2009 Ekim Anneleri

alıodur annesi hiç merak etme sen
sağlıklı olsunlarda kilo aldırrız inşallah yedire yedire:emir_bebek:

orası öye bıtanem ben bu hamılelıyımde çok zor gunler geçırdım şimdı kılo almayınca vıcdan azabıçekıyorum ben çok sıkıntı yaptım ondan oldu dıye.yoksa pğluşum3900 doğmuştu.

orası öye bıtanem ben bu hamılelıyımde çok zor gunler geçırdım şimdı kılo almayınca vıcdan azabıçekıyorum ben çok sıkıntı yaptım ondan oldu dıye.yoksa pğluşum3900 doğmuştu.

son haftalarını rahat geçir takma kafana şu bi kaç haftada iyi kilo alıyolarr
oğluşunun maşallahı varmış ne güzel :nazar:

kızlar herkez nasıl opuyorumnanaktan
bugun bıraz ayakta durdum belımın agrısından yattıgım yerden ıkı saat kalkamadım :gitme:
bıde yarımsaatte 10dk gıren kasılmalar asagı baskı seklınde kasıklarıma agrı gırmesı urktum :bbo:
dr aradım dus al artarsa tekrar ara dedı :sinifsinif: kanala yerlesıyoda olabılır agrın dedı herhalde oyle :kedi: gercı hala kasılmalarım var ama dınlemıyorum naniknanik dogum yapmam emınım delikafadulden bu kadar kolay olsaydı nıye ınsanlar dogumdan korkarlardıkine şakkıdısüprizzzzz
acep benım ufaklık nezaman gelecek carsamba bebısımı goreyımde dogum seklım bellı olur ogune sanırım sositososito

canım benim sadece geçen hafta 1 gün geldi... sonra devamı gelmedi... doktor ya doğumun ilk belirtilerinden yada kılcal damarlardaki tahrişten dedi...

Canım merak etme doktorunda öyle dedi ise sorun yoktur.Benim değil ama bir arkadaşımın da öyle oluyodu bazı insanların kılcal damarları daha hassas diye biliyorum ben ama sen özellikle bikaç gün kendini yoracak bişey yapma çok da ayakta kalma iyi akşamlar ve iyi bayramlar kuzunla opuyorumnanaktan

teşekkür ederim kızlar... hepimiz sağlıcakla alırız inşallah bebeklerimizi.. hepinizin bayramını kutluyorum.. İnşallah kurbana bbeklerimizde yanımızda olur......

kızlar herkez nasıl opuyorumnanaktan
bugun bıraz ayakta durdum belımın agrısından yattıgım yerden ıkı saat kalkamadım :gitme:
bıde yarımsaatte 10dk gıren kasılmalar asagı baskı seklınde kasıklarıma agrı gırmesı urktum :bbo:
dr aradım dus al artarsa tekrar ara dedı :sinifsinif: kanala yerlesıyoda olabılır agrın dedı herhalde oyle :kedi: gercı hala kasılmalarım var ama dınlemıyorum naniknanik dogum yapmam emınım delikafadulden bu kadar kolay olsaydı nıye ınsanlar dogumdan korkarlardıkine şakkıdısüprizzzzz
acep benım ufaklık nezaman gelecek carsamba bebısımı goreyımde dogum seklım bellı olur ogune sanırım sositososito

canım belki hafif başlar ve şiddetlenirrr bilemezs,nki. sen duşunu al ve kasılmalarını takip et.....

kızlar ben kaçıyorum ütü yapıcam
hepinizee minik yavrularınızla birlikte güzel sağlıklı bir bayram diliyorummmopuyorumnanaktan

blüüüüü naber canım napıyosun.... dün soruma bi cevap vermedin....:))))) sen ayın 15 inde kaç haftalıkj oluyosun???????

selam kızlar
nasılsınız? bebişler nasıl?
biz 35 . haftadayız.bebeyim hala dogum kanalınayerlesmedi.acaba ne zaman bebek dogum kanalına yerlesiyor bi bilgisi olan var mı ?

baharcım 20'si olursa 39 hafta dolmuş oluyor o zaman ama bana azcuk daha erken gelcek gibi geliyor

eski sayfaları okuyordum baharım benim iştahım cok acık yaa gene canım bişiler cekti :KK43:(((
sen napıosun canım nilimiz nasıll

ii akşamlar kızlar nasılsınız bebişler nasıl biz hala beklemedeyiz bi haber yok yani bi geçmişe bakim neler yapmışsınız bakalım

naloşum benim de öyle ya habire bişeyler yiyorum abartmıyayım diyorum ama olmuyor :sinifsinif:

X