2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

comely mide bulantınla kafayıda iyi bozdun valla:) gizzeye yollamadın mı sen fotunu? bana yolladın da haberim mi yok..allah iyiliğini versin emi
ya karıştı sanırım ya gizzeye yollamıstım ben ama

Son düzenleme:
PBİNAY , başınız sağolsun. allah geride kalanlara sağlıklı bir ömür versin.

ya gercektende ben ıyı değilim sanırım kızlar ya kıme yolladıgımıda unuttum valla

4 gündür yoktuum iş yogunlugundan giremedim siteye
yeni gelenler hoşgelmişler
hasta olanlara geçmiş olsun grip salgını var dikkat edin
kimseyle öpüşmeyin (mümkün oldugunca) ben tokalaşıyorum sonra ellerimi yıkıyorum

evriş göbişinde sabahlıgında çok şirin : )
başak babymom sizinde göbişleriniz çok güzel, eskiden olsa göbişimizi saklardık şimdi gere gere gösteriyoruz hihoyyyt bende çektim ilk fırsatta eklerim :CüvCüv:

buarada galiba EVRİŞ de göbek foto eklemiş ama ben göremedim. acaba göbek şov için yeni bir topik mi açtınız? nasıl giriyorum o topiğe? adı nedir?

ya gizzeye yolladım ben resmı of ıyıce karıstı ben gercekten ıı değilim bunu anladım gizzecim sana yollamıstım fotomu ben öyle hatırlıyorum bıtanem geldımı foto

buarada galiba EVRİŞ de göbek foto eklemiş ama ben göremedim. acaba göbek şov için yeni bir topik mi açtınız? nasıl giriyorum o topiğe? adı nedir?

canım evet yeni topik açıldı 2009 annelerinin göbek şovu diye.ağustos sayfasında

kızlar göbiiş resmimi ekledım ama boyutu nıye küçük oldu anlayamadım.sonra tekrar cekıp yıne eklrım,hadı kızlar sizlerde koyun göbiş resımlerınızı.aftabrucum sende koymamıssın hadı sende ekle

ayy canım tabı sen yoktun bı kac gundur bende dıyorum aftabru nıye eklememıs.kız topik actım göbüş şovumuz baslasın die :roflol: agustos annelerı topiğinde yıne

4 gündür yoktuum iş yogunlugundan giremedim siteye
yeni gelenler hoşgelmişler
hasta olanlara geçmiş olsun grip salgını var dikkat edin
kimseyle öpüşmeyin (mümkün oldugunca) ben tokalaşıyorum sonra ellerimi yıkıyorum

evriş göbişinde sabahlıgında çok şirin : )
başak babymom sizinde göbişleriniz çok güzel, eskiden olsa göbişimizi saklardık şimdi gere gere gösteriyoruz hihoyyyt bende çektim ilk fırsatta eklerim :CüvCüv:

PETRİK bende mumkun oldugunca grip gibiyim opusmeyelim diorum bi garip gelio insanlarla opusmekten bile tiksindim hele burdakiler hacı yagımı ne suruyolar kokularına tahammulum yok. sekreterin 10 sny odamda durmasına bile tahammulum yok hickimseyle opusmuyorum cokta mantıklı yaptıgımız. herkese tavsiye ederim

kustuktan hemen sonra su içmek neden zaralıymış BABY? ben bu sabah yine rutin bir şekilde kustum ve normalde su içmezdim ama bu kez içeyim dedim. çünkü duyduğuma göre mide asidini kusunca bogazda yanmaya ve boğazı tahriş etmeye başlıyormuş. bu yüzden ileride gırtlak problemi yaşayabilirmişiz. ben de çok korktum ve dedim ki hemen yıkayayım boğazımı. genzime kadar geliyor mübarek asidin acısı. ağzımın içi iğrenç bir tad alıyor. zehir gibi bişey o asit yaaa... neyse işte ben de yıkamak niyetiyle bir bardak su içtim. ama şimdi sen diyorsun ki "çok zararlı"

ben hep nette kustuktan sonra su icmek zararlı diye okudum. o yuzden vebaya sebep oluyormus allah korusun sende bi arastır istersen

comely uzulme bulantımı gecrimek icim portakal +elma yemek zorunda kaldım oda zararlı deil bilakis. simdi daha iim

ya bilmiyorum hayırlısı artık ama comelynin çin takviminde erkek çıktı... beta hcg 81 çıkınca kız gibi oluyor diyorlar birde burda bir yerde okumuştum ama nerde tam olarak hatırlayamıyorum bir arkadaşımız dr. a gittim ve dr. kalp atışından bebeğin cinsiyetini belirliyormuş şöyleki 180'nin altında olursa erkekmiş 180'nin üstünde olursa kızmış bu arkadaşımıza öyle demiş benimde geçen gittiğimde kalp atışı 160 çıktı aman bunların hepsi boş rabbim hayırlısını sağlıklısını versin çokta merak etmiyorum açıkcası zaten ya kızdır ya erkek bakalım hayırlısı.....er yada geç öğreneceğiz sonuçta.....

listemizin ilk prensesi yerim ben onu.canım hemen düzelteyim malum ikinci hamilelik azda olsa bilgiliyim,bebişin kalbi 140 ın altında atarsa erkek 140 ın üstünde atarsa kız oluyor bebişim...sağlıklı hayırlısı olsun.

babymom insanlara tuaf geliyor öpüşmemek yalnış anlıyorlar öğreticem ben herkese azimliyim : )
komik birşey anlatayım kayınvalidemin hacı mevlüdünde eltimin arkadaşları hamile olduğumu öğrendiklerin hepsi yanıma geldi sorular sordular akıl veriyorlar bana sakın kimseyle öpüşme hastalık geçer, komik kısmı şu hepside giderken beni öpüp gitti : ))

Günaydınlar herkese...
Figencim çok geçmiş olsun ama artık bebeğinin düşme tehlikesi olmadığına göre adına çok seviindimmm. kaydirigubbakcemile3
Babymom, senin de resimlerin çok güzel canım... Artık hamilelik belli oluyor ne güzelll. Ben henüz işyerine söylemedim arkadaşlar bugün söyleyeceğim bakalım hayırlısı inşallah...Biraz endişeliyim bu konuda ama inş problem olmaz :1no2:
Neyse, herkese bol gülücüklü bir gün diliyorummm. Görüşmek üzere Şeniz
cok teşekkürler canım bizde daha rahatız artık takmamaya çalışıyorum..
KIZLAR ben hamile oldugumu ogrendigim sıra cok guzellestim cildim prladı bi nur geldi yuzume ama zaman icinde cirkinlesiyorum hic guzellestirmedi bu hamislik beni. yani aynaya bile bakasım yok hic begenmiyorum kendimi hep bezgin hep cirkin . makyajsız sokaga cıkmayan ben ise makyajsız geliorum aksamdan ne giysem die dusnen ben sabah ne bulsam geciriorum ustume off ya sizede boyle oluyomu acaba
canım valla sorma bende kendimi daha çirkin hissediyorum yanlız deilsinsırnaşık şey ben hep böle cok güzel bebek yüzlü bi hmile olmak istedimkaydirigubbakcemile3
yine mıdem bulanıyo kızlar ne yapayım ya boş mideye öğürme isteiyorum çünkü başlayınca kendıme gelmem cok zor oluyo ne yapıcam ya
canım geçmiş olsun cubuk kraker iyi gelir.benim arkadasımı cok rahatlatıyodu onunla.yanında bulunsun sürekli atarsın ağzına.
günaydın kızlar
bugün moralim bozuk çok. dün amcamı kaybettim babamın abisini. Babam öldükten sonra güven veriyordu bana ama artık oda yok. İşin kötü mü iyi tarafımı anlamadım ama dedem hayatta. 2 evladınıda toprağa verdi. Dün ayakta duramıyordu. Bende çok üzüldüm. Eşim söyledi babamla yanyana yatıyorlarmış. Allah rahmet eylesin. Yoruldum dün tabi dinlenemedim. Eve geldik yatayım uyurum derken kayınvalidem geldi saat 5 gbi. Geldi gitmez yorgunum uykum var. Güya başsağlığına gelmiş. Gece 11i geçiyordu gitti. Artık eşimin git demediği kaldı yani. Ben bukadar düşüncesiz biri daha görmedim. Evde yanlız oturacağına başsağlığı adı altında vakit geçirdi. Yemeğimde yoktu bütün gün dışardaydım.Eşimle kahvaltı yapacaktık. Mecburen bişeyler yaptım. Ama başımı ağrısı uykusuzluk e üzüldüm de tabi mahvetti beni. İnsan gelse bile bir saat otur git bayılttı beni. Bugün sersem gibiyim. Eşimde kızdı ama naparsın. Anlayana. Annemin bir lafı var herkesin kendi canı diye. Yazık diyorum başka hiçbirşey demiyorum..
Size güzel haberler vermek isterdim ama paylaşmak istedim.
basın saolsun canım.hadi kendini üzme artık allah geride kalanlara sabır versin.
bu araada arkadasalr size bir soru
dr larınız bebegin organlarını falan olçmeye basladımı ?
yarni ben ilkinden hatırlayamıyorum ama sanki ozamanki dr um daha uzun bakıyordu
su an idr sadece boyunu olcuyor soyle bir bakıor o kadar . hani ikili testte olctu birsyler ama o birkere oldu sonraki kontrollerde organlarını olcmeyecekmi yada olcme islemi 14. haftalardan sonramı baslıyor malum organlar yeni olustu minicikler. dr unuz nası muayne ediyr nrmal ultrosanla nelere bakyor elini kolunu parnmagını vs saymaya basladımı ?? bilgi verirseniç çok sevinirim
canım benim doktorum da henüz ölçmüyo organlarını.senini dediğin ayrıntılı ultrason 20-24 haftalar arası yapılıyo daha erken yani tatlım.

bu arada kıslar doktorum bana erkek galiba dedi.....ama bhcg mi bilmiyorum...

figenn sana da erkek demiş doktor..bana da öyle dedi minnacık bir pipi gösterdi..bakalım doğru çıkacak mı? sağlıklı olsunlar da

günaydın kızlar

bugün moralim bozuk çok. dün amcamı kaybettim babamın abisini. Babam öldükten sonra güven veriyordu bana ama artık oda yok. İşin kötü mü iyi tarafımı anlamadım ama dedem hayatta. 2 evladınıda toprağa verdi. Dün ayakta duramıyordu. Bende çok üzüldüm. Eşim söyledi babamla yanyana yatıyorlarmış. Allah rahmet eylesin. Yoruldum dün tabi dinlenemedim. Eve geldik yatayım uyurum derken kayınvalidem geldi saat 5 gbi. Geldi gitmez yorgunum uykum var. Güya başsağlığına gelmiş. Gece 11i geçiyordu gitti. Artık eşimin git demediği kaldı yani. Ben bukadar düşüncesiz biri daha görmedim. Evde yanlız oturacağına başsağlığı adı altında vakit geçirdi. Yemeğimde yoktu bütün gün dışardaydım.Eşimle kahvaltı yapacaktık. Mecburen bişeyler yaptım. Ama başımı ağrısı uykusuzluk e üzüldüm de tabi mahvetti beni. İnsan gelse bile bir saat otur git bayılttı beni. Bugün sersem gibiyim. Eşimde kızdı ama naparsın. Anlayana. Annemin bir lafı var herkesin kendi canı diye. Yazık diyorum başka hiçbirşey demiyorum..
Size güzel haberler vermek isterdim ama paylaşmak istedim.

cnm başın sağ olsun ben seni çok ii anlıyorum çünkü bende 14 yaşımda babamı kaybettim ama amcamı 40 yılda bir görüyorum kendini çok harap etme bebişini düşün toparlan Allah sabırlıklar versin

kızlar göbişimi ekledım herkez tek tek eklıyo ben diğer topikte ilk sayfada nasıl eklencegını anlattım.cok basıt sadece bıraz bekletıyo okadar.hadı hepiniz ekleyınde görelım yegenlerımız nasıl büyüyor

X