2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

petrikcim cok güzeller,güle güle eskıtsın bebişin.yalnız ben hala koyamadım aldıklarımı cok kzııyorum kendıme inşallah aksama koyarım :eek: zaten sadece 5 _6 parca bıse aldım ama hala koyacagım :)))

petrikcim çok şirin bodyler bunlar çok kullanışlıymış uzun olmayan alttan çıtçıtlılar bende daha alıcam onlardan bol bol güle güle giydir bebişinee

petrik, güle güle giysin, çok şekermiş aldıkların..

Petrik...güle güle giyinsin ufaklık aldıklarını..hepsi birbirinden şeker...

saolun teyzeleri, kısmet olursa yarın eminönünne gidicez oradan aldıklarımıda eklerim

picture0002t.th.jpg

buda bebişimin ilk kıyafeti henuz alışveriş yapmadıgım için kendi ördüğüm hırka biterbitmez koydum..teyzeleri baksın diye..:)kaydirigubbakcemile2hihoyyyt

Eklentiler

• $picture0002t.th.jpg
    $picture0002t.th.jpg
    3,7 KB · Görüntüleme: 49
nora ve evriş saolun teyzeler kuzucugumun ilk cicisi..
norra ya ben büyük ekliyemiyorum biri bana anlatsın nasıl buyuk olack diye..ama resmin üstüne tıklayınca buyuk halini görebiliosun...

önceki sayfalardaki açıklamalra baktım ama küçük oluyo benm resmler:bbo:

pinkycim ne şirin yaa rengarenk büyük boyu olsa ben bile giyerim çok hoş renkler modayı takipte olcak bebişşş ben hep düz renk ördüm bende yapim bari böle rengarenk kıskandımmmm :jeyyar:

Yaaaa bebeklere örgü çok yakışıyor zaten..Pinky çok güzel olmuş rengarenk..
Ben de evde olup yapmak istiyorum..Patik falan da yapmak gerek..Eline sağlık...

c.tesi günü çok yağmur vardı b.köy pazarına gidemedim, mothercare den bunları aldım çok şirinler : )

646.jpg
[/url][/IMG]

ortadakiler varya onlara gerçekten hsata oldum.tam benlik..çok muzip kışkırtıcı havaları var.

pinky ellerine sğlık ne hamarat kadınsın maşallah

Ellerine sağlık Pinky...gerçekten renkler çok hoşmuş...şirin düğmeler de alırsın...daha bi güzel olur...

ayyy begenmenize çok sevindim.. bu renklerin kombinasyonunu eşimin kazagından esinlendim.. ona çok yakışıyor .. hem bebek için canlı renkler diye gunlerce aradım bu renkleri..
ama inanın öle çok hamarat değilim.malum çaliştiğim için pek aNLAMAZDIM AMA BU YIL EVDEYıM BEBeK ıÇıN BENDE BAŞLADIM ÖGRENMEYE ..:)

PETRıK, çok cici şeyler almışsın. hangi mothercare den aldın? optimum outlette de mothercare. çok fazla çeşit yok ve karman çorman bir mağaza ama bazen çok ucuza çok güzel şeyler bulunabiiyor.

PıNKY senin bebiş çok şanslı. ona kazak örebilen bir annesi var. valla ben ancak atkı örebilirim. hani onda kesme artırma filan olmuyor ya o sebeple... ama beni de beceriksiz sanmayın sakın, bende de terzilik vardır. eskiden konfeksiyon bu kadar yaygın değilken ben de kendi elbiselerimi kendim dikerdim. hatta kalıpsız diktiğim bile olmuştur. çok zayıftım ben eskiden bulamazdım mağazalardan. yaygın değildi eskiden 34 beden. ben 36 bedene çıktıktan sonra çıktı 34 bedenler piyasaya.

resim004c.jpg

bunların tanesini 2,5 TL'na aldım...:)))

resim010kaj.jpg

spor ayakkabı hastası olarak ilk ayakkabısının spor olmasını istedim...

ya daha gecen yıl doğum yaptım agustosta...

bu agustosat yıne yapıcam.. halıyle oğlumun cicilerının cogu daha hiç gıyılmeden duruyor..

ama kıskandım sızı yaa.. bende alısverıs yapmak istıyorum..

mercimek ya çok şirin ayakkabılar.. bide ben bu badylere bayılıyorum içinde hep tombiş tombiş bacakları bogum bogum bi bebek hayal ediyorum nedense malum yaz bebekleri çıplak çıplak gezdirces böle....
güle güle saglıkla kullansın bebişin...

mercimekim çok şeker ciciler almışsın hele maviş ayakabılara bayıldık kızımla ay ben yerim onları diyip duruyor annemde kızıma aynı ayakabının sarı kırmızı olanını almıştı bize inat birazcık biz fener annemse cimbomlu olurda hiç umursamadım giydi kızım mis gibi hala saklıyorum burçinede giydiricem anneme süpriz yapıcam

Alllaahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Mercimekkkkkk, bana da al o ayakkabılardannnnnnnnnnnnnn, nası cicilerr yaaaaaaaaaa!!!

Bende de spor ayakkabı koleksıyonu var... sendede mıı varr?? O zaman acımı anlıyorsundur değil miii:1shok:

Nyese bu kadar madara yeter kaydirigubbakcemile3 güle güle kullansın cicilerini kuzuların kuzusu...

PETRİK, çok cici şeyler almışsın. hangi mothercare den aldın? optimum outlette de mothercare. çok fazla çeşit yok ve karman çorman bir mağaza ama bazen çok ucuza çok güzel şeyler bulunabiiyor.

PİNKY senin bebiş çok şanslı. ona kazak örebilen bir annesi var. valla ben ancak atkı örebilirim. hani onda kesme artırma filan olmuyor ya o sebeple... ama beni de beceriksiz sanmayın sakın, bende de terzilik vardır. eskiden konfeksiyon bu kadar yaygın değilken ben de kendi elbiselerimi kendim dikerdim. hatta kalıpsız diktiğim bile olmuştur. çok zayıftım ben eskiden bulamazdım mağazalardan. yaygın değildi eskiden 34 beden. ben 36 bedene çıktıktan sonra çıktı 34 bedenler piyasaya.

Yafrumm benimm.. sende de ne marifetler varmış, hiç çaktırmıyorsun ama haa.. helal olsun, elbise dikmeler falann.. sengözlerimebaksanab

mercimekimm çok şirinn ayakkabılar yaaa bayıldımmm bende istiyommm teyzesiii onun içinde minicik ayaklar hayali bile muhteşemmm
aftabruu ay ne güzel marifetler varmış sende valla kendine bi hamile elbisesi dikersin artık benim olsa öyle becerilerim hemen dikcemmm

X