2009 Ekim Anneleri

aman en güzeli valla bizde her sene 1. gün bizimkilere 2 gün eşiminkileri gezerdik bu bayram 1. günü hepsini hallettik amannn çekememmiki gün :eek:lmaz:

yaşasın kötü gelin olmak opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Ben biraz nazlı hamişim diyorum sağolsun eşimde herkesi boykot ediyorus bizz dinlencez diyo ama gene dinlenemiyoss gerçi kaydirigubbakcemile
Olsun canım sizde yarın öbür gün bakın keyfinize bitirmişsiniz nasılsa doracık çekirdek aile olarak da bayram kutlamak istiyo dersiniz kalan varsa bayramda ziyaretlikkaydirigubbakcemile2

bizde bu bayram çok çok yakınlar hariç bi yere çıkmıcaz zaten durtumum belli gelen bana gelsin.:umursamaz:

bu bayram bende evde geçirenlerdenim şafak 10 malum :) herkese iyi bayramlar

pınarcım bizim şafakta 14 gün bizde evdeyiz ama bugün biraz akraba ziyareti yaptık.burda genelde heryerde ev baklavası ve yaprak sarması ikram ediyorlar.çok fazlada yemedim ama dokundu galiba bana.elim ayağım heryerim şişti.parmaklarım dolmadan daha kalın oldu.çok kötü durumdayım.inşallah sabaha şişliklerim gider.

Günaydin kizlar kimse yok biliyorum bayram ama saat 4 den bu yana sancilarim gelmeye basladi yatamadim az öncede hastaneyi aradim , sancilarin sürekliligini sordular simdilik her 10 dk bir gelip gidiyor , küveti doldurup banyo yapmami önerdiler , eger iki saat icinde daha siklasirsa sancilar tekrar arayin dediler ,,.. bilmiyorum acaba doguracakmiyim bir yandan korku basti tuaf hissediyorum kendimi , henuz suyum falan da gelmedi eger bir kac gün burda olmazssam dogurmusum demektir :))

:eek::eek::eek::eek::eek:

kaydirigubbakcemile2akannehir gunaydin ilkaycigim hadi hayirlisi olsun canim ....
numarami ozelden gondersem bana haber edebilirmisin gelismeleri yoksa ben catlarim meraktan..kac gundur aklim aybikede birde...
korkma canim sonunda bebegine kavusacaksin Allahin izniyle .

Günaydin kizlar kimse yok biliyorum bayram ama saat 4 den bu yana sancilarim gelmeye basladi yatamadim az öncede hastaneyi aradim , sancilarin sürekliligini sordular simdilik her 10 dk bir gelip gidiyor , küveti doldurup banyo yapmami önerdiler , eger iki saat icinde daha siklasirsa sancilar tekrar arayin dediler ,,.. bilmiyorum acaba doguracakmiyim bir yandan korku basti tuaf hissediyorum kendimi , henuz suyum falan da gelmedi eger bir kac gün burda olmazssam dogurmusum demektir :))

kaydirigubbakcemile2akannehir gunaydin ilkaycigim hadi hayirlisi olsun canim ....
numarami ozelden gondersem bana haber edebilirmisin gelismeleri yoksa ben catlarim meraktan..kac gundur aklim aybikede birde...
korkma canim sonunda bebegine kavusacaksin Allahin izniyle .

herkese gunaydin.canim aybike iyi oldugunu soylemisti en son.hersey yoluna girdi demisti yanlis hatirlamiosam:hulya:

ilkayy nasil oldun?:emir_bebek:

Günaydın kızlar,yine bir uykusuz geceden sonra sabah sabah burdayız,hani Ankarada hava yağışlı olcekti,günlük güneşlik valla,isyan ediyorum,bu havada evde kapalı kaldım,kocişe diyorum hadi akyarmaya(kızılcahamama )gidelim günü birlik,doktorada sorduk,gidebilirsin günübirlik dedi gitmiyoo yaw,halbu ki benim için iyi bir moral olurdu,tam 1 hafta kaldı,artık canım çoook ama çokk sıkılıyoo...

aayy ben bu mesajlari yeni goruyorum cok sevindim canim yaa ohhh zemuszemus valla cok mutlu oldum...demekki bebek dogum kanalina inince hareketleri iyice azaliyor bunuda ogrenmis olduk..

merhaba kızlar
biz geldik hemde iyi haberlerle..
3 gündür yorucu bi hastane trafiğinden bugün elh çıkabildik..
sabah dopplere ve nst ye girdik,doppler den sonra karar verilecekti sezeryana..
bebek doğum kanalına girmiş pozisyon almış bikaç gündür yaşanan sıkıntının sebebi buymuş hareketsizlik bundan kalp atışının düşmesi de buna bağlı dedi
suyu iyi,damarları canavar gibi maşallah dedi
rahat bi nefes aldık nst diğergünlere nazaran çok daha iç açıcı çıktı kalbide düzene girmiş kuşumunopuyorumnanaktan
ah annişkom ah nekadar üzdün bizi..
rabbim hepimize hayırlı doğumlar hayırlı evlatlar nasip etsin inş.
şu üç gündür yaşadıklarım gördüklerim bana yetti..
tam olarak kafamı toplayamıyorum yazarken kusra bakmayın arkadaşlar..
selametle..

ALLAH hepinizden razı olsun..
3gündür zangır zangır titriyor soğuk soğuk terliyordum hayatımda hiç bukadar çaresiz kalmadım
hastane personeli panikledikçe ben tükendim..kimse belli etmek istemesede herkesin yüz ifadesi değişyordu sonuçları görünce ve işi hep duaya bıraktılar..minik duam duayla tekrar bağlandı bize çok şükür..
şimdi elh rahat bi nefes aldık..
3gündür uyksuzum şimdi biraz uyuyayım ben ..
hepiniz ALLAH a emanet olsun..

gunaydin canimm..sagol soyledigin icin..cumartesi sabahtan ikindiye kadar bayram temizligi yapacagim diye girememistim foruma aybikede ozaman yazmis..icim rahatladi onun adina cok sevindim...
ilkay kuvettedir simdikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

herkese gunaydin.canim aybike iyi oldugunu soylemisti en son.hersey yoluna girdi demisti yanlis hatirlamiosam:hulya:

ilkayy nasil oldun?:emir_bebek:

Günaydın kızlarrr.Yormayın artık kendinizi bakiim.Gerekirse gitmeyin ziyaretlere malum bayram die bide hamişiz die ısrarla ye diye baskı geliyo sonrası malumkaydirigubbakcemile3
Bu arada İlkay iidir umarım haber alan olursa sitede paylaşırsa sevinirim.Allah yardımcısı olsun.Hepimizinde :emir_bebek:

herkese bizden de günaydııınn..
vallaha ben gemi gibi oldum,oturmam kalkmam bile mesele olduu,
4.katta oturuyorum asansörüm de yok,dışarı çıkmadan düşünüyorum,arefe günü ailelerle bayramlaştık,çikolatalarımızı götürdük,dedik bize müsade artık,
böyle bayam olmaz ama artık önümüzdeki bayam yavrularla çifte bayram yapalım iişallahh..

kizlar tekrar merhaba küvetten ciktim simdi daha iyiyim rahatladim sayilir , umarim tekrar baslamaz sancilar

akannehir anaaaaaamm hadi hayırlısıııııııııı ........

kizlar tekrar merhaba küvetten ciktim simdi daha iyiyim rahatladim sayilir , umarim tekrar baslamaz sancilar

anaaaamm tırstım bi an heeee:nazar:,
iyi ol,burdan ayrılma,bişey olursa imdat diye bağır kuşumm kaydirigubbakcemile3

hymaryy hosgeldin canim ,

ALLAH im sana kolaylik versin insallah 4 kat inmesi cikmasi mesele , insallah seneye miniklerimizle bayramlar geciririz

Nurefsann tesekkür ederim tatlim , aldim numarani birsey olursa haber ederim tabiki , simdilik iyiyim dogurmaya niyetli degilim gibi :)

X