2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Doktorumu aradım biraz önce, "ben bebeğimi çok merak ediyorum yarın gelsem bakabilir miyiz" dedim. O da bana, "tabii ben sana randevu tarihi veriyorum ama sen ne zaman istersen ayrıca bakarız" dedi. Canım doktorumu çok seviyorum, çok heyecanlandım, yarın bebişimi görücem. :sm_cool: Yaşasıın :dance: :teytey:

(Kukusu ya da pipisini gösterir inşallah.kaydirigubbakcemile3)

ne güzel, git tabi, belki görürsün. sizlerin de belli olsun biran önce.

kizlar yogun bir gunu ardindan merhaba, giremedim bugun, sonrada oku oku bitiremedim:)) dalayim bi yerden dedim..
esrako boyoz evrisin dedigi gibi bi cesit borek, ama izmire ozgudur, simitciler falan satar yolda, pazar kahvaltilarinin vazgecilmezeidir benim icinn...
ve nihayet dun onlara kavustum, bi kismini buzluga attim, kriz geldikce firinda cozdurup yiycem:)))
bu aksamda borek keyfi var, allah ne cesit verdiyse, hepsini yapicam:))
zehracim hosgeldin...

AİDAA canım gobiş süper bence bide benim göbek de aynı canım şağlıkla alırsın inşallh yavrunu kucağına

buarad fena grip oluyorum, burum akiyo surekli, eve gidebilsem, ama yine ise donmeme gerk simdi, yemek molasinda girdim 2dk...

ağrımayacak tabi. zaten ağrımıyor, o senin kuruntun. gül gibi dişe iftira atıyorsun ağrıyor diye. aradabir varlığını hissettiriyor sadece, unutma onu diye.

Yerim ben senii yaaa kaydirigubbakcemile3 öle öle.. saolsun oldukca varlıklı bir diş bu..

kızlar öğlen çarşıya çıktım....yarın malum sevgiler günü ve eşime bebişimizle ilgili hediye aldımsırnaşık şey bebişimize çok güzel bir tulum aldım bayıldım resmen köpekcikli falan tulumun arkasında gene popo ve sırt kısmında köpecik figürü var yerim ben onun poposunu bayıldım resmen..... yarın eşime hediye olarak vericem.... hem bu benim bebeğimin ilk eşyası çok heyecanlandım bebeğimi hayal ettim:sm_cool:

Hadi gözün aydın beişinin ilk eşyası.. ben haberini aldıgımdan beri aldıklarımı sıralasam herhalde beni topa tutarsınız:tomato:

MERCİMEK, benim çok sevdiğim bir isimdir seçil. hatta ben koymayı düşünmüştüm de eşim istemedi, ille de NAZ olsun diyor. ama ben belki sonradan SEÇİL e döndürürüm onu. aslında ŞEBNEM bana da çok hoş geliyor ama gruptan iki kişi şebnem koyacakmış, bi de ben koymayayım.

Koy Aftabrum yaa.. ne olacak.. o iki kişiden biri de benim.. ne güzel olur.

merhaba arkadaşlar .............
ervişcim geçmiş olsun ama bence ihmal etme doktora bi danış

Mentesim Dr kontrolundeyız zaten.. bu dişin bir geçmişi var.. onları bilmiyorsun haliyle.. merak etme yani kontrol altında, tesekkur ederim ilgin için.

saol canım o senin güzelliğin...Evriş ''oha!! bu kadar da tesadüf olamaz'' diyebilir belki ama kız isimlerinde Şebnem benim de listemin 2.sırasındaydı..1.Zeynep Lal 2.Şebnem idi...
bakalım %100 erkek demedi dr...%10 kız olma ihtimali mevcut..o zaman bakıcaz artık...

Yok yok demem.. aksine sevinirim..

buarad fena grip oluyorum, burum akiyo surekli, eve gidebilsem, ama yine ise donmeme gerk simdi, yemek molasinda girdim 2dk...

Atom karışımından içersen kolay atlarsın Norracım.. başla yapıp içmeye o karışımı derim ben. Geçmiş olsun bu arada arkadasım.

evrişcim bu ne hız.... ama şuan o kadar emin oldumki bu bebişime kıyafet almak dünyanın en zevkli işiymiş hayatımda en zevk aldığım alışverişti diyebilirim.... rabbim bunu daim etsin..... bakalım haftaya cinseyetini öğrenirsek sanırım senden sonra beni topa tutarlar kendimi tutamıcam çünkü:sm_cool:

ben hamile kalmadan önce kriterlerim vardı yok efendim hiçbirşey almıcam, hazırlık yapmıcam, efendim birkaç hastane çıkışı alsam yeter.... vs. falan filan.....ama gelin görünki hamilelik duygusu farklıymış insan bebişine birşeyler almak istiyor ve işin kötü yanı herşeyi almak istiyorum karar veremiyorum çünkü hepsi birbirinden güzellerdelikafadulden

evrişcim kusuruma bakma aranıza yeni katıldım birde yoğun çalıştığımdan herzaman sizinle olamıyorum arada girebiliyorum fırsat buldukca tatlım...........

evrişcim bu ne hız.... ama şuan o kadar emin oldumki bu bebişime kıyafet almak dünyanın en zevkli işiymiş hayatımda en zevk aldığım alışverişti diyebilirim.... rabbim bunu daim etsin..... bakalım haftaya cinseyetini öğrenirsek sanırım senden sonra beni topa tutarlar kendimi tutamıcam çünkü:sm_cool:

ben hamile kalmadan önce kriterlerim vardı yok efendim hiçbirşey almıcam, hazırlık yapmıcam, efendim birkaç hastane çıkışı alsam yeter.... vs. falan filan.....ama gelin görünki hamilelik duygusu farklıymış insan bebişine birşeyler almak istiyor ve işin kötü yanı herşeyi almak istiyorum karar veremiyorum çünkü hepsi birbirinden güzellerdelikafadulden

Vallahi yazmadım hiç size aldıklarımı.. yazsam dedim, yok artık Evrim, şimdiden mi felan dersiniz diye kaydirigubbakcemile3

Ama şimdiden bir sürü şeyi oldu, ara renklerden bayılıp ta ayılamadığımız şeyler olursa karı koca dalıyoruz resmen.. şimdiden kaç tane ayakkabısı felan var.. hepsi de farklı yaşlar için :)) Ben gecen sene ceylan bebeden esofman takımı bıle almıstım,şöyle polarlı kadife tarzı olanlardan :sm_cool: Bir çok arkadasım da hamileik haberını duyunca getirmişti.. biz yoldan çıkalı baya baya olmuşş :1shok:

Zaten 2009 agsutos bebişleri cicileri topiğini ben açıyım dıyorum elimdekilerle.. cinsiyetler öğrenilsin, açılışı yapacagım. Bir de cinsiyetini öğrensek vay halimize...hihoyyyt

evrişcim kusuruma bakma aranıza yeni katıldım birde yoğun çalıştığımdan herzaman sizinle olamıyorum arada girebiliyorum fırsat buldukca tatlım...........

Mentes, rica ederim ne kusuru, öyle düşünme lütfen üzülürüm, ben senin içini rahatlatmak için yazdım aksine.. sen arada girdiğinde sorarsın bize, biz sana özet gecerız merak ettiğin yerlerde.. başımızın üstünde yerin var her zaman.

AİDAA göbek şovdaki foton çok yakından olmuş canım, kazağın modelini çıkaralım diye çekmişsin sanki, onu saymıyoruz şeker, yeniden ekle lütfen.

AİDAA canım gobiş süper bence bide benim göbek de aynı canım şağlıkla alırsın inşallh yavrunu kucağına

Mentes teşekkürler canım. Aftabrucum en kısa zamanda daha doğru dürüst bir foto çektirip eklicem :)

KIZlar gıirmeyeli kaynatmıssınız
anca musait oldum
bebislere cicler alınmıs walla ben emzik disinda bisey almadım daha
cunku vaktim olmuyo
hamile oldugumdan beri ctesileri hep evde uzanmak istiyorum
gozumu acamadımki bulantıdan halsizlikten
bakalım yavas yavas baslarız

evris gectimi agrın canım

KIZlar gıirmeyeli kaynatmıssınız
anca musait oldum
bebislere cicler alınmıs walla ben emzik disinda bisey almadım daha
cunku vaktim olmuyo
hamile oldugumdan beri ctesileri hep evde uzanmak istiyorum
gozumu acamadımki bulantıdan halsizlikten
bakalım yavas yavas baslarız

evris gectimi agrın canım

Geçti Canım arkadasım, saol ilgin için.. o arada hafif hafif sızlıoo iste.. Aftabru da adam hesabına lama dişini diyor.. öyle atlatıyoruz işte.

İnşaallah şu sıkıntılarını atlarsın da bir an önce.. başlarsın hamileliğin keyfini çıkarmaya.. az kaldı ama, artık sürmez böyle bu şiddette.

AYN aglattin beni guzelim, allah bize de o gunleri gostersin...suan hungur hungur agliyorum, oda arkadaslarim bana bakiyor ofiste:)))

Buarda kizlar annem super ciciler yollamis, cok utlu oldum, gerci bikac tanesi buyuk geldi, artik nasil canlandirdiysa beni, kucuklugumden beri hep buyuycem diye bir beden buyuk alinirdi hersey, eskiden kalma bi aliskanlik heralde:)))
bi kismini yolliycam degistirsin ama cok seker seyler, tabi bi sorun var benim karnim 6 ayda falan baya buyucek ama o zaman mayis falan oluyo, annem bunlari sonbahar kis sezonundan almis, gerci burasi her daim serin ama, trye gelince piserim onlarla...

X