2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlra ya bişii sorcam göbeginde düz bir çizgi gibi yukarıya dogru tuylenme olan varmı?

canim gecenlerde de konusulmustu o, ben de yavas yavas belirdi..ya bi de memislerin uclari karardi, ufff esim zencim benim diyo saka icin:KK43:(( ben de cok aliniyorum, gecen kizdim, bi daha oyle deme, keyfimden degil, utaniyorum diye:KK43:(:-)utangac:

EVRİŞ canım hemen çaktın köfteyi valla :) Seni gidi seni :)
SAKALEYNMASTER hayırlı haberler alırsın inşallah.

erkekler çok ama onların avantajı var. hemen görünüo şakkıdı ben bile benimkinin doktor sölemeden ahhh bak nesi var die eşie gösterdim. ama dediğim gibi koca klitorisli kızlar da oluomuş.ilk başlarda. yani şimdi sonradan kız derler. kızıma koca klitoris demeyin. :emir_bebek: ben çok su içiorum kızlar. ve hep wc deyim. ancak dün gece ilk defa gece wcye kalkmadım uykumdan. kalktım da hatırlamıor muyum diye eşime de sordum.yok kalkmadın dedi. dün gece uyudummmmmm... yuppiiii....

günaydın kızlarrrrrrrrrrr... geçmiş anca bitti. evrişin hediyesine bayıldımmmm... canım ya hayalimdeki alet o. süprizzzzz çok düşünceli bir eşin var maşalah. izmire gelince hemen kapıcam bir sound ve walkman gibi takıcam kulağıma yolda uçakta ev tuvalette duşta denizde heryerde :emir_bebek:

aftabrucum göbek fotonu koymuşsun göremedim. fotoyu yükleyemedin galibakaydirigubbakcemile5
baby mom al benden de o kadar. bebişi bırakacak kimsemiz yok . ne kötü yaaa. burda da azeri dolu. anlamaya başladım ben dediklerini herkes yakşi burda :eek: sizin ordakilerr yakşi mi?

sakaleymaster 3lü teste gircekmişsin hayırlı haberler.ilk sen mi giriorsun teste. bakalım tecrübelerini anlatırsın bize.
pinkycim teşekkürler. oğlum oluor. darısı öğrenemeyenlerin başına inşallah.

geçmişi okudum kızlar ama çok hızlı ilerliorsunuz. okurken bile 4-5 sayfa geçmiş ...

Walkman ha.. Alemsin Lal immm .. hayal ettim de bir an :)))
kızlra ya bişii sorcam göbeginde düz bir çizgi gibi yukarıya dogru tuylenme olan varmı?

Buyrun ben varım :)) Enteresan bır goruntu ama hamılelıkten sonra gececegıne daır söylem var, ona sığınıyorum bende.

canim gecenlerde de konusulmustu o, ben de yavas yavas belirdi..ya bi de memislerin uclari karardi, ufff esim zencim benim diyo saka icin:KK43:(( ben de cok aliniyorum, gecen kizdim, bi daha oyle deme, keyfimden degil, utaniyorum diye:KK43:(:-)utangac:

Ahhahaha.. zenci ha.. adamlardaki hayal gücüne bak yaaa kaydirigubbakcemile3

o tüylenme bende de var.geçer dimi sonra. sarı olan tüylerim orda baya koyulaştı. daha önce yazmıştım burda galiba. tanıdık bir doktor ziyarete gelmişti bizi.oğlun oluor senin dedi.nerden biliorsun dedim. erkekler testesteron salgılar. bu hormon çoğu kadında sivilce isilik ya da tüylenme tüylerde hızlı uzama yapar dedi. benim de aklımda hep erkek güzelleştirir kız çirkinleştirir mantığı vardı yok artık dedim içimden. ama galiba testesterona alerjim var:emir_bebek::emir_bebek:

allah seni lal ece demek koca kilitorisli kız ha.... eğer kızın olursa demeyiz demeyiz merak etme kızına birşey.... ben daha o kadarını bile bilmiyorum pipisimi var yoksa klitorisimi var inşallah bu cumartesi görücem.....

o tüylenme bende de var.geçer dimi sonra. sarı olan tüylerim orda baya koyulaştı. daha önce yazmıştım burda galiba. tanıdık bir doktor ziyarete gelmişti bizi.oğlun oluor senin dedi.nerden biliorsun dedim. erkekler testesteron salgılar. bu hormon çoğu kadında sivilce isilik ya da tüylenme tüylerde hızlı uzama yapar dedi. benim de aklımda hep erkek güzelleştirir kız çirkinleştirir mantığı vardı yok artık dedim içimden. ama galiba testesterona alerjim var:emir_bebek::emir_bebek:

ayyy benmde sarı olan tüylerim sanki o çizgi gibi yerde koyulaşmış gibi bu arada benmde sivilcem çıktı ama kaynananm senin kızın olcak sivilcelerindin diyor ama senin hipotezine göre oda yanlış aman ya hayırlı saglıklı olsunda bakalım butun teoriler takvimler boşamı çıkacak bilinmez artıkkk..:roflol:

bak lalece birşey daha soktun aklıma.... şimdi ben zaten esmer bir bayanım normalde o çizgi az çok belliydi ama şimdi daha belirgin ve göbek kısmımda öncedende az küçük tüycükler vardı ama şimdi onlar çoğaldı ve uzamaya başladı benimdemi oğlum olcak yoksa kafam karıştı bak şimdi.... birde göğsümde 2 tane sivilce çıktı normalde bende sivilce çıkmazdı....

evriş hediyen süper bence hepimize lazım .geçmiş olsun dileklerin içinde teşekkürler canım.a.s.
Bu arada teyzaeleri biz 18. haftamıza girdik.:nazar::nazar::teytey:yarın üçlümüzdende hayırlı haberlerle gelirsem benden dahada iyi olucam.geriye sadece şu grip kalıyor halledilecek.senağlama
Şu anda öyle başım ağrıyorki minik kızışıma yemek hazırlayıp tekrar yatağa.

18.haftan hayırlı uğurlu olsun arkadaşım, darısı başımıza. biz de 17.haftamızdayız, gittikçe daha da hevesleniyor insan. bi de sakaleyn farkettin mi bu haftalarda kilo birden atak yapıyor, sana da oldu mu? gittikçe daha da hamileye benzemeye başlıyorum ben.

Evriiiiş evriiiş ben de o aletten istiyordum canım. Çok heyecanlandım şimdi. Nasıl, memnun musun, tavsiye eder misin? Sesleri bilgisayara kaydetme özelliği var mı? Sadece kulaklıkla mı dinleniyor, yoksa bir kaç kişi aynı anda duyabiliyor mu sesleri (hoparlör gibi mi ses veriyor)?

Tamam sustum...

Merhabalar..

Ben yeni üye oldum.. Ağustos annelerinden biriyim ben de.. Bebelerin cinsiyeti ne zaman ortaya çıkıyor, çıkanların tam olarak kaçıncı haftasıydı onu soracaktım.. Bu günlerde sakatlık taraması için ayrıntılıya gireceğim de.. Acaba görünür mü diye heyecan kapladı içimi.. Bebem şu an 14+5.. Yani çok kesin değil aslında çünkü adet düzensizliği vardı bende.. Ama boyuna posuna göre böyle hesapladılar..

baby mom al benden de o kadar. bebişi bırakacak kimsemiz yok . ne kötü yaaa. burda da azeri dolu. anlamaya başladım ben dediklerini herkes yakşi burda :eek: sizin ordakilerr yakşi mi?

lalcim burdakiler kendilerine gore yahsidir belki ama bana gore hec ne yahsi deiller :)))) hicbirini sevmiyorum . kızlar cok garip ben asla millet ayırmazdım tr deyken hemde cok karsıyım ama burdakileri sevmiorum sevemiorum lal sen anlattıkca iranlılardanda sogudum heleki kadının 5 aylık cocuga pilav yedirmesi hala aklımdan cıkmıyo . burdakilerde 6ay emziriolarmıs zaten cok yazık.azgelismis ulkenin insanları sonra boyle geri kalıolar

pinky bende var canım yukardan bakınca anlamıyorum ama aynadan bakınca belli oluyo

baby dunden beri inan seni aniyorum her midem bulandiginda, yasadiklarini daha iyi anladim:KK43:( cok fenayim dunden beri:KK43:((( su bile midemi bulandiriyor, yine basa donduk:KK43:((
milkshake o gerilmeler donmeler bendede var guzelin yatakta cunku bi rahat uyku cekemiyorum, don babam don, bide bi uyaniyorum saga yatmisim tekrara sola donuyorum...

canım Norram bende seni cok ii anlıyorum insana encok koyanda durup durup bellli bi haftadan ozelliklede 3 ay dolduktan sonra cogalması. ins gecer canım duacınım

bende sabaha kadar don dur sırtustu rahat yatamıyorum ya sag ya sol . gecem donmekten yorulup sızmakla son buluo ama sızar sızmazda alarm calıo cok mutsuz oluyorum

norra yiyebiliosan yogurt ye corba ic sıvı al canım bulantın oldugunda
cıkaracaksanda hem daha kolay cıkar
hemde vucudun sıvı kaybetmemis olur su icemiosun ya tatlım

kızlar sizinle hemen paylaşayım çok şükür üçlü sonucumuzda çok iyi çıkmış.doktorla telefonda görüştüm riskin çok çok düşük dedi.artık üç hafta sonra kontrole gelsen yeterli olur ama sen dayanamazsan erkende gelebilirsin dedi.

evrişcim.
eşime dün bahsettim hediyenden.sabah ben okuldayken internetten araştırıp sipariş vermiş.bana önce söylemiyecekmiş ama dayanamayıp söyledi.bebeğinin skalp ve su seslerini duymak istiyormuş eşim.haftasonu elimizde olacak.

Ahhahaha.. zenci ha.. adamlardaki hayal gücüne bak yaaa kaydirigubbakcemile3

Evet bu yeni fantezimiz:)))kaydirigubbakcemile3

Merhabalar..

Ben yeni üye oldum.. Ağustos annelerinden biriyim ben de.. Bebelerin cinsiyeti ne zaman ortaya çıkıyor, çıkanların tam olarak kaçıncı haftasıydı onu soracaktım.. Bu günlerde sakatlık taraması için ayrıntılıya gireceğim de.. Acaba görünür mü diye heyecan kapladı içimi.. Bebem şu an 14+5.. Yani çok kesin değil aslında çünkü adet düzensizliği vardı bende.. Ama boyuna posuna göre böyle hesapladılar..

Hosgeldin nevacim bu arada bu isim benim kizim olsaydi kaoyacagim isimdi, bi anda kanim kaynadi sana:))) ben 12+4 ken erkeke oldugunu ogrendim, erkekler cok cabul ,belli oluyor, normalde sende ogrenmelisin bu haftalarda...2'li testi 11-14.haftalarda yapiyorlar daha fazla gec kalma derim...

helincim gozun aydin, ya buarada keske su sesleri kaydedip yollayabilseniz bize, bizde dinlerdik:)))

Merhabalar..

hoşgeldin canım..eğer erkekse daha erken belli oluyor..benim 12+3'de belli olmuştur.tabii doktordan doktora bebeğin o anki duruş biçimine göre de değişebilirmiş.sakatlık dediğin galiba ikili tarama testi bir çoğumuz yaptırdık.genetik bazı bozukluklarla ilgili SADECE VE SADECE risk taraması yapılıyor..yani sonuçlar kesin değil.kan vereceksin cir de bebişinin ense kalınlığına bakılacak..hayırlı olsun

dimi aftabru gercektende çok komik ve aynı zamanda trajik bir durum yasadım :)))

sakaleyn massallah ya bu durumda helin değil sen en onde gidenimizsin sanırım. zaten sende ikinci bebegine hamilesin ve bu demektir ki deneyim ustu deneyim.

kızlar sizinle hemen paylaşayım çok şükür üçlü sonucumuzda çok iyi çıkmış.doktorla telefonda görüştüm riskin çok çok düşük dedi.artık üç hafta sonra kontrole gelsen yeterli olur ama sen dayanamazsan erkende gelebilirsin dedi.

evrişcim.
eşime dün bahsettim hediyenden.sabah ben okuldayken internetten araştırıp sipariş vermiş.bana önce söylemiyecekmiş ama dayanamayıp söyledi.bebeğinin skalp ve su seslerini duymak istiyormuş eşim.haftasonu elimizde olacak.

gözün aydın helin..kaç tüp kan verdin..en son ben 5 tüp vermiştim zaten kan tutuyor çok fena olmuştum..inşallh üçlü de az veriliyordur..

Helincim 3 lü sonucunun iyi çıkmasına sevindim. Bana da doktor aynı şeyi dedi ama şimdiye dek onun verdiği randevu tarihine kadar sabrettiğim hiç olmadı. Hep iki hafta sonra koşturuyorum yanına, iyi mi bebek bir bakın diye :))

Kızlar, bulunduğumuz yerde bir özel hastanenin doktor ve ebe hemşireleri hamile anne ve babalara doğuma hazırlık kursu veriyorlar. Haftada bir 4 hafta sürecek. Bu akşam dersler başlıyor. Bugünkü konu hamilelik süreci. Dersten sonra neler anlatıldı, söylendi paylaşırım sizinle.

X