2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

hoşgeldin canım.bizde mutlu oluruz seni ve bebişini burda görmekten

senin adın altında tüm kızlara teşekkürler helincim...inşallah daha yakından tanıyacaz zamanla birbirimizi...kızlar bebişlerinizin hareketlerini ilk hangi haftada hissettiniz...

günaydın güzel ağustos anneleri hepiniz iyisinizdir umarıma.s.

dün kaynatmışsınız ikili test hakkında... bende hiç para vermedim ikili test içinCADIARZU ve benimde tahlil sonuçlarım ankaraya düzen laboratuvarına gitti(sanırım düzendi şimdi yanımda değil ama ankaraya gitti):uhm: sanırım hastaneye göre değişiyor bence bu ücret konusu.....

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.....

gördüm didecim bir esk. daha gelmiş bizde çoğalıyoruz:dance:

Nicole, Otuzsekiz, Office aramıza hoşgeldiniz.

Helincim bende de oluyor ağrılar. Sürekli yeri değişiyor. Bazen gaz sancısının ağrı yaptığını fark ediyorum, bazen neden kaynaklandığını bilemiyorum. Önemli birşey değildir inşallah.

Norracım hayırlı olsun, oğluşunun pipişini görmüşünüz. Darısı başımıza, bir pipi ya da kuku görsek artık kaydirigubbakcemile3

Minik kelebek nasıl oldu, ondan bir mesaj bulamadım. Gözümden mi kaçtı acaba? Bir daha arayayım..

Herkese günaydın yeni arkideşler hoşgeldiniz.
Mercimekim nerelerdesin.
Hadi iyi haberlerini bekliyoruz.

Nicole, Otuzsekiz, Office aramıza hoşgeldiniz.

Helincim bende de oluyor ağrılar. Sürekli yeri değişiyor. Bazen gaz sancısının ağrı yaptığını fark ediyorum, bazen neden kaynaklandığını bilemiyorum. Önemli birşey değildir inşallah.

Norracım hayırlı olsun, oğluşunun pipişini görmüşünüz. Darısı başımıza, bir pipi ya da kuku görsek artık kaydirigubbakcemile3

Minik kelebek nasıl oldu, ondan bir mesaj bulamadım. Gözümden mi kaçtı acaba? Bir daha arayayım..

inşallh en kısa zamanda bir pipiş veya kukuş görürsün canımsırnaşık şey

Nicole grupta esrako, figenn, ben ve sen 13+3 günlüğüz. Şimdi dikkatimi çekti. Doktor doğum tarihi verdi mi?

valla canım en son gittiğimde 11 ağustos çıktı ultrasonda...ağustos başı gibi alırım inşallah...hepimiz tabiki sağlıcakla....

günaydın kızlar hastaneden şimdi geldim 2 li sonucumu aldım güzel çıktı içim rahatladı resmen ögleden sonra uzman dr göstericem tekrar.
buarada free beta-hcg 21.51 çıkmış buna dayanarak cinsiyetini tahmin edebilirmiyiz acaba ?

Daha free bcg sonucumu almadim, ama aklimi karistiran bi tek sey oldu, gecen carsamba universitede ki usg de 6.3 dedi boymuza doktor 12+4ciktik, bugun kendi doktorumuzda 6.4 cikti yine 12+4 ciktik:KK43: 6 gunde hicmi buyumemis bebis??:KK43:(senağlama:çok üzgünüm: yada bugun buzusup uyudugu icin mi diyorum tam olcemedi???gerci bugun kendi doktorumda ikili icin detayli bakti, bir daha kan verdim...2 kere ikili yaptirmis oldum yani:)) gecen haftakinin sonucu gelir eve cumaya kadar, gelince yazarim..

noracık arkadaslarında dedgi gibi artık gelisimleri agırdan olacak 10. haftaya kadar hızla gelisiyorlar hatta 11-12 sonrasında yavaslayacako hızla gitse birkaç mt lik çocuklarımız olur yoksa: malum :) ayrıca her makinani olcumu fark yapabiliyor bebekler biraz buzuk cıksa birkaç mm oynar ki 6 gun için mm lik buyumeler olmustur en fazla . sakın takma bunu kafana
oglun olcak demek ben oldum olası erkek bebek hastasıyımdır kızlara pek ilgim yoktu taki arkadaslarımın kızları ogulumun arkadasları yanib uyuyup su an 9 yas gibi bir yasa gelip genc kız havalarına burunduler ya bayılıyorumm iste . yani bebek olarak erkek bebek severim ama ilerisi için bana arkadas birkizim olmasını çok istioyrum. ama erkek bebekler her zaman favorimdir . sen ne arzu ederdin bilmiyorum ama cinseyt sizi sevindirdimi?

Nicole grupta esrako, figenn, ben ve sen 13+3 günlüğüz. Şimdi dikkatimi çekti. Doktor doğum tarihi verdi mi?
ajda evet dogru ttesbit canım 13+3 uz bugun

yeni gelen arkadaslar rana otuzsekiz merve hosgeeldinizz.

günaydın kızlar hastaneden şimdi geldim 2 li sonucumu aldım güzel çıktı içim rahatladı resmen ögleden sonra uzman dr göstericem tekrar.
buarada free beta-hcg 21.51 çıkmış buna dayanarak cinsiyetini tahmin edebilirmiyiz acaba ?

canım ikili testinin iyi çıkmasına sevindim...eğer tez tutarsa erkek olması lazım...ama bu bazılarına uymuyo...allah gönlüne göre verir inşallah....

Günaydın kızlar a.s.
yorgun uyandım yine çok uykum var

Başakcım gözün aydın Allah gönlüne göre versin oğluşun olacak belkide : )
noraa gözün aydın canım hayırlı olsun oğluşun : )

office otuzsekiz merve hoşgeldiniz

basakkkkk erkekmi geliyor yoksaaaaa insalahhhh free beta hcg olayı dogru ise sayet seninki erkek hani bu tahmine gore . benimde kiz ay insallahhh.

hoşbulduk kızlar...

benim haftamda olup bebişinin hareketlerini hisseden var mı arkadaşlar....

BASAKCIM 2Li ye gore erkek cikması gerek ama biliosun aftabru bu tezi curuttu onunda 20li bisilerdi bebisi kiz. o yuzden 2liye gore tahmin yapmayi bıraktık. cin takvimi zaten eglencelik. bakalim drcuk bi isaret gosterirse ona inancaz artık :)

sagolın kızlar aslında çin takvimide erkek diyor geçen hafta sıpa yüzü koyun yatıyordu göstermedi birşeyini böyle olunca dedim kız heralde ama bir oglum olmasını çok istiyorum maviş kızım birde maviş oglum olursa degmeyin keyfime ama herşeyin başı saglık saglıklı olsunda biz daha ne isteyelim degilmi

selamlar günaydınlar ctesi doktordaydım 14 haftalıktım belli olmadı arkadaşım var onun 15 haftada belli oldu oğlu olucak. doktorum beni 7 martta çağırdı belli olmayabilir dedi yıkıldımmm belli olsun ya

X