2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

eftelya kiz napmissin sen oyle, bulundugun ilin magazalarini mi indirdin?? nerden buldun bu kadar guzel seyi, hepsi birbirinden seker???
valla heves desek ay ne görsem çekio beni ama bunların arasında bi kaç parça şeyide anneannemiz amcamız ve babanesi aldı bana kalan zmnda ne alırsam işte cnmm beğendiğine sevindim daha iileri en güsel cicişler sizin olsun
Minik kelebek ve eftelya süper kıyafetler almışsınız
ne minik ne şeker şeyler yarabbim.
içlerini bebişler doldurunca muhteşem olacak inşallahhhhhh :)kaydirigubbakcemile5
canım çok saol en güselleri senin bebişinin olsun
ayy kızlarrr bikaç gündür girmiyorum nolmuş burayaaa bi zamanlar evrişim koyunda koyun derdi şimdi durdurak bilmeden ciicler koyuluyorrr valla eftelya evrişimide benide sollamış hey maşallah güzel günlerde giydir canım sağlıkla inşallah
didecim o ördüğün kazağa bayıldım yaa ne değişik model öyle özellikle yaka kısmı eline sağlık canım
kelebeğimm ben o civcili yeleği yerim bitiririm sende bebişine giydiremezsinn :)) çok şirin yaa hepsi bayıldım sağlıkla giydir inşallah
angel canım sende bombanı patlatmışsın vallahi tek tek açıp inceledim üşenmeden ama direk koysanız ne güzel olur baka baka ineriz o papuçlar harika rabbim üzerinde eskitmeyi o papuçları giye giye yırtmayı nasip etsin bebişinee :))
listenin başındamıyım ozmn kızlarr

ayy kızlarrr bikaç gündür girmiyorum nolmuş burayaaa bi zamanlar evrişim koyunda koyun derdi şimdi durdurak bilmeden ciicler koyuluyorrr valla eftelya evrişimide benide sollamış hey maşallah güzel günlerde giydir canım sağlıkla inşallah
didecim o ördüğün kazağa bayıldım yaa ne değişik model öyle özellikle yaka kısmı eline sağlık canım
kelebeğimm ben o civcili yeleği yerim bitiririm sende bebişine giydiremezsinn :)) çok şirin yaa hepsi bayıldım sağlıkla giydir inşallah
angel canım sende bombanı patlatmışsın vallahi tek tek açıp inceledim üşenmeden ama direk koysanız ne güzel olur baka baka ineriz o papuçlar harika rabbim üzerinde eskitmeyi o papuçları giye giye yırtmayı nasip etsin bebişinee :))
esracım kafadan uydurdum ben o modeli..çık teşekkür ederim..çok uyduruk olmamıştır umarım
ImageShack® - Gallery
kızlar bunlarda benim oğluşumun ilk parti kıyafetleri devamı hafta sonu

yav o çizmeler çok muzur çok bir mncıklamalık..bir de beyaz kazak var ya çok güzel hepsi de çok hoş bravo sana zevkinea.s.

haikaten angel harika hepsi sıra sıra dizmişsin sağlıklada giydirirsin inşallah bende alıcam oğluşuma daha çok eksiğimiz var tamamlıcaz inşallah
sağol canım eksik bitmiyo heveslenip alıyoz işte inşallah hepimiz iyi günlerde giydirelimm
angeles bebisin iyi gunlerde giysin canim, cok sekerler...
sağol teşekkür ederim...

teşekkürler inşallah hepimizin bebişleri ..
esracım kafadan uydurdum ben o modeli..çık teşekkür ederim..çok uyduruk olmamıştır umarım

yav o çizmeler çok muzur çok bir mncıklamalık..bir de beyaz kazak var ya çok güzel hepsi de çok hoş bravo sana zevkinea.s.
sağol canım beğenmene sevindim bende alışveriş manyagı olarak açılışı yaptım bakalım hafta sonuda bişeyler bakıcam hepinize teşekkür ederim..

Eftelya valla ne diyeyim güzelim ne var ne yok almışsın..hepsi birbirinden cici..güle güle giyinsin oğluşun..
zaten bi Sen, bi Evrim, bi de Gypsy nin sadece okul önlükleri kalmış almadığınız...onu de bekliyorum dört gözle..alın da görelim barii..:tomato:

Dişlerim seni Mercimek.. anlıyorsun beni değil mi :)))

evriş eftelya seni solladı ezdi geçti habarın ola

Yafrum, daha eksıkler far.. alıyorum üç-beş, bırıkınce koyucam.. Eftelya gitti, birden indirdi geldi, ben onları 4. haftadan ıtıbaren almaya baslamıstım :)))

ImageShack® - Gallery
kızlar bunlarda benim oğluşumun ilk parti kıyafetleri devamı hafta sonu

Hepsi birbirinden güsel Angelim.. bayıldım bayıldım.

eh hatunlar artık banada farz oldu fotoları koymak ik gündür hiç isteğim yoktu ama bugün daha iyiyim bi ara çekip koyayım bende
eee evrişim nerelerdesin şeker senin cicileri podyumlarda göremiyoruz artık kaydirigubbakcemile3

Yafrum.. biriksin koyacagım :))

Minik Kelebek...çok şeker şeyler almışsın güzelim..bıcır bıcır...chicco yu zengin etmişsin...

Minik kelebek unuttum yazmayı emzik çok şekermiş yaa....:ecrin_bebek:

minikim ya durdun durdun taptatlı şeyler aldın bekliyoruz devamını...şortlu tulum senin kolleksiyondaki favorim oldu..

minik kelebek aldiklarin cok seker, masallah..

Minik kelebek ve eftelya süper kıyafetler almışsınız
ne minik ne şeker şeyler yarabbim.
içlerini bebişler doldurunca muhteşem olacak inşallahhhhhh :)kaydirigubbakcemile5

kelebeğimm ben o civcili yeleği yerim bitiririm sende bebişine giydiremezsinn :)) çok şirin yaa hepsi bayıldım sağlıkla giydir inşallah)
kızlarcok tesekkur ederım.Allah ım aldıklarımızı saglıkla giydirmeyi nasip etsın inşallah
aslında burdafazla bebekmagzası imkanımyok.artık bı ay sonra kısmetse alısverıse gıdınce alıcam herseyını
...................................

aşkolsun evrişim bakmadınmı bebişimin cicilerine:dilcikar: buarada dili bebişim cıkarıyohee ben degıl yalnıs olmasın kaydirigubbakcemile3

angeleyes aldıkların cok güzel gülegülegiysin bebişin saglıkla inşallah

eftalyacım maşşalah alıncakbaşka bişe kalmadı heralde,güle güle saglıklagiysin yavruşunnn.

minik kelebk çok güzel çok şirin ciciler ayy yerim ben onun içine girecek bebişi ya....

ayyy eftelyaaa kız eksik klmamıs senn her bişeyi almışsın maşallh....güle güle giysin bebişin..... anacım valla ben bu kadar almam herhalde..çünkü 150 kişilik bi mevlüt davetimiz olcak....teyzeler dayılar amcalr yengeler şimdiden başlamıslar...

KELEBEKıMMMMMMMMMMM

Anacım senin cicilere hatta aksam kayınvalıdemle baktık uzun uzun.. ama halıyle basım kalabalık, yorum yazmayı unutmusummm :))) Hamileliğime ver annemm.. güle güle kullansın kuzumun kuzusu, Allahım ıcıne sındırsın.

ayyy eftelyaaa kız eksik klmamıs senn her bişeyi almışsın maşallh....güle güle giysin bebişin..... anacım valla ben bu kadar almam herhalde..çünkü 150 kişilik bi mevlüt davetimiz olcak....teyzeler dayılar amcalr yengeler şimdiden başlamıslar...
saol cnm tşk ederim valla ben alıyorum amann milletten gelenlerimi beklicem canm yaa bu benim ilk hevesim valla bizim 2 tarafında ilk torunu eklediklerimin bazıları hedie zaten:))yorumun için çok saol cnm

kaçak kedi canım her renk bebek odasına gider şimdi hangisini tahmin edelim ama favorim mavi kızımın odasıda menekşe mavisi mobilyaları sarı gerçi dayımız dekarosyoncu kendi hazırladı tasarımıda dayımıza ait kızıma ayrı bir oda istiyorum ama benim oturma odam küçülücek bebegin salıncagı olacak nereye kurucam şaşırıyorum birde çocuklarım gözümün önünde olsun istiyorum neye karar vericegimi bilmiyorum dogrusu

Kacakkedi benim favorim turuncu tatlım..

cevap veriyorum tatlı bir yeşildir bence.:

Didecimm yerim ben o cicileri...allah güzel günlerde giydirsin....

Kaçakkedi...benceeeeeee turuncu...bayılırım duvarda turuncuya...

soruna cevap veriyorum kaçakkedi bence bebek odası için aldığın boyanın rengi TURUNCU.....
....

kacak kedi, ben SARI diyorum eger cinsiyeti belli degilse, mobilya va orta decor kagidiyla susleyebilirsin herrenge...

Sevgili Güzel Anneler,

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim. Bu sorumun cevabını vermekte bayağı geciktim biliyorum ama az çok biliyorsunuz kalbim yüzünden bayağı korkular atlattım. Vee şimdi artık evde dinleniyorum doğuma kadar, inşallah daha çok sizlerle beraber olacağım, malum işyerinde pek giremiyordum.
Şimdiiiii cevap: Evet çoğunuz bilmişsiniz, tebrikler... EVRİŞ'im senin bileceğin ise içime doğmuştu hernedense. ŞenizSeninle zevklerimizin aynı olduğuna inanıyorum, bi şekilde kan çekiyor ama nedenini çözemedim. Herneyse de ney, bu hoşuma gidiyor.kaydirigubbakcemile3

Cevap mı aşağıda. Bundan sonra da Allah izin verirse ilk cicilerimizin resmini koyarım inşallah...
dsc0036q.jpg

minik kelebk çok güzel çok şirin ciciler ayy yerim ben onun içine girecek bebişi ya....
tesekkur ederım canım.hayırlısıyla dogsun bebeklerımız cicilerini giydirip resmını cekmek nasip olur inşalah
KELEBEKİMMMMMMMMMMM

Anacım senin cicilere hatta aksam kayınvalıdemle baktık uzun uzun.. ama halıyle basım kalabalık, yorum yazmayı unutmusummm :))) Hamileliğime ver annemm.. güle güle kullansın kuzumun kuzusu, Allahım ıcıne sındırsın.

:1hug: :1hug::1hug: saol canım.hayırlısıyla dogursakda cıcılerıyle resım cekıp koysakkkkk :eek:

MİNİK KELEBEK, EFTELYA, ANGELEYES
döktürmüşsünüz.... çok ciciler... bizim istanbul buluşamsından sonra ben de bakırköy çarşısından biraz alışveriş yapayım diyorum. oraları bilan arkadaşlar yardımcı yol gösterirler artık.

X