2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ya bu kontrolleri neden ayda bir yerine onbeş günde bir yapmıyorlar yazık bizede demi ama zaten günler geçmek bilmiyor:eek:klava:

kubrali günaydın
Özlem hanımamı gittin ? nasıl memnun kaldınmı? doktor belli olmazmı dedi yoksa görünmüyormu dedi ?

günaydın kızlar hastaneden şimdi geldim 2 li sonucumu aldım güzel çıktı içim rahatladı resmen ögleden sonra uzman dr göstericem tekrar.
buarada free beta-hcg 21.51 çıkmış buna dayanarak cinsiyetini tahmin edebilirmiyiz acaba ?

Gözünaydın Başak. Fbhcg ye göre oğlun olması gerek ya, son yorumlar bu sonuçlara pek bel bağlamamamız gerektiğini ortaya koydu. Benim sonucum 67.7 kız olması gerek. Bakalım ne olcak?

hoşbulduk kızlar...

benim haftamda olup bebişinin hareketlerini hisseden var mı arkadaşlar....

Nicole ben hissettim bir kaç kere. Elimi koyunca karnım da bir dalgalanma oldu. Tabi o sırada yan yatıyordum ve karnımın ağırlığı avucumdaydı. Normal otururken hissetmiyorum. Sen de mi hissettin?

aidaa canım en güzel bebek hareketlerini sırt üstü yatıp elini kasıklarına dogru koy çünki daha aşşagıda bebeklerimiz biraz bekle bak nasıl hissediceksin yavrunu

Gözünaydın Başak. Fbhcg ye göre oğlun olması gerek ya, son yorumlar bu sonuçlara pek bel bağlamamamız gerektiğini ortaya koydu. Benim sonucum 67.7 kız olması gerek. Bakalım ne olcak?

Nicole ben hissettim bir kaç kere. Elimi koyunca karnım da bir dalgalanma oldu. Tabi o sırada yan yatıyordum ve karnımın ağırlığı avucumdaydı. Normal otururken hissetmiyorum. Sen de mi hissettin?

ben de hissettim canım..ilk hissettiğimde nabız atışı gibi bişeydi..sonra da aynı yerde bi kaç kere tek bi kere vurdu gibi...çok değişikti...bağırsak hareketiolduğunu sanmıyorum...

günaydın arkadaşlarım,
2'li sonucum temiz çıktı...çok saolun dualarınız için...iyiki varsınız..
vee kızlar benim fb-hcg değerim 51,1 ama dr.um erkek dedi bana.ben de gördüm pipisini, kuku o kadar çıkıntılı olamaz sanırım..yerimseniben
dr.um bu değere göre yapılan cinsiyet tahminine inanmıyor...

eylemcim; 2li çıktısında yazmıyor ense kalınlığı..ama dr.usg çıktısı veriyor kan vermeye giderken (başka bir dosyayla birlikte).aşağıya laboratuvara veriyosun hani..sonra da o evrak senin hastane dosyana konuyor...işte o usg çıktısı üzerinde ense kalınlığı yazıyor canım..

norracım ; çok sevindim oğluşun olcakmış..hadi hayırlısı..

otuzsekiz, rana ve nicole aramıza hoşgeldiniz..

babycim büyük ihtimalle belli olur çünkü 16. haftanın içinde oluyorsun bebeğin gösterirse allahın izniyle öğrenirsin annesi...

benim daha çok var cinsiyetini geçtim bebeğimi çok özledim taaa haftaya cumartesi gidicem dr. zaman geçmek bilmiyor yani zaten muayenede onun sağlıklı olduğunu gördüğüm zaman dünyalar benim oluyor cinsiyetini sormak yada neymiş demek aklıma bile gelmiyor şimdi aklım onda iyi olsun sağlıklı olsun o yeter bana ne olduğu hiç merak etmiyorum....

bence olur canım ama dr una bağlı biraz da...ilk bebişin mi...ne geçiyo gönlünden....

evet canım ilk bebisimm. ilk zaman kız doguyodu sonra erkek simdi ise belirsiz. aslında cokta merak etmiorum ama sevgililer gunune renk katsın diye iste yoksa beklerim

mercimekim gozun aydın cok sukur atlattık bende inanmıyorum artık free hcg ye

milkshakeim insallah belli eder bakalım babasıda merak etmio aslında ama dedigim gibi renk olsun

amanın kızlar bu ne hızzz:1shok: ,amma yaşızmıssınız yahu.pc basında 2 büklüm oturmamak adına sayfaları üstün körü okudum
inşallah gözden kacırdıgım önemlı bır konu yoktur
sanırım sonuclarını alanlar olmus hepsini hayırlı olsun dıyorum doktora gıdecek olanların hayırlı haberlerle dönmelerını diliyorum.
yenı gelen arkadaaaslarımız olmus hepppsiii hoşgelmısler sefalar getirmişler.ne güzel hergece hafta kalabalıklaşıyoruz müthiş bişey
bende dün annemdeydım dinlendım zaten annem cok yakın bı üst sokagımda
bugun tekrar gıdıcem, dün saat 6 dan berı kayu sarı yada acık kahve olan lekemde birdaha gelmedı
sadece kasıgımda agrım var ama sanırım cogumuzda mevcut bu agrı.

buarada tekrar benı merak eden gecmıs olsun diyen ve güzel dıleklerde bulunan tüm arkadaslarıma coook tesekkur edıyorum,inanın sizin sayenızde moralım bırazda olsa yüksek gittim doktora.sonucda bebısımıde üzmemeıs oldum biyerde sizleri sevıyorum kızlar a.s. a.s. a.s.

Son düzenleme:
mercımekım hadıgözünaydın sonucların cok ıyı cıkmıs cok sevındımmm.

buarada free sonuclarına bel baglamayın kızlar benımde free 20 ydı am doktor yüksek ihtimal kızın olcak dedı.

selam arkadaşlar
ev taşıma ve yerleştirme işlerini bitirmiş bulunuyorum ve tabi yorgunluktanda bayılmış bulunuyorum ancak bu kadar yorgunluğa rağmen yeni ev bana çok iyi geldi artık yemekler yapıyorum kocam bayıldı bu duruma ve artıkkkk erkenden uyumuyorum normale dönmeye başladım yeni evde fırsat oldu galiba bu arada yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler geçmişi okumaya çalıştım ama oku oku bitmiyor norra hayırlı olsun oğluşun bende cuma günü ankaraya gideceğim kontrol için orada öğrenirim artık yani insaf öğreneyim hareketlerini hissetmeye başladım geceleri çıkmak zorundayım herkesi öpüyorum

günaydın arkadaşlarım,
2'li sonucum temiz çıktı...çok saolun dualarınız için...iyiki varsınız..
vee kızlar benim fb-hcg değerim 51,1 ama dr.um erkek dedi bana.ben de gördüm pipisini, kuku o kadar çıkıntılı olamaz sanırım..yerimseniben
dr.um bu değere göre yapılan cinsiyet tahminine inanmıyor...

eylemcim; 2li çıktısında yazmıyor ense kalınlığı..ama dr.usg çıktısı veriyor kan vermeye giderken (başka bir dosyayla birlikte).aşağıya laboratuvara veriyosun hani..sonra da o evrak senin hastane dosyana konuyor...işte o usg çıktısı üzerinde ense kalınlığı yazıyor canım..

norracım ; çok sevindim oğluşun olcakmış..hadi hayırlısı..

otuzsekiz, rana ve nicole aramıza hoşgeldiniz..

Çok sevindim sonucunun iyi olmasına.
Bende Barış Beye gideyim dedim sabah sonra vazgeçtim canımı sıkmaya başladı o adam. Yarın Vural Beye gitcem hayırlı haberlerle gelirim inşallah.

:nazar: 2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.aftabru...........................................1 agustos _____________________ KIZ
2.helin hivda......................................1 agustos _____________________ ERKEK
3.Esin123…………………………….....2 ağustos
4.Kayra42.........................................2 agustos ____________________ ERKEK
5.ASLI……………………………..........2 ağustos
6.entelliye…………………………........2 ağustos
7.Caninuss.......................................2 ağustos
8.sakaleynmaster..............................2 agustos
9.Arda..............................................3 ağustos
10.gizze...........................................3 agustos ____________________ KIZ
11.Badibade......................................4 ağustos
12.defnedamla...................................5 agustos
13.essraa.........................................5 agustos
14.sarmasık.....................................5 agustos
14.calimero 26..................................6 agustos
15.gamze_hlm..................................7 agustos
16.aidaa...........................................7 agustos
17.dlkltn...........................................8 agustos
18.minik_kelebek..............................8 agustos _____________________ KIZ
19.baybmon.....................................8 agustos
20.dide.............................................8 agustos _____________________ ERKEK
20.eeylem07....................................8 agustos
21.güzel edirnem..............................9 agustos
22.angeleyes_3...............................10 agustos
23.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
24.3karanlık1mucize.........................10 agustos
25.Evriş.......................................... .11 ağustos
26.Milk shake..................................11 ağustos
27.eftalya66....................................11 agustos _____________________ ERKEK
28.nazlı_03......................................13 agustos
29.mercimekim................................13 agustos ______________________ ERKEK
30.gelgit…………………………...……14 ağustos
31.başak35……………………......…..14 ağustos
32.figen............................................16 agustos
33.esrako........................................16 ağustos
34.nicole78......................................16 agustos
35.fasulyeko...................................17 agustos _______________________ KIZ
36.comely 08..................................17 agustos
37.keops35.……………......…..........18 ağustos _______________________ ERKEK
38.tazefasulye................................18 agustos
39.masmavi....................................18 agustos
40.prenses.....................................19 agustos
41.nora..........................................19 agustos
42.sampuan....................................21 agustos
43.ebrar06......................................23 agustos
44.petrik.........................................24agustos
45.sal_der......................................24 agustos
46.dnzyildizi84...............................25 agustos
47.emis..........................................25 augstos
48.sedaa........................................25 agustos
49.seerni........................................25 agustos
50.tuana3434..................................26 agustos
51.siney.........................................26 agustos
52.İrem34.......................................26 ağustos
53.darknessfire...............................26 agustos
54.Pınky_42...................................26 agustos
55.lalace........................................27 agustos
56.desdona....................................27 agustos
57.selena.......................................27 agustos
58.flawlessd...................................28 agustos
59.sünger53...................................28 agustos
60.ukalam......................................29 agustos
61.ma_ci_de...................................29 agustos
62.050604.....................................29 agustos
63.burko........................................30 agustos

arkadaslar yenı gelen arkadaslarımız olmus muhtemel dogum tarıhlerını yazarlarsa bende bu müthiş listemize eklerımmmmmm a.s. a.s. a.s.

oy oy 4. aylık resme atlamısımmm haftaya olcak sanıyordum bende bir sevnidirik oldummm.

kızlar bu arada dun aksam yine hissettim bebegimi. hatta gunduz hissetmis yazmıstım ama banamı oyle geldi falan demistim. aksam oglumun tırnaklarını kesiyorum pur dikkat ise egilmisim aklımda bebek hareketi vs asla yok bir anda bir kıprasma oldu hiiii demisim oglumda korktu etini falan kestim sanmıs :)) acayipdi yani yerimden sıcradım unutmusum resmenn .içim fena oldu sonra pes pese dakikalardca hissettim çok hareketlendi o an biraz iki buklum gibi katlanmıstım tırnak keserken ondanmı oldu itekledi bilmiyorum dunden beri farklı yim hamile oglduum sanki yeni anlıyorum çok guzel bir his yaaa.

X