2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

minik kelebegim gozun aydın cokkk sevindim

mercimekim iii haberlerle geleceksin ins tatlım biliyoruz

eftelya milkshake kalbiniz karnınızdan atıomus gibi oluyo dimi . bebisler basladı harekete artık :)

İremim ya geç oldu ama.. biraz sıkıntılıydım, gözümden kaçtı..gözün aydın arkadasım.

kızlar mrb bana slm veren yokmu nasılsınız güsel bayanlar bebişler ne almede benimki bugün 15 haftalık oldu dün gecede banyo yapıp yatım ilk defa bana varlığını hisettirdi ilk defa oynadı anam çok güseldi yaa kalbim bi hızla çarptı anlatamam bi heycanladım....:CüvCüv::ecrin_bebek:

Darısı bızım de basımıza Eftelya.. hepimiz sabırsızlıkla bekliyoruz biz de bunu yaşamayı..

hanımlar; saat 4 te 2'li sonucumu almaya gidicem..pıt pıt atıyor kalbim..ayyhhh!! heyecan sardı beni..
hepinizin duasına ihtiyacım var...

Mercimekim, güzel haberler alıp geleceksin, hepimiz gibi.. gelir gelmez yaz bize olur mu?

eftelya hoşgeldin... allahım bize de göstersin o günleri...ben henüz bişey hissetmiyorum..ama bugünlerde acayip bi kasılma var karnımda...büyüyo bebeğim diyorum..ne güzel sana...

tesekkur ederım kızlar hepinize tek tekkkkk. ya ama ara ara kahverengı akıntım gelıyor küçük para kadar boyutu.inşallah progestan içince oda gecer.nekadar olmasada korkuyorum 14.haftamızdayız bugun,hıc gelmıyodu leke falan.neyse bebegımı gördümya o yeter bana,inşallah sımsıkı tutunur bana ve saglıkla gelısır inşallah.öpüyorum hepinizi.

hanımlar; saat 4 te 2'li sonucumu almaya gidicem..pıt pıt atıyor kalbim..ayyhhh!! heyecan sardı beni..
hepinizin duasına ihtiyacım var...

Mercimekim hadi hayırlı sonuçlarla gel inşallah.
Eşim az önce ense kalınlığını sormaya gitti Barış Beye o 2li test sonuçlarıyla beraber bakılır demiş ama sen Vural Beyin ense kalınlığını sana ultrasonda bakarken söylediğini yazmışsın ay bu adama nerden gittim ben ya off offf:KK43:

Minik_kelebek iyi olmanıza çok sevindim:)

bu cizelgede yanlış yapmışız 15 haftalık ama ayy çok güseldi onun varlığını hissetmek kalbim nerde midede bacım ağzımda atıodu sanki:)

mercimekim sende hayırlı haberlerle gelirsin inşallah .................
bende cumartesi yaptıracam hepimiz için hayırlısı dualarım hepimiz için............

eftelya milkshake kalbiniz karnınızdan atıomus gibi oluyo dimi . bebisler basladı harekete artık :)

bilmiyorum ki babycim tam olarak anlayamıyorum bugün bir kıpırtı yok hala:çok üzgünüm: ama dün mesela üzüldüm biraz merak ettim onu yani elimde olsa dr.a atlayıp gidecektim dedim ki ne yapıyor şimdi iyimiki sonra birden tam karnımın ortasından yani göbeğimin aşağısında sanki böyle seyrime gibi birşey oldu... sanırım bebeğim.... mis kokulum benimŞeniz.... siz bunu günde ne kadar hissediyorsunuz ben dediğim gibi günde 1 kere yada hiç:ecrin_bebek:

hadi turkiyede hava kapalı buraya ne oluyo anlamadım aynen burdada gri kapalı hava var
bizim havamız ii olsun ins kızlar bebislerin guzel haberleriyle tassın topisigmiz
buarada figen yok nezamandır merak etmeye basladım acıkcası

milkshake bende gunde 1-2 oluyo fazla olmuyoki.
zaten hissetmemiz icin hep aklımızın onda olup konsantre olmamız lazım
isin gucun arasında o aklımıza gelmioki
ben genelde bacak bacak ustune atınca oluyo sıkısıo galiba
ama gunde 1 yada 2gunde 1 hissediorum
cok relax olmamız lazım surekli hissetmemiz icin

Mercimekim hadi hayırlı sonuçlarla gel inşallah.
Eşim az önce ense kalınlığını sormaya gitti Barış Beye o 2li test sonuçlarıyla beraber bakılır demiş ama sen Vural Beyin ense kalınlığını sana ultrasonda bakarken söylediğini yazmışsın ay bu adama nerden gittim ben ya off offf:KK43:

Minik_kelebek iyi olmanıza çok sevindim:)

ahh canım yaa..2 li için gittiğin gün ense kalınlığını ölçüyo ki; o da test için önemli biliyosun...sonra da kan veriyosun..peki sen kan verdinmi?

hadi turkiyede hava kapalı buraya ne oluyo anlamadım aynen burdada gri kapalı hava var
bizim havamız ii olsun ins kızlar bebislerin guzel haberleriyle tassın topisigmiz
buarada figen yok nezamandır merak etmeye basladım acıkcası

Al benden de o kadar.. kaç kere yazdım.. nerede bu kız diye... bende Figeni cok merak ediyorum.. keske iyi oldugunu yazıp cıksa.. Keops ta yok ne zamandır..

ahh canım yaa..2 li için gittiğin gün ense kalınlığını ölçüyo ki; o da test için önemli biliyosun...sonra da kan veriyosun..peki sen kan verdinmi?

Evet canım kan verdim dün onun sonucunu aldım. O sonucuda göstermek için randevu alıyosun ya bende perşembeye vural beyden aldım.Sonra senin yazında vural beyin ense kalınlığını söylediğini hatırladım kan sonucunu beklemeden, o yüzden eşimi aradım hemen git sor diye Barış Beyde kan sonucuyla beraber görmem lazım demiş. 2 linin sonucunda yazıyo mudur o bilgisi olan arkadaşlar varsa eklenti yapabilirim o sonucu perşembeye kadar dayanamıycam sanki.

minik kelebek canım çok sevindim hadi gözün aydın : )
Mercimekcim, güzel haberlerle gel hadi

AFTABRU
benim bebişin haftasını belirlerken artık baş popo ölçümü yok 4 ayrı ölçüme göre hesaplayacağız dedi ve ölçümlerden sonra hafta boy ve kilosunu söyledi.kafa çapı karın boşluğu uyluk kemiği ve bi şey daha ölçüp bilgilerini verdi.sende de o ölçümlerlemi söyledi hafta ve boyunu canım.seninle aynı haftadayız.bugün 15+2 oldum bende.cumartesi bakalım kaç çıkacak

evet helincim, birkaç şeyi ölçtü, hepsi 15+4 hafta ile uyumlu çıktı, sadece uyluk kemiği 15+1 çıktı. öle olunca ya bizim kız kısa bacak olacak ya da cimcime ortalama 15+2.... yani doktor 15+4 haftaya göre uyumlu bir bebek dedi ama ben yine de 15+2 gibi düşündüm. yani bugün 15+3 oluyor. birkaç günün lafı olmaz.
oysa satım 1 kasım. doktor onu 23 ekim olarak değiştirdi.

:1hug: işte bu izmirliler, istanbullular derken bende kendime memleketten birini buldum:dance: demek eskişehirlisin:teytey:

Aaa ne güzel tesadüf..biraz daha deşelim çıkar belki başkaları..ben de tam eskişehirli sayılmam ama hayatımın büyük kısmı orada geçti. tüm akrabalarım orada..sen şimdi eskişehirde misin yani? ne güzel..şimdi orada olsam yapacağım ve yiyeceğim çok şey vardı be

Evet canım kan verdim dün onun sonucunu aldım. O sonucuda göstermek için randevu alıyosun ya bende perşembeye vural beyden aldım.Sonra senin yazında vural beyin ense kalınlığını söylediğini hatırladım kan sonucunu beklemeden, o yüzden eşimi aradım hemen git sor diye Barış Beyde kan sonucuyla beraber görmem lazım demiş. 2 linin sonucunda yazıyo mudur o bilgisi olan arkadaşlar varsa eklenti yapabilirim o sonucu perşembeye kadar dayanamıycam sanki.

canım ben şimdi sonucumu alıp vural beye çıkıcam..test sonucunda yazıyomu yazmıyomu bakar sana haber veririm...
telaşlanma..herşey olacağına varır..sen içini ferah tut canım..

X