2009 Aralık Anneleri

kızlar süt yapan yiyecekler şunlar:denemiştir bire bir...
hurma(medine hurması)
humana still tea günde üç bardak daha sonra iki
marul ve taze soğan...

kızlar süt yapan yiyecekler şunlar:denemiştir bire bir...
hurma(medine hurması)
humana still tea günde üç bardak daha sonra iki
marul ve taze soğan...

sağol canım Allah senin bebişi de hayırlı ve sağlıklı etsin siz normale dönmüşsünüzdür bizimkiler daha çok cahil :)))))))))))

sağol canım Allah senin bebişi de hayırlı ve sağlıklı etsin siz normale dönmüşsünüzdür bizimkiler daha çok cahil :)))))))))))

Allah senin bebeğinide tüm bebeklerimizide korusun uzun sağlık dolu bir ömür versin...
Canım ben ilk iki buçuk ay sabah akşam uyuyamadım eşim vardı bir tek oda gün boyu çalışıp eve geliyordu yorgun halde... pestilim çıkıyordu anlıycağın...zinco sabah akşam 3er damla verdikten sonra yavas yavas rahatladık daha doğrusu rahatladım...ilk bebeğime zararlı olur diye vermıyordum sonra iyice araştırdıktan sonra vermeye başladım sorunuz varsa sorun kızlar...

melikecim ben kullandım tek başına bir işe yaramadı, lansinoshla karıştırdım yine çok faydası olmadı..yani lansinosh işe yaramadıysa çok işe yaramaz bence...benim asıl düzelten ömerin bebek doktoru önerdi, aventin göğüs kalkanı ama hani ucu olmayanlar için olan deil göğüs kalkanı...bunu kullan 1 hafta içinde düzelir dedi hakkaten işe yaradı...

Canım bende yeni dogum yaptım ikinci bebegime 26 günlük olduk benimde çok kötü meme uçlarım yarılmışdı doktorum bana GARMASTAN diye kırem verdi baya bi işe yaradı tavsiye ederim...

Canım bende yeni dogum yaptım ikinci bebegime 26 günlük olduk benimde çok kötü meme uçlarım yarılmışdı doktorum bana GARMASTAN diye kırem verdi baya bi işe yaradı tavsiye ederim...

sağol canım annem hep derdi hamilelikte 2 şeyden nefret ediyorum 1 mide bulantıları 2 doğum sonrası göğüs yarası diye haklıymış kadıncağız ama ne yapalım anne olmak kolay değil opuyorumnanaktan

Kaç saattir uyumıyo ya kafayı yicem srekli emmek istiyo bırakıp kaçasım geldi tövbe tövbee

benim cadinin resmini koydum amcasinin kucaginda zilli sakin sakin bakiyo masallah

selam kızlar burası çok kötü bembeyaz oldu hele sabah elektrikler gitti kombi söndü aklımız gitti eşim giyindi jeneratör almaya gidiyordu tam o anda geldi ama annemlerin dün akşamdan beri yokmuş jeneratörde arızalanmış kazan yanmıyor donacaklar yollar felaket bana da gelemiyorlar istanbulda mahsur kaldık resmen iş sadece yol açmakla olmuyor 2010 da insanlar saatlerce hatta günlerce istanbul da ( kültür başkenti ) elektriksiz kalıyorlar ((((((((((((((

canım aynen burasıda bembeyaz
inşallah elektrk gitmez dıye dua edıyorum tuplu sobamı alsak acaba

anadolu yakası için yarın kurtköyün belli yerlerinde kesinti olacakmış 9la 4 arası avrupa yakasını bilmiyorum sitesinde yazıyor

Bu soğukta elektrik kesintisi olursa ne halt edeceğiz. Kombi sönüyor, elektrikli ısıtıcıda kullanamayız doğal olarak. Katalitik mi alsak ne yapsak?

Ben dondolino aldım şu sallanan beşiklerden mama sandalyesi olabilenden sonradan.
Hiçbir işe yaramıyor. Parasını geçtim kocaman yer kapladı odanın ortasında.
Memede uyutup koyuyorum iki dakika içinde başlıyor ağlamaya.
Sallanması da müziği de kar etmiyor.
Devamlı kucakta uyumak istiyor meme de ağzında olsun.

kızlar kombi bizim sorunluydu zaten şimdi birde elektrik kesilirse ne hal edicez allah korusun.. napmalı acaba ya.. allahım sen koru yavrularımızı

Aynen canım benm oğlm da öyle uyumak istiyor geceleri çok zor oluyor o durum gözümü zor açıyorum altını değiştirirken yıkıyor ortalığı hemen emziriyorum uyuyor gazını çıkarıp yerine koyuyorum uyanıyor emmek için.çok yoruldum bu gece yine.bir de akşama misafir gelecekmiş öf misafirler bebişlr 3-4 aylık olunca gelse yamafoldumben

Burcucum Arzucum yaptım lohusa şerbeti 2bardak içtim bakaım etkisi olacak mı?merak ettim yalnız biraz tatlı yapmışım zor içtim zaten karanfil kokusunu da hiç sevmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…