2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

ben buna bayıldım fiyatını öğrenebilirmiyim? dün sordum benzerini hangi mağazaydı unuttum o kadar çok girdim ki yasak olmasına rağmen yürümemin zaptedemedim kendimi 48 tl fiyatıydı..

burkocumm o don süperr yaaa bide elbisee var harikaa güzel günlerde giydir buseni

mercimekimm ne güzel cicilerr biberona kadar almışsın gecelik olayınada girilmiş bende alıcam diyordum ama esrakom dediki haziran sonu indirimler başlıcak o zaman alcam ama dayanabilirmyim bilmiyorum

dnzyldz maşallah cicilerinize ne güzel annesi güzel günlerde giydir pempe patikle hırkaya bayıldım örme olana

sağol cnm onu burada bir teyzemiz var örüp satıyor 12 liraya:)

ben buna bayıldım fiyatını öğrenebilirmiyim? dün sordum benzerini hangi mağazaydı unuttum o kadar çok girdim ki yasak olmasına rağmen yürümemin zaptedemedim kendimi 48 tl fiyatıydı..

Canım ben onu chiccodan aldım. Sezon fiyatı 120 imiş, sezon sonu indiriminden 70 TL ye aldım. 48 TL iyi bir fiyat. Seneye kışa bu fiyatı bulamazsın, bence al...

nesrin çekmişsin hemen oğluşunun yeni cicilerini.ben de albüme eklemiştim.Çok güzeller zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…