2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Figen, senin de hayırlı haberlerini bekliyoruz...yaz bize...

İrem...çok çok geçmiş olsun...kendine dikkat et...sen iyi olursan bebişin de iyi olur annesi...bol bol c vitamini içeren şeyler al...

ay spartayı ısparta okumuşum kusura bakmayın.. heyecan işte.. çok heyecanlıyım bu gün...

evrişşş gözün aydın canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.çok sevindim bende çarşamba gitcem çok heyecanlıyım....

Mercimekim 1 haftadır yoktum canıım, grip oldum feci şekilde.. Bugün çok şükür iyiyim, işimin başına döndüm ama 1 haftadır birikmiş herşey.. Bir taraftan işlerimi halledip diğer taraftan geçmişi okuyayım dedim ama PES ettim walla..Yetişemiyorum hızınıza.. Umarım hepiniz iyisinizdir, herşey yolundadır :nazar:

geçmiş olsun irem, iyimisin şimdi bebiş nasıl

MaviBeyaz inşallah kolay geçer hamileliğin doktor yanılır sağlıkla kucağına alırsın yavrunu

mercikeim saol canım.gidip gelelim haber veririm.mai beyaz hoşgeldin aramıza.hepimiz için dua ediyorum allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin.valla artık cok fene oldum,sabırsızlanıyorum.tv de bebk ağlamsı duyunca bile ağlamya baslıorum allahım bizede göster bugünleri diye..sağlılla sıhhatle inşl. allahım:Saruboceq:

Evriş hayırlı olsun oğluşun... Rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah... :Saruboceq:

Bu arada maibeyaz senin adına da çok sevindim. İnş sorunsuz bir hamilelik geçirir bebeğini saplıkla alırsın kucağına. Ama ben hiç adet olmamanı anlayamadım :uhm::uhm: Hamile kalmadan öncede mi adet görmüyordun??

15 haftalıkmış canım... hiç adet olmadığım için bilememiştim ben.... sezeryan olmuştu birincisi... bununda sezeryan oılacağı kesin olunca ağustosun 10unda yaparız doğumunu dedi... Allah izin verirse...kesin değil tabi.. erken doğum olursa daha erken alırız... ama birincisi sezeryan olduğu için sezeryan olacağı kesin.... ve çok zor geçecekmiş hamileliğim.. dikişlerimin açılma ihtimali varmış... QUOTE]

Peki hala emzirebiliyormusun bebeğini böyle durumlarda emzirilmez diye duymuştum ama gerçeklik payı nedir bilemiyorum.

İrem...çok çok geçmiş olsun...kendine dikkat et...sen iyi olursan bebişin de iyi olur annesi...bol bol c vitamini içeren şeyler al...
geçmiş olsun irem, iyimisin şimdi bebiş nasıl
Kızlaar, eksik olmayın.. :teselli: Bebiş de ben de iyiyiz çok şükür :nazar: Zorlu bir haftaydı ama atlattık çok şükür.. Nolur sizlerde dikkat edin, havalar çok soğuk bu aralar.. İlaç fln da kullanmayınca çok zor oluyor.. İlginize teşekkür ederim tekrar :asigim:

Bu arada geçen hafta ben yoktuum.. Aramıza yeni katılan bütün arkadaşlar ve Maibeyaz hoşgeldiniz, Hayırlı olsun bebişleriniiiiz :emir_bebek:

MERHABALAR BEN NİSA ANNeSİYİM bhunk arkadaşımı (sizler gibi agustos annesi olucak allahın izniyleebenim sayemde buraya üye yaptırdım bilmıyordu sizlere merhaba dedi bir sorununu paylaştı ama kimsede cevap vermemiş.......
1015. sayfa.....

güzel paylaşımlar........

urla selam
bhunk adlı arkadasımızın velisimi oluyorsun acaba ? komik yani. mesai saatindeyiz isteyiz mumkun oldgu kadar herkese herseye yanıt veriyor .

Çoğunluğun oğlan olması acaba benimkinin kız olma ihtimalini arttıran bir istatistiki veri olabilir mi?..

nevaanne ne alaka:))) ama tabi kız istiyorsan her yolu ona yorabilirsin ben sahsen aylardır bu yorumları yapıyorum:))

15 haftalıkmış canım... hiç adet olmadığım için bilememiştim ben.... sezeryan olmuştu birincisi... bununda sezeryan oılacağı kesin olunca ağustosun 10unda yaparız doğumunu dedi... Allah izin verirse...kesin değil tabi.. erken doğum olursa daha erken alırız... ama birincisi sezeryan olduğu için sezeryan olacağı kesin.... ve çok zor geçecekmiş hamileliğim.. dikişlerimin açılma ihtimali varmış...

bu arada ben de ıspartalıyım ama konyada oturuyorum......

maibeyaz naptın sen arkadasım ya. kolaylıklar diliyorum. gerci dusunuyorum pes pese dogum yapan insanlar çok va var ama sezaryan olusu sanırım en buyuk sorun. allah yardımcın olsun insallah saglıkla atlatırsınız.

Kız yada erkek Allah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alıp saçları sakalları ağırına dek birlikte sağlıkla yaşamayı nasip etsin inşallah.
Şükredelim ve dua edelim bebişlerimiz için unutmadan hergün hatta her an Allah acılarını göstermesin inşallah. Ayy yine doldu gözlerim.

iremcim geçmisler olsun bu son grip olsun insalah hamile iken kendim içnide tum hamile arkadaslar içinde bunu diliorum surekli perisan oluyor insan.

slm kızlar tkvimde de gördüğünüz gibi 5,5 aylık oğlum var... ve 3 aylık hamileyim... allah izin verirse 10 ağustosta sezeryanla doğumum olacak... bu gün öğrendim... hepinize hayırlı gebelikler diliyorum.. rabbm sağ salim kucağımıza almayı naasip eder inşallah...

masallah guzelim, allah kolaylik versin...

Mercimekim 1 haftadır yoktum canıım, grip oldum feci şekilde.. Bugün çok şükür iyiyim, işimin başına döndüm ama 1 haftadır birikmiş herşey.. Bir taraftan işlerimi halledip diğer taraftan geçmişi okuyayım dedim ama PES ettim walla..Yetişemiyorum hızınıza.. Umarım hepiniz iyisinizdir, herşey yolundadır :nazar:

gecmis olsun iremcim...

BHUK kardeş hoşgeldin mercimekin de yazdığı gibi aynı dr a gidiyoruz banada dr sormadı bile şu gün gel,in 3lü yapıcaz dedi ki ilk görüşmemizdede söylemişlti bunları yapıcağını.

İREM34 çok geçmiş olsun.

MAİBEYAZ allak kolaylık versin hayırlısıyla bu bebeğinide al kucağına inşallah.

Bir kaç kişiye daha bi şeyler yazcaktın unuttum :KK43: :)

eylemcim randevunu aldınmı canım?
biliyosun son 1 hafta randevu almak zorlaşıyor..nacizane..

iremcim geçmisler olsun bu son grip olsun insalah hamile iken kendim içnide tum hamile arkadaslar içinde bunu diliorum surekli perisan oluyor insan.
Sorma canıım yaa, kendinden çok bebeğe kıyamıyorsun zaten.. O da seninle bir hasta oluyor.. 3 hafta 5 hafta çekerim tek başıma olsam ama içinde bebeğin olunca, onun da etkilendiğini düşününce çok üzülüyor insan..Dediğin gibi hepimiz için son gribi ben geçirmiş olayım.. Herkes sağlıkla kalsııın :1hug:
gecmis olsun iremcim...
Sağol NORRACIM a.s.
İREM34 çok geçmiş olsun.
EEYLEM sağol canım a.s.

Evriscim gözün aydin...insallah oglusunu saglikla eline aldigin günleride görürüz...zaten ben erkek olacagindan emindim...

eylemcim randevunu aldınmı canım?
biliyosun son 1 hafta randevu almak zorlaşıyor..nacizane..

bu defa abarttım 12 şubatta gittiğimde almıştım 4 marta :)

Tetanoz aşılarınızı yaptırdınızmı hatunlar ? 4 ayda yapılıyo biliyosunuz ebe kıpırdamaya başlayınca gel demişti 4 ay oluyomuş oda ben benimki kıpraşıyomu yoksa bağırsak hareketlerimmi onlar anlayamadım :) bu hafta 15 haftalığım ben perşembe yaptırıyım diyorum bende. Olmazsa ebeye yalancıktan çok kıpraşıyo derim :)

bu defa abarttım 12 şubatta gittiğimde almıştım 4 marta :)

Tetanoz aşılarınızı yaptırdınızmı hatunlar ? 4 ayda yapılıyo biliyosunuz ebe kıpırdamaya başlayınca gel demişti 4 ay oluyomuş oda ben benimki kıpraşıyomu yoksa bağırsak hareketlerimmi onlar anlayamadım :) bu hafta 15 haftalığım ben perşembe yaptırıyım diyorum bende. Olmazsa ebeye yalancıktan çok kıpraşıyo derim :)

ben de 6 martta gidiyorum..hadi bakalım...
bana ebe 5.aydan sonra yapıcaz demişti...

15 haftalıkmış canım... hiç adet olmadığım için bilememiştim ben.... sezeryan olmuştu birincisi... bununda sezeryan oılacağı kesin olunca ağustosun 10unda yaparız doğumunu dedi... Allah izin verirse...kesin değil tabi.. erken doğum olursa daha erken alırız... ama birincisi sezeryan olduğu için sezeryan olacağı kesin.... ve çok zor geçecekmiş hamileliğim.. dikişlerimin açılma ihtimali varmış.. canim öncelikle hos geldin..sonrada gözün aydin diyorum..gercekten seni zor ve ugrasli günler bekliyor..ama biryandanda ikisini bir arada büyüteceksin..benim simdi bütün zorluklarim yeniden baslayacak...

X