2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

kızlar kızımın kıyafetlerine de bakın albüm olarak ekledim :)
diğer şekilde ekleme nerden yapılıyor bulamadım da

eftelya oğluşunun kıyafetler muhteşem bu arada yakışıklı yakışıklı dolaşacak bebişin

eftalya aldıkların harıka canım hepsine bayıldım hele o spor ayakkabı süper.bende aldım bıkac parca seyler ama virüs yüzünden taktıgım hafıza kartlarını okumuyo.sanırım eklerım buaksam

mercımekım harıka ciciler hele o ayakakbılar bıttıgm an.bayılıyorum converse sporlara.oyy maşşlah güle güle giysin bebişin

noracım bende cıtcıtlı badılerden başladım.onları almak bıle bana acayıp bı haz verıyo.nasıl mutlu oluyorum onlara bakarken anlatamam

kızlar kızımın kıyafetlerine de bakın albüm olarak ekledim :)
diğer şekilde ekleme nerden yapılıyor bulamadım da

eftelya oğluşunun kıyafetler muhteşem bu arada yakışıklı yakışıklı dolaşacak bebişin

canım göbiş şovumuz olan bölüm varya,onun ilk sayfasında ben anlatmıstım.ordan yola cıkarak ekleyebılırsın.cok basıt,sadece biraz yükleme esnasında uzuzn sürüyor

mercimekimm çok güzell yaaa bayıldımmm varya avatarındaki bebiş hep seninmiş gibi sanıyorum inşallah öle bi bebişin olur tatlım güzel günlerde giydir papuçlarııı

Minik Kelebeğim saol canım benim....amin canım..

Yaaa Esra ağzından bal damlıyo..ben de çok tatlı buluyorum onu..bakmaya doyamıyorum..hele o ağzına..amin güzelim..

evet evet yürümeye çalışcak, hoop düşşcek, ben onu tutcam..bezli, koca poposunu taşıyamıycak çünkü...o günleri de fotoğraflandırırız inşallah....

Insallahhhh... o gunlerı de gorecegızz, Allahım o gunlerı de bıze nasıp etsın.. ben oglan cocuklarına kırmızıyı cok yakıstırırımm.. güle güle kullanacak kuzun ınsallahh Mercımekım.

eftalya aldıkların harıka canım hepsine bayıldım hele o spor ayakkabı süper.bende aldım bıkac parca seyler ama virüs yüzünden taktıgım hafıza kartlarını okumuyo.sanırım eklerım buaksam

mercımekım harıka ciciler hele o ayakakbılar bıttıgm an.bayılıyorum converse sporlara.oyy maşşlah güle güle giysin bebişin

noracım bende cıtcıtlı badılerden başladım.onları almak bıle bana acayıp bı haz verıyo.nasıl mutlu oluyorum onlara bakarken anlatamam
canım beğendiğine çok sevinsim daha iileri senin bebişinin olsun yorumun için çok saol canım benm:1hug:

evet evet yürümeye çalışcak, hoop düşşcek, ben onu tutcam..bezli, koca poposunu taşıyamıycak çünkü...o günleri de fotoğraflandırırız inşallah....

Gözümün önünde canlandı da, inşallah canım yaa.. Ne güzel hayaller bunlar değil mi? Allahım hepimize, isteyen herkese yaşatsın bu duyguları..

Bu arada EFTELYA kızının cicilerine bayıldım.. Güle güle kulansın, hepsi çok güzel ama o elbiseye bayıldım :)

EFTELYA VE MERCıMEKıM maşallah hızınıza yetişilmiyo hepsi çok güzeller bebişleriniz güle güle iyi günlerde giysinler....

fasulyeko, mercimek, norraa,.. hepinizin cicileri çok hoş. ne kadar güzel şeyler almışsınız. ben kendimi çok dizginliyorum galiba onu anladım. daha doğrusu alışverişe çıkma imkanım çok olmuyor. eşim saolsun pek bi sever alışverişi.... senağlama

saol Nazan'cımm...ah benim eşim de sevse keşke..adam alışverişten nefret ediyor..ben se tam tersi..

arkadaşlar mercimekim eftelya bittim o kunduralara ben yaaa.çok güzel çooooook.ben hiç almadım ayakkabı...o kadr şey aldım bir ona elim gitmedi..sanki hemen küçülecekmiş gibi geliyor..ama alacağım ben de..en sevimli parçalar ayakkabılar oluyor hep..hele convers delisi olan işyerinde bile spor ayakkabı giyen benim kesin almam lazım kesinnn

kızlar aldıklarınızın hepsi çok seker seyler
ayakkabılara bende bittim tabiki minik minik

bende kırmızıyı erkek bebeklere çok yakıstırıyroum ogluam bolca giydirdim zaten kendiside hala kırmızı hastası :)

ben bir aysonra falan baslarım diye dusunuyorum alısverislere
malum cinsiyetimiz iyice netlessin zaten evde erkek urunu renk ve cesitlerde bolca giysi v ar ablamında iki yıl evel oglu oldu oda bana birsuru sey vercek evde kiz giysisi ve pembe turevden hiç birsey yok bir ay sonra falan baslayıp sadece kız giysileri yani pembe morlar falan almayı dusunuyorum unisex olabilcek seyler zaten elimizde mevcut.
yine bir ay sonra oda b akmaya baslarım birkaç hafta i çindne begenip siparis veririm diyo rum bir aya ancak getiriyorlarmıs 7 aylık oldugumda insallah oda gelmis olur diey planlıyorum o zaman aldıklarım buraya tektek ekleyeceğim :)

arkadaşlar mercimekim eftelya bittim o kunduralara ben yaaa.çok güzel çooooook.ben hiç almadım ayakkabı...o kadr şey aldım bir ona elim gitmedi..sanki hemen küçülecekmiş gibi geliyor..ama alacağım ben de..en sevimli parçalar ayakkabılar oluyor hep..hele convers delisi olan işyerinde bile spor ayakkabı giyen benim kesin almam lazım kesinnn

sen de bendensin o zaman...gerçekten çok sevmli oluyolar..içim gidiyor..beğendiğine sevindim güzelim..
hadi sen de al da görelim...

kızlar aldıklarınızın hepsi çok seker seyler
ayakkabılara bende bittim tabiki minik minik

bende kırmızıyı erkek bebeklere çok yakıstırıyroum ogluam bolca giydirdim zaten kendiside hala kırmızı hastası :)

ben bir aysonra falan baslarım diye dusunuyorum alısverislere
malum cinsiyetimiz iyice netlessin zaten evde erkek urunu renk ve cesitlerde bolca giysi v ar ablamında iki yıl evel oglu oldu oda bana birsuru sey vercek evde kiz giysisi ve pembe turevden hiç birsey yok bir ay sonra falan baslayıp sadece kız giysileri yani pembe morlar falan almayı dusunuyorum unisex olabilcek seyler zaten elimizde mevcut.
yine bir ay sonra oda b akmaya baslarım birkaç hafta i çindne begenip siparis veririm diyo rum bir aya ancak getiriyorlarmıs 7 aylık oldugumda insallah oda gelmis olur diey planlıyorum o zaman aldıklarım buraya tektek ekleyeceğim :)

eşim diyo oğluma kırmızı giydirme...banane banane giyidrcem işte diyorum..şimdi de kırmızı bir tulum arıyorum..bayılıyorum erkekte kırmızıya...
benim de kıyafetler 7.ayda gelcek o yüzden kıyafet almıyorum beklemedeyim..ingiliz mumy mi bekliyorum...
7.ayda bayaa bi şenlikli olcak bu topik desene..herkes alışverişini tamamlamış olcak...:))

saol Nazan'cımm...ah benim eşim de sevse keşke..adam alışverişten nefret ediyor..ben se tam tersi..

yok be güzelim, kinaye vardı o cümlemde... hatta özellikle sonuna ağlayan bebek koymuştum... ilahi sen de inanmışsın. nerdeeeee? eşim sadece outdoor malzemeler , müzik ekipmanları ya da elektronik almaktan hoşlanır. ona bişey alınacağı zaman ben hep yanındayımdır, bensiz alamaz, saatlerce dener seçer, ben hızlı alışveriş yaptığım halde o benimle gezmek istemez.

X