2009 Ekim Anneleri

İyi akşamlar kızlar.Bişey sorucam saçma belki ama aklıma takıldı bugün biz eşimle çitlenbiğimize bebek bezleri aldık ama ben bi yere takıldım bilen varsa sevinirim.Bu primanın niye 2 çeşidi var yani yeşil olanla turuncu olan turuncu olan uyu ve oyna.İkisinin de 1-2-3 diye numaraları var kiloya göre yani ayrımı ondan değil :bbo:

naloşum benim de öyle ya habire bişeyler yiyorum abartmıyayım diyorum ama olmuyor :sinifsinif:

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:arzum kilolar aldı basını gidiyr yemem gerekenden daha cok yiyorum aksam dolma yapmıstım yedim simdi peynirli makarna yapıyrm bir tabak usenmeden yaa canım cektiii

oyy sorma ya bi de onların üstüne abur cubur kaydirigubbakcemile3 vallahi gerçek aşerme bu ayda oluyor galiba olur olmaz şeyler ister oldum...

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:arzum kilolar aldı basını gidiyr yemem gerekenden daha cok yiyorum aksam dolma yapmıstım yedim simdi peynirli makarna yapıyrm bir tabak usenmeden yaa canım cektiii

Afiyet şeker olsun kızlar yarasın minişleri canı istiyodur son zamanlarda opuyorumnanaktan hayırlısıyla gelsinlerde verilir o kilolar merak etmeyin :Saruboceq:

Slm kuzularr bende geldimmmmmm,
Bugün dinlenickdim güya ama yine duramadım -tatlicadiarzu-

ilk aylar bu kadar iştahlı degildim inanın kızlar :))))))))
ben degilde oglusum cok kilo almasın :))) iri bebiş olcakmıs zaten

hoşgeldin beyazcım opuyorumnanaktan

naloşum alacağı varsa alır zaten kiloları ne yapalım :1hug:

kızlar selam,
bugün doktor kontrolüm vardı. bebeğimin kafa çapı 96 mm. olmuş. sınır 101 mm dedi. normal doğum zorlayabilir dedi. çatı muayenesi yapayım dedi. çatıya baktı, kemiklerin hiç yumuşamamış çatın da oldukça dar, doğum sırasında vakum kullanmak zorunda kalabilirim, o aleti de kullanmak istemiyorum açıkçası dedi. sezaryenle alayım dedi. ayın 26 sında cumartesi sabah 8 de sezaryen olucam kızlar. haftaya bebişim kollarımdaaaa... kaydirigubbakcemile

Hayırlısı olsun canım,bu vakum zaten çokda sağlıklı bişey değilmiş,en sağlıklısı heralde yine sezeryan bu durumda.peki bu durumda seninki mecburi sezeryanmı sayılıcak ?

canım hayırlısı olsun süper ya alkisalkisalkis :asigim: Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin...

selam kızlar
iyi geceler hepinize..
amazoncum tebrik ederim canım ne güzel haftaya meleğin kollarında.
bu arada pançitadan haberi olan var mı ya ne oldu acaba çok merak ettim kendisini eski sayfalara da bakmadım amaa haberin olan varsa söylese doğum yapmış mı.??

olabilir. kız amazon senin nerdeyse 38. haftan bitecek...

kızlarrrrrr pençitadan haber varmıı

Hayırlısı olsun canım,bu vakum zaten çokda sağlıklı bişey değilmiş,en sağlıklısı heralde yine sezeryan bu durumda.peki bu durumda seninki mecburi sezeryanmı sayılıcak ?

çatın hiç yumuşamamış bile, açılacağını da sanmıyorum dedi. bebek kanala bile girmemiş zaten. sanırım mecburi oluyor çatı darlığı var çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…