yapacaksin?

amin canım evet sezeryanla yapıcam ...artık günler bitmiyor sanki..

aman canım dikkat et kuzuna üşümesin...

ooouuuuyy maşallah annesiii,
dikkat et kuzucuğaaa,öp bizim yerimize olur muuu opuyorumnanaktan

amin canım evet sezeryanla yapıcam ...artık günler bitmiyor sanki..

aman canım dikkat et kuzuna üşümesin...

saol cxnm benim rabbim hayırlı dogumlar nasip etsin kızlar hepinizede anne olmak süper bir duygu yaaaa ben 12gündür yeniden dogdum resmen gece uykularım hiç yok bütün gece emdiriyom desem yeri ama olsun buda güsel biduygu kokusuyla uyuyom kucagımda onunlaaa opuyorumnanaktan

Boşuna dememişler yaşayan bilir die ama sen anlattıkça bilemsekde bilmiş gibi oluyoruz .Yeter ki o ii olsun , uyusun , aç olmasın annelik böyle bişey galiba.Minik kuzunu koklaya koklaya öp bizim yerimizede canımkaydirigubbakcemile3

süpeeerrrrrrrrr.... ben de istiyom kuzuma yaaaaa senağlama :asigim:

kizlar sol kasigima yarim saattir bi agri girdi ...bebek dogum kanalina iniyor yada yolunu ariyor sanirsam ...ne yapsam agri azalir veya gecer bilen varmi?

Kızlar seydahancer mesaj çekmiş suyu gelmiş doğuma girecekmiş sezeryana
biraz erken oldu ama inşallah sağlıcakla kucağına alır
haberiniz olsun hemen yazayım dedim belkide haberiniz vardır ama :)9

Sağolasın Anılcım haberim yoktu... Sağlıkla gelsin inşallah,Allah kurtarsın şeydayı bayram şekeri geliyor delikafadulden iyi bayramlar bu arada yerimseniben adaşımızı da öpüyoruzz Şeniz

nurefsancım benim 2 gündür sol kasığım çok ağırıyor sanki bağ çekmesi gibi bir acı sol yanıma yatınca biraz geçiyor... geçmiş olsun canım...

teşkkürler blueflower bizde öptk adaşımızı :))
inşallahhh sağlıkla alır oğluşunuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…