2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

hatta biraz alakasız olcak ama mayısta yiğenimin düğünü var onun için bi elbise modeli buldum diktiricem resmi eklimde bakın bu elbisenin mavi tonlarını düşünüyorum çünkü en sinir olduğum şey bi düğünde gelinden başka beyaz giyendirr,sizce nasıl kızlar fikir verin lütfennnn

sweetbelly07034152previ.jpg
[/IMG]

evrişşim sen burdasın ilk fikir senden gelsinn senin yorumlara hastayım zatii hihoyyyt

Falla yafrum.. sen esmer bi bayansın.. bence de bir bebek mavisi sahane olur sende.. Ayrıca o fıyonk olayını unut, hazıranda ki koca gobekli halinle ustune fıyonk oturtulmus balon gibi olursun :))) aman haaa.. ama model sahanee.. cok zevklısınn.

mercimekim ayakkabi cok seker yaa, bugun benimde elim gitti gitti geldi ayakkabilara, dedim ya sabir bir ay daha...
esracim cok tatli bir model, yavruagzi cok hos olur....eger gorumcemde dugunu ertelemez yaparsa haziranda bende kendime abiye bakicam bulamazsam diktiricem..

Yafrumm benimm.. sende de ne marifetler varmış, hiç çaktırmıyorsun ama haa.. helal olsun, elbise dikmeler falann.. sengözlerimebaksanab

mercimekimm çok şirinn ayakkabılar yaaa bayıldımmm bende istiyommm teyzesiii onun içinde minicik ayaklar hayali bile muhteşemmm
aftabruu ay ne güzel marifetler varmış sende valla kendine bi hamile elbisesi dikersin artık benim olsa öyle becerilerim hemen dikcemmm

yok be kızlar, ne dikeyim artık... konfeksiyon çok yaygınlaştı ve ucuzladı. ben eskiden mecburen dikiyordum. hem bedenimi pek bulamıyordum, hem modeller çok kısıtlıydı, hem de tekstil daha pahalıydı. aynı zamanda daha kaliteli tabi... yoksa zevkten dikmiyordum. ben üniversitedeyken kızlar hep kot giyerdi ben ise elbise. iki nazan vardı bizde, karıştırmamak için bana elbiseli nazan derlermiş. öyle duydum. ama gerçekten çok hoş modeller dikerdim. BURDA lar sağolsun.

hatta biraz alakasız olcak ama mayısta yiğenimin düğünü var onun için bi elbise modeli buldum diktiricem resmi eklimde bakın bu elbisenin mavi tonlarını düşünüyorum çünkü en sinir olduğum şey bi düğünde gelinden başka beyaz giyendirr,sizce nasıl kızlar fikir verin lütfennnn

sweetbelly07034152previ.jpg
[/IMG]

güzelim elbise çok güzel, ama o dönemde göğüs ölçülerin nasıl olacak ona göre yorum yapmak lazım. eğer göğsün çok büyürse bu tarz modeller daha bir denizanası kıvamı veriyor insana. kendimden biliyorum. eğer bel oyuntun varsa sırt kısmı vücudu sarıp sadece göbek kısmında volan olan bir elbise daha derli toplu gösterebilir. yoksa bu elbiseye lafım yok, harbi güzel. bence seçerken vücut tipine göre değerlendirmelisin. onu da henüz görmedik, bişey diyemeyeceğim.

esracim cok tatli bir model, yavruagzi cok hos olur....eger gorumcemde dugunu ertelemez yaparsa haziranda bende kendime abiye bakicam bulamazsam diktiricem..

bulursun NORACIM, zaten abiyelerin büyük kısmı hamile kıyafeti gibi artık. çok var öle robadan şeyler. iyi bir dönemde hamile kaldık. herkes hamile gibi giyiniyor etrafta.

esracım gayet güzel ama evrime katılıyorum fiyonku unut.mavide güzel renk hani....

kızlar fikirlerinizi için çook sağolunnn nazancım valla göğüsler füze gibi olcak orası kesin zaten çok büyük olursa elbiseninde modelinde oynama yaptırırım bu modelide zati hamile elbiselerinden aldım tabii burdaki hatun pek hamile gibi durmasada :))

Alllaahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Mercimekkkkkk, bana da al o ayakkabılardannnnnnnnnnnnnn, nası cicilerr yaaaaaaaaaa!!!

Bende de spor ayakkabı koleksıyonu var... sendede mıı varr?? O zaman acımı anlıyorsundur değil miii:1shok:

Nyese bu kadar madara yeter kaydirigubbakcemile3 güle güle kullansın cicilerini kuzuların kuzusu...

alırım canım..ayıp ediyosun lafı mı olur...samimiyetle söylüyorum...
spor ayakkabılara bayılıyorum..hele ki erkek çocukta...şöle yandan cepli kapri kargo pantolunlu, üstünde tişörtü, ayaklarda spor ayakkabılar...içinde de boxerı...zıp zıp zıplayan, zaptedemediğim bir erkek çocuk...allah kısmet ederse hayalime adım adım ilerliyorum...

mercimekimm çok şirinn ayakkabılar yaaa bayıldımmm bende istiyommm teyzesiii onun içinde minicik ayaklar hayali bile muhteşemmm
aftabruu ay ne güzel marifetler varmış sende valla kendine bi hamile elbisesi dikersin artık benim olsa öyle becerilerim hemen dikcemmm

adres gönderin hemen alıp yollıyim..beğenmenize çok sevindim...

mercimek ya çok şirin ayakkabılar.. bide ben bu badylere bayılıyorum içinde hep tombiş tombiş bacakları bogum bogum bi bebek hayal ediyorum nedense malum yaz bebekleri çıplak çıplak gezdirces böle....
güle güle saglıkla kullansın bebişin...

ah ben de öyle hayal ediyorum...yaza kısmetse artık...teşekkür ederim canım...

mercimekim çok şeker ciciler almışsın hele maviş ayakabılara bayıldık kızımla ay ben yerim onları diyip duruyor annemde kızıma aynı ayakabının sarı kırmızı olanını almıştı bize inat birazcık biz fener annemse cimbomlu olurda hiç umursamadım giydi kızım mis gibi hala saklıyorum burçinede giydiricem anneme süpriz yapıcam

sen de giydirirsin annesi..çok yakışır eminim..bıcır bıcır olcak burçinimiz...asıl ben senin o maviş kızını bi ele geçirirseeeeeeemm....:)))

ayakkabılara bayıldım. ben de cmts chiccoda bulursam bir ayakkabı alayım bari.
bodyleri ne kadar ucuz almışsın.

al canım sen de koy görelim....neler vardır şimdi orda...allah şansını daim etsin...

mercimekim, ayakkabılara bayıldım.. bodyler de süper.. yerim yerim..

ye bisiiiii teyzesii...biz de sana bayılıyoz...

mercimekim ayakkabi cok seker yaa, bugun benimde elim gitti gitti geldi ayakkabilara, dedim ya sabir bir ay daha...

saol tatlım..senin oralarda kimbilir neler neler vardır.....

çok tatlılar ya bayıldım badilerine.hele ayakkabısı rabbim ömrünü güzel yazsın...

allah ağzından çıkan o güzel dilekleri kabul etsin...çok yüreklisin...yüreğinin derinlerinden dua ediyosun...hepimizin bebeğine inşallah canım...

mercimekim sağol canım söylemen bile yeter

eftelya ne çok cici almışsınn oyy oyy maşallah hepsi birbirinden güzel güzel günlerde giydir cicileri senin oğlun olcak değilmi?

mercimekim sağol canım söylemen bile yeter

eftelya ne çok cici almışsınn oyy oyy maşallah hepsi birbirinden güzel güzel günlerde giydir cicileri senin oğlun olcak değilmi?
alah razı olsun hepimizin bebeklerine hayırlı ömür versin allah erkek olacak mustafa efemiz olacak teyzesii:) ama beğenmene sevindim:)cnmm

eftelya ayy hepsi çoook şirinler ya maşallah bebişin saglıkla giysin inş.

yani eftelya, söyleyecek söz bulamıyorum. herhalde sen bütün ihtiyaçlarını kapatmışsın mustafa efenin. başak bişey almasan da olur. ne kadar şirin şeyler almışsın :ölehihoyyyt:
valla ben sizi görünce ne kadar yavaş kaldığımı hissediyorum. PİNKY? DİDE? kızlar biz çok geride kaldık. millet bir oda dolusu cici almış. hadi biz de kolları sıvıyalım.

X