2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

Eftelyaaaaaaaa.....kız çok şirin bu ayakkabılar.....allaaamm süper yaaa....minik ayaklarında eskisin...maşallah...

ben de netten yeni bi spor ayakkabı sipariş ettim..kırmızı kırmızı..az benziyor buna...bi gelsin onu da koyarım...

Eftelyaaaaaaaa.....kız çok şirin bu ayakkabılar.....allaaamm süper yaaa....minik ayaklarında eskisin...maşallah...

ben de netten yeni bi spor ayakkabı sipariş ettim..kırmızı kırmızı..az benziyor buna...bi gelsin onu da koyarım...
beğendiğne sevindim mercimekimmmmm senin bebişinde hayırlıca giysin aldıklarını inş canımma.s.

eftelya ya maşallah ne güzel şeyler almışssın ayakkabılar çok ciciiiiiiiiiiiii..

ayhhh valla dayanamayıp alacam bende ama beklemem lazımm önce içimdeki saklı mücizeyi bi ögreneyim sonra zaten kimse tutamıııcak beniiiiiiiiiii...delikafadulden

eftelya ya maşallah ne güzel şeyler almışssın ayakkabılar çok ciciiiiiiiiiiiii..

ayhhh valla dayanamayıp alacam bende ama beklemem lazımm önce içimdeki saklı mücizeyi bi ögreneyim sonra zaten kimse tutamıııcak beniiiiiiiiiii...delikafadulden
saol canımmm allah gönlüne göre versin biz ailece erkek istiyorduk çok şükür allah erkek verdi sende ne istiosan allah sağlıklıca sana onu versin cnma.s.

nora siizn cicilerde pek şirin ben bunlardan boy boy aldım
4,5 kiloluk var 0-3 ay lık 3-6 aylık 6-9 aylık hepsinden aldım, bebeği olan arkadaşım boydan dar gelsede çıtçıtlarını kapatmadanda bir süre kullanılıyor dedi

nora siizn cicilerde pek şirin ben bunlardan boy boy aldım
4,5 kiloluk var 0-3 ay lık 3-6 aylık 6-9 aylık hepsinden aldım, bebeği olan arkadaşım boydan dar gelsede çıtçıtlarını kapatmadanda bir süre kullanılıyor dedi

sagol canim yalniz ben aldiktan sonra farkettim max 3.4 kg ya kadarmis:))sonradan kafasi icin falan biraz kucuk geldi yani bizimki tosuncuk olursa nasil giycek bilmiyorum, alirken hic dikkat etmedim hastane icin diye aldim gerci ama, bakalim kac kilo gelicek bizim sipa..en kotu bi arkadasa hediye veririm, fiyatlari cok uygundu..

Ayakkabıları gördüğüm an.. bittiğim andırrrr.. resmen harıkalar... gercekten cok guseller Eftelyaaa.

resim002l.jpg

oğluşumun kırmızı pabuçları..:))

oy ooy mercimekcim çok güzeller bayıldım, tati pati yürüyecek bunlarla ays yerim ben onu : ))

oy ooy mercimekcim çok güzeller bayıldım, tati pati yürüyecek bunlarla ays yerim ben onu : ))

evet evet yürümeye çalışcak, hoop düşşcek, ben onu tutcam..bezli, koca poposunu taşıyamıycak çünkü...o günleri de fotoğraflandırırız inşallah....

X