2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

90172501.jpg

Veeeee ışte ZAFER ANI!...
Nasıl kızlar bebişimizin odası, beğendiniz mi? Tabii daha çok eksiği var. Ama sizlerin yorumunu almak istedim.
Bundan sonra da ciciler geliyooooooooorrrrr....

Kızlar kusura bakmayın resim yükleme konusunda biraz beceriksiz olduğum sayfalara sığamadım.
ÖZÜRRR...

Evet.. kalp kalbe karsıymıs bak, gercekten de bu kadar olur.. Kuzey ın de odası turuncu olacak,

ınanamadım, ellerinize saglık, oda bıtmıs yaaaaaa, resmen tebrık edıyorum sizi, sahane gorunuyor gercekten de.. bayıldım bayıldım, sectıgını renk o kadar guzel ki.. tam benım ıstedıgım gıbı..Bizde de bebek fıguru olarak Wınnı the Pooh olacak :))) en sevdıgım cızgı fılm kahramanı o cunku..

Ve o beyaz takımdan bakınıyorum bende.. aynen senın gıbı hastaneden cıkısında bembeyaz gıyınsın ıstıyorum, battanıyesı ıse mavı olsun dıye ıcımden gecırıyorum :)) Gercekten de zevklerımız bırbırıne ne kadar uyuyor. Ne mutlu bu kadar yakın bulundugum ıcın..

Didecimm ellerine hepsi çok güzeller... bende yapabilsem babanneye sipariş verdim sadece : )
Minik Kelebek aldıkların çok şirin :)

Eftelya sende çok zevklisin tüm ihtiyaçlar alınmış

angeleyes_3 mavi tulum çok güzel bayıldım,

Kaçak kedi bebeğinin odası pek güzel olmuş halısını çok beğendim, bizde beyaz mobilya bakıyoruz 6. aydan sonra alıırız belki

hepiniz güzel günlerde giyidirin yavrularınıza : )

X