2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Saolasın Helin.. umarım atlarız.. İlginize alakanıza çok tesekkur ederim herkesin.. Saolasınız.. iyi ki varsınız.. Aslında sorun,sıkıntı yazma taraftarı değilim ben buraya.. en azından midenizi kaldırmayacak bir şey olduğu için,bir de görüşlerinizi almak için yazdım.. Affınıza sığınırım eger canınız sıkıldıysa..

Norra.. unut kuzum ojeyi... içinde aseton olan hersey cok sakıncalı.. tırnaktan emildiği için oje.. bebek ıcın cok sakıncalı, seffafı da dahil bu arada.. hiç farketmiyor.

ya kızlar kaç gündür sorcam unutuyorum.... ama nolur cevap yazın....

kadınlar kulubünde en üstte bir markanın iç çamaşırları özellikle toparlayıcı olanları %70 indirime girmiş ve fiyatları çok uygun.... benim gögüsler büyüdü sütyenlerim sıkmaya başladı toparlayıcı bir sütyen almak istiyorum hem birkaç ay sonrada kullanayım diyorum nasıl olsa dahada büyüyecekler rahat birşey olsun istiyorum..... ama o markayı ben burda bulamadım dolayısıyla netten sipariş vericem ama kalıpları konusunda bir bilgim yok yani her zaman kullandımız sutyenlerin ölçüsündemi alıcaz yani bu toparlayıcıların kalıpları onlara göre dahamı büyük dahamı küçük yoksa bedenler aynımı oluyor anlamadım... yardımcı olursanız sevinirim.....

canım orda beden ölçüsü dıe bıse yazıyor olması lazım ona göre al.ben ayyıldızdan alısverıs yapmadım ama ten den cok yaptım netten berı. her ürrün olan sayfada oluyo beden ölçüsü die.ona göre istiyosun bedenını.

iremcim hamilelikde nasıl hasas oluyorsak bikini bölgeside hasaslaşıyor ama mecbur yaptırıcagız birkaç ay sonra göbişler dahada büyüyecek evde zor olucak salonlara gidicez ama en azından dr gittigimizde temiz oldugunu bildigimiz için rahat oluyoruz zaten bundan sonra dr larla kanki olucaz degilmi
Kesinlikle katılıyorum canım, o yüzden bende ağdaya devam etmek de kararlıyım.. sadece acısının artmasını merak etmiştim demek ki normalmiş hamilelikte :eek:

EVRİŞ, çok geçmiş olsun. ama gör bak ağrımayacak. hiç endişe etme. arada bir ağrırsa da minoset alırsın. bence gerek kalmayacak kanal tedavisine. umarım haklı çıkarım. ama eğer kanal tedavisi şartsa da ve bebeğe de zarar vermeyecekse yaptır kurtul, kullanılan uyuşturucuların hamilelere göre olanı da vardır muhakkak

milkshake ben almadım yanıt yazmakisterdim sana ama bilemiyorum
ama sen firmayı arayıp kalıplarınız nasıldır bennormalde atıyorum 80 kullanıyorum bunu kac almalıyım vs diye sorabilirsin telde .

nora anlamadım yani tirnaga oje surebilrimiyiz mi diyorusn takma tırnak taktırablirmiyiz mi diyorsun
oje yi soruyorsan dr a sorsam kovalar beni heralde:) ben her daim ojeliyim valla hiç duymadım sakıncalı diye. ama proktez i soruyorsan yapıskanı falan var onların sakıncalı olabilirkimyasal diye

Saolasın Helin.. umarım atlarız.. İlginize alakanıza çok tesekkur ederim herkesin.. Saolasınız.. iyi ki varsınız.. Aslında sorun,sıkıntı yazma taraftarı değilim ben buraya.. en azından midenizi kaldırmayacak bir şey olduğu için,bir de görüşlerinizi almak için yazdım.. Affınıza sığınırım eger canınız sıkıldıysa..

Norra.. unut kuzum ojeyi... içinde aseton olan hersey cok sakıncalı.. tırnaktan emildiği için oje.. bebek ıcın cok sakıncalı, seffafı da dahil bu arada.. hiç farketmiyor.

nasılllllllllll yaniiiiiiiiiiiii ben ojesız duramamkı amaaaaa alışkın değilim ya vede özellikle hit renklerım siyah kırmızı bordo oldugundan sılerken ıkı kat asetonla sılıyodum sımdı sürmicekmıyım zuzum senın ağzın ne diyiğ yawfdelikafaduldendelikafadulden:1shok:bak gozüm seyiriy yawf:1shok::1shok:

evris inanmıyorum ya oje surmek yasakmı hamilelereeee???? nası yani yahuuuu

kanal tedivisinde o ilk sinirin çıkarılması bolumu çok agrılı acılıdır ona dayanılırmı uyusturucu yapmadan bilmiyorum sonrasında içini temizlerken zaten uyusturucu yapılmıyordu yıllar nce birkanal tedavi deneyimim var. insalah gerek olmaz evris
ama son u ç ay mudahele edilmiyorsa gercekten bunu bile bile ikinci uç ay atlatmak mantıklımı bilmiyorum
ama emin ol kimse seninkadar titiz davranıp 4-5-6 doneminde dra gideyimde aman baktırayım sonra yaptıramam demez eminim birçokinsanın pat diye 7. ay disi agrmaya baslar ve gereken ne ise bir sekil yapılır. çok takma agrımayan disin agrır gibi hissetceksin

nora anlamadım yani tirnaga oje surebilrimiyiz mi diyorusn takma tırnak taktırablirmiyiz mi diyorsun
oje yi soruyorsan dr a sorsam kovalar beni heralde:) ben her daim ojeliyim valla hiç duymadım sakıncalı diye. ama proktez i soruyorsan yapıskanı falan var onların sakıncalı olabilirkimyasal diye

yok protezi ben hamilelik oncesi yaptirdim ve bir daha yaptirmam mahvetti tirnaklarimi 3 ayda ancak kendine geldi tirnaklarim o protezler cikinca...
benim sordugum oje, cunku evrisin dedigi gibi bende zararli olabilir mi acaba emildigi icin diye dusunuyorum, 3 aydir beslensin, hava alsin ve kendi haline donsun diye bilerek bisey kullanmadim tirnaklarima, besleyici bile surmedim..ama artik duzeldiler, manikur falan yapinca dedim oje sursem bi zarari olur mu kimyasallardan dolayi???

EVRİŞ, çok geçmiş olsun. ama gör bak ağrımayacak. hiç endişe etme. arada bir ağrırsa da minoset alırsın. bence gerek kalmayacak kanal tedavisine. umarım haklı çıkarım. ama eğer kanal tedavisi şartsa da ve bebeğe de zarar vermeyecekse yaptır kurtul, kullanılan uyuşturucuların hamilelere göre olanı da vardır muhakkak

Saol Aftabrum.. bende inanıyorum buna.. saol kuzum.. tesekkur ederim samimi dileklerin için.. umarım haklı cıkarız.. bebeğimin şansına bunu atlatırız.. vardır herseyde bır hayır deyip bekliyorum bakalım.

Comellyy.. etrafımdaki hiç kimse.. hiç bri hamile arkadasım kullanmadı.. Dr um kesinlikle olmaz dedi.. Tıbbi Mümesiil bir arkadasım.. ojenin içindeki sakıncaları bize uzun uzun anlatmıştı.. kimyasal maddeler çok yoğun oldugu ıcın asla kullanmayın demişti kısacası.. nasıl saclarımızı normal boya ıle boyayamıyorsak.. bitkisel boyalara sadece izin varsa ki.. onların içinde amonyak olmadığı için.. ojeler de vucut tarafından emildiği için kullanılması yasak diye biliyorum, hep te oyle duydum. Tercih sizindir.

valla kayra nın verdigi linki okudum hadi tamam oje surulurmus anladım da a vitamini olmayan yuz kremi
simdi içerigine bakcaz a vitamini diye direk yazarmı nası anlıycaz
ben auto bronze kullanıyorum surekli kıs aylarında hortlak gibi yuzle dolasmamak için. onlarda hava aldırmıyor falan diyor
ya merake diyorum kimse bu kad ar irdeliyormu acaba bizmi birbirimizi bulduk fazal sorguluyoruz acaba. iyiim ediyoruz kotumu bilemyorum valla kararsız kaldım.

canım orda beden ölçüsü dıe bıse yazıyor olması lazım ona göre al.ben ayyıldızdan alısverıs yapmadım ama ten den cok yaptım netten berı. her ürrün olan sayfada oluyo beden ölçüsü die.ona göre istiyosun bedenını.

ben hamile kalmadan önce yerli markalardan hiç bulamazdım sütyen bedenimi. ayıptır sölemesi 70D giyordum da... o yüzden zavallı eşim -ki bayan iççamaşır reyonlarına girmekten nefret eder- her yurtdışına çıkışında ona sipariş verirdim. bir sürü çok güzel sütyenim var, çoğu yepyeni ama galiba onları uzun süre kullanamayacağım artık. bir aydır sadece babane sütyenimi takıyorum. çok büyüdüler. herhalde 70dd olmuştur. yani ayyıldızdan bulamam gibi geliyor. eskiden olmuyordu ne ayyıldızda ne tende ne komda ne de diğerlerinde. ama belki son 2 yılda bi değişiklik yapmışlardır. ben de gidip gezmek istiyorum mağazasını. hayatta denemeden alamam.

meraba kızlar bende 14+3 günlük hamişim...saçımı boyatmak istiyorum ..3ay geçtükten sonra bişe olmaz diyolar...ne yapsam bilmiyorum..saç mı boyatmak istememin sebebide saçımdaki beyazlar 24 yaşımdayım ama saÇIMda bir sürü beyaz var ırsıı...
düz boya yaptırcam zaten ...

valla kayra nın verdigi linki okudum hadi tamam oje surulurmus anladım da a vitamini olmayan yuz kremi
simdi içerigine bakcaz a vitamini diye direk yazarmı nası anlıycaz
ben auto bronze kullanıyorum surekli kıs aylarında hortlak gibi yuzle dolasmamak için. onlarda hava aldırmıyor falan diyor
ya merake diyorum kimse bu kad ar irdeliyormu acaba bizmi birbirimizi bulduk fazal sorguluyoruz acaba. iyiim ediyoruz kotumu bilemyorum valla kararsız kaldım.

canım kremlerin bileşiminde yazıyor ama dediğin gibi çok irdeliyoruz...

evris inanmıyorum ya oje surmek yasakmı hamilelereeee???? nası yani yahuuuu

kanal tedivisinde o ilk sinirin çıkarılması bolumu çok agrılı acılıdır ona dayanılırmı uyusturucu yapmadan bilmiyorum sonrasında içini temizlerken zaten uyusturucu yapılmıyordu yıllar nce birkanal tedavi deneyimim var. insalah gerek olmaz evris
ama son u ç ay mudahele edilmiyorsa gercekten bunu bile bile ikinci uç ay atlatmak mantıklımı bilmiyorum
ama emin ol kimse seninkadar titiz davranıp 4-5-6 doneminde dra gideyimde aman baktırayım sonra yaptıramam demez eminim birçokinsanın pat diye 7. ay disi agrmaya baslar ve gereken ne ise bir sekil yapılır. çok takma agrımayan disin agrır gibi hissetceksin

Esracım, Dr lokal anestezı oldugu surece bunun bebege hıc bır sakıncası olmayacagını soyledı.. uyusturarak yapıyorlarmış, artık kullanılan ilaçlar, yöntemler bu yönde dedi.. yani bebek konusunda bir sıkıntın endişen olmasın dedi bana.. yapılırken de kuzenım yenı yaptırdı.. uyusturdular spreyle.. hiç bir sey hıssetmedım dedi.. tek derdım bebeği hırpalamamak.. Takmamaya calısıyorum.. iyi düşünüyorum.. iyi olanı kendime çekmek için. Bu konuda cok haklısın.. olmayanı da uyandırmamak gerek.

Oje konusuna gelince.. dediğim gibi size kalmış, ben profesyonellerden duydugumu sızınle paylaştım, herkesin kendi kararıdır. Oje koleksıyonu bir insan olarak hepsini topladım görümceme verdim kızcagıza.. çok da umrumda değil acıkcası benim açımdan.

Ha şu da aklınızda olsun.. özellikle de kimyasallardan en çok elinize bulaştırmamanız gereken camsillermiş.. yanı cam silerken kullanılan o sprey sular..

meraba kızlar bende 14+3 günlük hamişim...saçımı boyatmak istiyorum ..3ay geçtükten sonra bişe olmaz diyolar...ne yapsam bilmiyorum..saç mı boyatmak istememin sebebide saçımdaki beyazlar 24 yaşımdayım ama saÇIMda bir sürü beyaz var ırsıı...

canım yanlış bilmiyorsam bitkisel boyayla boyatabilirsin.ama güvendiğin bir kuaför olsun çünkü bitkisel deyip kimyasalla boyuyorlar.doktorunada danış.bana böle söylemişti kendisi...

canım bu konuda çok farklı görüşler var doktorlar arasında bile görüş farklılığı olabiliyor.benimde saçlarımda çok beyaz var annemden almışım bu yönümü.üniversite yıllarımdan beri beyazlarım var.şimdi iyice ortaya çıktılar ama sanırım ben boyatmıyacağım ama sen en iyisi doktoruna sor sonra kendin karar ver

kayra aftabru
üçlü testlerinizi ne zaman yaptıracaksınız.yani gittiğinizde bebişler kaç haftalık olacaklar.ben 15 şubatta gideceğim o zaman sanırım 16+1 gibi olucağız ileri yada geri atmazsa bebek
ocak yazmışım 15 şubat diye değiştirdim şimdi

Son düzenleme:
bi sitede ilk 3 ay organlar geliştigi için boyatmayın yazıyodu...
ama dogru sölüyosunuz bide dr uma sorim...
saolun kıslar...
a.s.

X