2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

hafta sonu aldıklarım :)
abim yiğenimin ilk baklava dilimli kazagını ben almalıyım dedi ilk kazağı dayımız aldı : )

bu renkli badyleride babamız seçti :)

Ay ayyy ayy.. nası guseller hep sıdee... Allahımm daha daha gusellerını nasıp etsın ınsallahh kuzumaa.. kazagını yerımm onun yaaa :))

98292282.jpg

şu açık olan çay senin galiba..:))

Kaçakkedi ellerinize sağlık..gerçekten tam bayıldığım gibi olmuş...demiştim ya turuncu çok hoş duruyor duvarda...
insanın kendi el emeği olması ayrı bi zevk tabiki...
cicilerin de çok güzelmiş...güzel günlerde kullansın hepsini.

kacakkedi massallahınız var çok hızlısınız. oda hazırlanmıs bile ne mutlu sana valla:) en agır isi geride bıraktınız. gerci yapmak boyamak vs çok keyifli seyler amaa epey yorucu oluyor.

tektek fotograflamıssın çok hos olmus keyifle ilerledim altlara resimlere bakmak için. gule gule kullansın odasını.

Petrikim..çok cici şeyler almışsın..en alttaki kazağı çok şekermiş...güzel günlerde giydir canım benim...

Ay ayyy ayy.. nası guseller hep sıdee... Allahımm daha daha gusellerını nasıp etsın ınsallahh kuzumaa.. kazagını yerımm onun yaaa :))

Petrikim..çok cici şeyler almışsın..en alttaki kazağı çok şekermiş...güzel günlerde giydir canım benim...

sağolun teyzeleri beyenmenize sevindim :) hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah sağlıkla giydiririz yavrularımıza
ayakkabıda beğendim mercimekcim senin aldıgın mavi converslerden buldum , alınca eklerim buraya : )

kacak kedi ev dekorasyon programlarindaki gibisiniz masallah, oncesi ve sonrasi:))) ellerinize, emeginize saglik, cok guzel olmus.
petrikim baklava dilimli kazaga bittim:)))cok severim o model kazaklari ben..

kıslar hepinizin bebişlerinin cicileri süper bayıldım.allah iyi sağlıklı doğmalarını nasip etsin inşallah.bu arada yeni aldığınız herşeyi yıkayın ha...zaten coğunuzun aklındadırda genede söleyeyim ihmal etmeyin.sonra sölemedi demeyin.chicco da çalışan arkadasım var.oda bizim gibi hamile özellikle sölememi istedi.nolcekmişşşş yıkanıppp ütülencekmişşş.zaten onun ütülenmesinde ne var.ütüyü koy kaldır,koy kaldır....bi body 1 ütü boyunda ..hahahahahakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaçakkedii harikaa bi odaa ve bu fikrine bayıldım kademe kademe çekmiş olman sanki kendim yaşadım süperr yaa bebişinni güle güle büyüt o güzel odada
nesrincim ben senin fotoları göremedim yaa neden acaba

ay üstünü tıklayınca açıldıı çok şirinler kazağa bayıldımm yaa ne zaman giyebilicel onu?kaç aylık yada yaş?

canım hayırlı olsun bebeğinin odasıda cicileride hepsi çok güzel olmuş ellerinize sağlık...
Didecimm ellerine hepsi çok güzeller... bende yapabilsem babanneye sipariş verdim sadece : )
Minik Kelebek aldıkların çok şirin :)

Eftelya sende çok zevklisin tüm ihtiyaçlar alınmış

angeleyes_3 mavi tulum çok güzel bayıldım,

Kaçak kedi bebeğinin odası pek güzel olmuş halısını çok beğendim, bizde beyaz mobilya bakıyoruz 6. aydan sonra alıırız belki

hepiniz güzel günlerde giyidirin yavrularınıza : )
teşekkür edrim petrikcim seninkilerde çok güzel güle güle iyi günlerde sağlıcakla giysinler

Dişlerim seni Mercimek.. anlıyorsun beni değil mi :)))

Yafrum, daha eksıkler far.. alıyorum üç-beş, bırıkınce koyucam.. Eftelya gitti, birden indirdi geldi, ben onları 4. haftadan ıtıbaren almaya baslamıstım :)))

Hepsi birbirinden güsel Angelim.. bayıldım bayıldım.

Yafrum.. biriksin koyacagım :))

sağol evrişcim teşekkür ettim

:içelim:
Çok güzelmiş kaçakkedi. Güle güle giysin cicilerini, güle güle uyusun, oynasın odasında :)

Teşekkür ederiz teyzesi. :)))

Didecimm ellerine hepsi çok güzeller... bende yapabilsem babanneye sipariş verdim sadece : )

Eftelya sende çok zevklisin tüm ihtiyaçlar alınmış

angeleyes_3 mavi tulum çok güzel bayıldım,

Kaçak kedi bebeğinin odası pek güzel olmuş halısını çok beğendim, bizde beyaz mobilya bakıyoruz 6. aydan sonra alıırız belki

Canım ben de çok aradım beyaz mobilya ama hepsinin bi yerinde mutlaka bir renk var. Ayrıca da çoooookkk pahalı. O yüzden eldeki mobilyaları kaplamaya karar verdik, gerçi bayağı zor oldu ama keyifliydi de.

şu açık olan çay senin galiba..:))

Kaçakkedi ellerinize sağlık..gerçekten tam bayıldığım gibi olmuş...demiştim ya turuncu çok hoş duruyor duvarda...
insanın kendi el emeği olması ayrı bi zevk tabiki...
cicilerin de çok güzelmiş...güzel günlerde kullansın hepsini.

Canım çok güldürdün beni, Allah da seni güldürsün inşallah. Evet o açık çay benim oluyor kendileri. kaydirigubbakcemile3

kacakkedi massallahınız var çok hızlısınız. oda hazırlanmıs bile ne mutlu sana valla:) en agır isi geride bıraktınız. gerci yapmak boyamak vs çok keyifli seyler amaa epey yorucu oluyor.

tektek fotograflamıssın çok hos olmus keyifle ilerledim altlara resimlere bakmak için. gule gule kullansın odasını.

Sağol canım. ''Biz bundan sonraki aşamada ne yaşayacağımızı bilemiyoruz, sen elimizdeki tek vakasın'' deyince doktor, otomatikman çok korktuk. Vee daha çok başındayım. Yoksa ben de bu kadar erken hazırlık yapmayı düşünmüyordum ama 5-6 aydan sonra ne yaşarız bilinmez. İnşallah sonuna kadar götürebiliriz de...
Ama daha çoook eksiklerimiz var her konuda. Dolayısıyla şimdilerde iyiyken hazırlıkları bitirmek istiyorum. Odanın yapım aşaması malesef grip olduğum zamana denk geldi. Yoksa daha fazla keyif alarak yapabilirdik belki, ama gene de zafer anının keyfi bir başkaydı. :içelim:
Zaten senden ikinci anne olarak hazırlıklar konusunda yardım istememin nedeni de bu. Erken doğum riski. Her türlü yardıma, har türlü detay bilgiye açığım. Zira bu konularda kendimi çok cahil hissediyorum.

kacak kedi ev dekorasyon programlarindaki gibisiniz masallah, oncesi ve sonrasi:))) ellerinize, emeginize saglik, cok guzel olmus.

Dekorasyon tam bana göre bi iş bayılıyorum. Ama çok zor yapması, bunları yapmak için insanın sağlığı yerinde olacak işte...

Evet.. kalp kalbe karsıymıs bak, gercekten de bu kadar olur.. Kuzey ın de odası turuncu olacak,

İnanamadım, ellerinize saglık, oda bıtmıs yaaaaaa, resmen tebrık edıyorum sizi, sahane gorunuyor gercekten de.. bayıldım bayıldım, sectıgını renk o kadar guzel ki.. tam benım ıstedıgım gıbı..Bizde de bebek fıguru olarak Wınnı the Pooh olacak :))) en sevdıgım cızgı fılm kahramanı o cunku..

Ve o beyaz takımdan bakınıyorum bende.. aynen senın gıbı hastaneden cıkısında bembeyaz gıyınsın ıstıyorum, battanıyesı ıse mavı olsun dıye ıcımden gecırıyorum :)) Gercekten de zevklerımız bırbırıne ne kadar uyuyor. Ne mutlu bu kadar yakın bulundugum ıcın..

Canım ben o beyaz takımı mevlütte giyer niyetiyle almıştım. Hastane çıkışı nedense turucu giydirmek içimden geçti hep. Ben de Kuzey'in odasını ve özellikle rengini merak ettim şimdi. Sen de bize gösterirsin inşallah bitanem...
Sende bu şirinlik varken herkese yakın bulunursun merak etme, seni çok sevdim ayrıca, keşke aynı şehirde olabilseydik!

kaçakkedii harikaa bi odaa ve bu fikrine bayıldım kademe kademe çekmiş olman sanki kendim yaşadım süperr yaa bebişinni güle güle büyüt o güzel odada
nesrincim ben senin fotoları göremedim yaa neden acaba

Sağol bitanem. Ben hazırlıkları erken bitirmek zorundayım sizlerle paylaşmak da ayrıca keyif veriyor. Teşekkür ederim.

sağol canım çok tatlı dimi, saha güzellerini sende alırsın oğluşuna

nesrincim ben senin fotoları göremedim yaa neden acaba ay üstünü tıklayınca açıldıı çok şirinler kazağa bayıldımm yaa ne zaman giyebilicel onu?kaç aylık yada yaş?[/

Esracım sayfaya F5 yapınca görünür resimler, 2 kazakda 3-6 aylık minicik yani çok şirinler :)

teşekkür edrim petrikcim seninkilerde çok güzel güle güle iyi günlerde sağlıcakla giysinler

sağol canım, patikleri ne güzel, pijama takımlarıda, görünce fark ettim daha pijama takımı almadım çok eksik var

:Canım ben de çok aradım beyaz mobilya ama hepsinin bi yerinde mutlaka bir renk var. Ayrıca da çoooookkk pahalı. O yüzden eldeki mobilyaları kaplamaya karar verdik, gerçi bayağı zor oldu ama keyifliydi de.
...
bizde biraz bakındık dedigin gibi beyaz mobilya çok pahalı, beyaz üstüne sevimli hayvan kabartmaları var belki öyle birşey alırım

ben o kuyruklu tulumun içinde ki bebeği yerim.onlar bizim kuzularımız çuval giyseler yakışır onlara :) ben şimdilik bişi almadım arkadaşlar ama 3 hediye geldi ablalarımdan ve annemden annem oğlana pijama aldım dedi geldi dedim anne ne oğlanı daha cinsiyeti belli değil,sonra büyük ablam mehtap oğlana süyeter aldım dedi geldi haydaaa nerden bilionuz oğlan olduğunu dedim sonra küçük ablam mehtap siyahlı sarılı çorap aldım kızda olsa oğlanda olsa giyer dedi.heh dedim sen bari böle söledin.sonra bi gün hastalandım tansiyonum düşmüştü orda bebeşe baktılar ilk 14 haftalıktım sağlıklı bi kıza benzeyen bebeş var dedi dedim herkes yanıldı haber verdim bizimkilere 15 hafta 6 günlükkende kendi doktorumla rendevum vardı mehtapcım dedi bi oğlun olacak dedim haydaaa hani kızdı pipisini gösterdi bizim oğlan açtı bacaklarını ben kız diyince gücüne mi gitti ne :) canım oğlun annanenin ve teyzelerinin tahmini doğru çıktı sana şimdilik bişi almayı düşünmüyorum zira dönüp duruyorsun kaydirigubbakcemile5

MİNİK KELEBEK, EFTELYA, ANGELEYES
döktürmüşsünüz.... çok ciciler... .

saolun kızlar.ben şimdilik sadece iç giyim aldım sayılır.enkısazamanda inşallah diğerlerını buyuk bı zevkle alıcam

canım oda harıka renge bayılldımm.tam ilk resmı görünce kolay gelsın yazıcaktımkı anacım siz odayı bıtırmıssınız bıleee.bende cok sevıyorum turuncu rengı ve helekı güzel yeşille bulusması yokmu bıtıyorum.güzel günlerde oynasın bebişin odasında hatta bıan önce buyuyüp ogüzel duvarlarını karalasın kaydirigubbakcemile3
hafta sonu aldıklarım :)
abim yiğenimin ilk baklava dilimli kazagını ben almalıyım dedi ilk kazağı dayımız aldı : )

bu renkli badyleride babamız seçti :)

güle gülegiysin oglun.kımbılır nekadar yakıscak cicileri ona

nesrincim beyaz mobilya istiyosann kesinlikle ikea derim başka bişi demem haberin olsun mobilyalar bembeyazz

X