2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

burcu maşallah hepsi çook güzeller bende aynı hastane çıkışını begenmiştim..yeşil çok tatlı durmuş normalde bayılmam o renge ama bebk eşyalarında çok şirin durmuş.bu arada çok zevklisin maşallah bi eksik kalmamış DORUK un herşeyinialmışsın..ayrıca çok kullanışı şeyler almışsın ayaklı pijamalar ve üst badyler..çıtçıtların herçeşidindende almışsın tebrikler güsel anne...herşey harika..saglıkla giysin oglun...

taze ne yazacağımı şaşırdım yav..en beğendiklerimi sıralamak isterim uzunkollu çıtçıtlı badiler bir harika,o ayıcıklı ayaklı pijama çok latif,biri evrişinki ile aynı sanırsam o da çok güzel..hepsi çok tatlı gerçekten..o bakım setlerinden ben de aldım chiccodan..inşallah iyidir..yalnız o kulaktan ateş ölçen termometreler sağlıklı sonuç vermiyormuş..en iyisi koltuk altına konanlarmış haberin olsun..kulak ısısı vücut ısısını yansıtmayabiliyormuş..ben de alacaktım televizyonda bir doktor öyle söyledi alamadım..güle güle giysin bebişin ..harika hepsi

tazecim hepsi çok şeker güle güle giysin doruk ılgaz. anneside sağolsun hamileliğimin ilk gününden beri istikrarlı bir şekilde taze fasülye aşermenin sorumlusu kendisidir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

burcucum gule gule kullanın vallahi çok tatllı seyler almıssın body ler çok guzel ozellikleee

şükür kavuşturana Burcu.....özlellikle bir fb li olarak spor ayakkabılara bittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm ..ona göre..:))
sağlıklı günlerde giysin oğlun....minik süveter nerde süveter??

Son düzenleme:

Teşekkürler pinkycim. Valla işte tecrübeli annelerden duyduklarımız hep... Ayaklı pijama ve çıtçıtlı bodylere ağırlık verdik. Annem 5 m kadar mermerşai bezi aldı, ağız silme bezi olacak :) Pazen kumaş aldık, annem battaniye dikecek... Şu evrimin bulduğu kuyruklu tulumlardan da buldum mu, tamamdır. :)

Çok teşekkürler didecim. Digital bir termometrem var zaten koltukaltından ölçen ama bebişleri koltuk altından nasıl ölçeriz ki? Demek zorunda kalmadıkça koltuk altından ölçeceğiz.

tazecim hepsi çok şeker güle güle giysin doruk ılgaz. anneside sağolsun hamileliğimin ilk gününden beri istikrarlı bir şekilde taze fasülye aşermenin sorumlusu kendisidir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sağol defnecim. Deniz ne yapıyor, iyi mi :) Demek benm yüzümden aş eriyorsun kaydirigubbakcemile3 Çok hoşsun :)

burcucum gule gule kullanın vallahi çok tatllı seyler almıssın body ler çok guzel ozellikleee

Sağol esracım..

şükür kavuşturana Burcu.....özlellikle bir fb li olarak spor ayakkabılara bittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm ..ona göre..:))
sağlıklı günlerde giysin oğlun....minik süveter nerde süveter??

Ya o annemde de, patikleriyle birlikte bitirince koyucam :)

tazee maşallah valla mağazaları boşaltmışın hepsi birbirinden güzel güle güle giysin bebişin...

EVRİŞ TAZE sizin cicilere bakabildim ancak... yavaş yavaş herkesinkine bakacağım inşallah...
çok güzel şeyler almışsınız. güle güle giysin oğullarınız... VERİŞ anlaşılan senin oğlan topiğin şebeği olacak. yok popodan ponponlu yok kuyruklu... nerden buluyorsunuz ayol? ben genelde çok sade şeyler aldım. hani kıyafetlerin içine filan da giydirilen cinsten bodyler oluyor ya alttan çıtçıtlı filan... işte bolca onlardan aldım. 13 tane uzun kollu uzun bacaklı, 13 tane kısa kollu kısa bacaklı, 25 tane kısa kollu bacaksız 7 tane 0-3 aylık minnacık body aldım. bir sürü minik bluz aldım ama genelde sade şeyler. pamuklu olmasına dikkat ettim. öle sevimli şeyleri alma zevkini arkadaşlara bırakıyorum. elbette benim kızımın da maskot kıyafetleri olacak, biz de şebeğe çevireceğiz onu. ama şimdilik alamadım öle bişey... sizi tebrik ediyorum. eee tabi bir elin nesi var iki elin sesi var.... birlik olup izmirin altını üstüne getiriyorsunuzdur... her çıkmada 5 parça alsanız yeter.... kimse sollayamaz sizi... gerçi bizim de GYPSY miz var burda sağolsun hepimizin yerine alıyor...

TAZE fiyat kıyaslaması yapmak istiyorum hani kazıklanmamak adına, örneğin chicconun 5 tane body sini koymuşsun ya yanyana... onları set halinde mi aldın ve kaça aldın? burda bu tarz 5 li bodyler set olarak en ucuz 35tl civarında. uzun kollu uzun bacaklı tulumlar da 10-15 arası uygun yerlerde.... izmir piyasası nasıl?

Hmmm, ya Nazan onları annem aldı, tam olarak bilmiyorum ama, yanılomıyorsam 36 lı bir şeydi. 36.60 gibi ?? :uhm: Tulumlar da aynı şekilde, 10 - 15 civarı. Evrim o cicili tulumları 10 - 15 arası bir fiyata aldı yanılmıyorsam.

iyi o zaman demek ki ben de kazıklanmıyorum. kısa kollu bacaksızları 5-6 tl civarında alıyorum, tulumları da 15 tl civarında.... çok sade olanlar daha da ucuz oluyor...

iyi o zaman demek ki ben de kazıklanmıyorum. kısa kollu bacaksızları 5-6 tl civarında alıyorum, tulumları da 15 tl civarında.... çok sade olanlar daha da ucuz oluyor...

Yok yok.. Normal. Dediğin gibi, düz renk olanları daha uygun. Bazı parçaları 3 - 3,5 TL ye aldık Evrim'le pazardan. Onlar iyi denk geldi :)

Furko... anam; elınde oyuncagı, basında yastıgı,donu, corabı, ustune de bır entari.. yeter diosun ha :)))) o donu nerden buldun be anamm.. pek bı sırınmıs yaff :)))

Keşke ben bulsaydım be kuzu, ama bir tek o grup hediye geldi, don ve çoraplar yanikaydirigubbakcemile2Ama torbası "çarşıbaşı" torbasıydı. Oradan alınmış olabilir

Son düzenleme:
Tazecik neler almışsın çok güzeller DORUK güzel günler giysin topu bile var çok şirin, mothercareden aldıgın badylerin aynısını bende ÇAĞAN a aldım : )), patikleri çok beğenmişsin sağol modelini göndereyim annen ondan örsün

Burko ne şirin kilot öyle bluzu da çok güzel, emzirme yastıgından bence alırım diyordum ama belkide dikerim, u şeklinde kes kumaşı dik doldur elyafı alsana yastık hemen deneyim : ))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…