2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

KABUS GıBı GEÇEN DUN GECEM

herşey normal seyrinde devam ederken saat 10da sancım oldu guınduzde bi kaç kere oldugu için hemen saate baktım. bi anda ateş basıyor boncuk boncuk terliyorum hafif bir regly agrısı ve göbüşüm semsert. nefes egzerzislerini yapmaya başladım rahatlarım diye fayda etmedi. tabi ben öle derin nefes alıdkça eşim bana meraklı gözlerle bakıyor. neyhse 2 dk sonra geçti
saat 10-35 de bir daha oldu ben panik tabi evin içinde geziniyorum nefes alıp veriyorum derin deriin neyhse yine geçti. biraz uzanayım dedim ve 10-55 de bir dAHA OL DU yH BENı PANıK SARDI ZATEN FELAKET Bı ATEŞ BASIYOR NE BıÇıM TERLıYORUM Bı GÖRSENıZ. SONRA UZANAYIM BELKı GEÇER DEDıM.HAVA ÇOK GUZEL ESıYORDU YA BıR ANDA BEN Bı ÜŞÜMEYE BAŞLADIM ANLATAMAM. kalın pijamalarımı giydim yataga yattımve üstümü örttüm ama nasıl üşümek ve aynı anda midem bulanmaya başladı hemen ateşimi ölçtük bu kadar üşümek telaşlandırdı ama ateşim yok
neyhse yatak odasının camını kapattırdım eşime içerisi hamam gibi olmuş onalragöre ama ben hala üşüyorum ve mide bulantım var.çok zaman geçmeden çıkardım tabi içimde ne varsa ama çokda korkuyorum aklıma forumda yazılan bu haftalarda mide bulantısının normal olmadıgı geldi.erken dogum senaryolarımı dersiniz aklımdan neler geçmediki. 10 dk da sırılsıklam oldum. doktorumu aradık haftamı söyledim ve durumu anlattım üşütmüş olabilecegimi mideme bişey dokunmuş olabailecegini söyled sancılar içinde her yarım saatte bir düzenli olursa mutlaka gel hastaneye dedi. ben tabi bi sonraki sancıyı ebklerken sızmışım.. gece bi kalktım oda hamam gibi olmuş tabi camlar kapalı bende kalın pijamalarla eşimde kalktı hemen bişey mi oldu diye. üstümü değiştirdik komple ateşimi ölçtük tekrar ve yine uyudum deliksiz bir uykuydu sabah a kadar uyudum. sancım bir daha olmadı. ama tüm gece rüyamda froumdakileri gördüm valla. diyorumki benm daha vaktim var benden önce şunlar şunlar dogurması lazım falan. ayyh kızlar ya aklım gitti varya erken dogum olcak diye..

şimdi iyiyim çok şükür..

EVRİŞ, kapı süsünüz de çok güzel olmuş. Yorgunluğunuza değmiş hakikaten..

Gelgit, tarihiniz hayırlı olsun. 5. ben olurum diyordum ama bu gidişle sen olacaksın..

Mucize, beden dayanamıyor artık yaşamsal faaliyetler haricindeki aktivitelere.. Ama ilginç olan birşey var ki, benim performansım günden güne çok değişebiliyor.

Ne kadar çok rüya görüyorsunuz arkadaşlar.. Ben rüya görüyorum da öyle etkisinde kalınacak cinsten şeyler değil.. Son zamanlarda hepimizin aklında bebekler, doğum vs olduğundan rüyalara yansıyor ister istemez, sakın etkisinde kalıp da aklınıza kötü şeyler getirmeyin canlar..

Geçmiş olsun pinki, endişe etmekte gerçekten haklısın, belirtilerin hepsi birden kendini sana hatırlatmış dün gece... Bir daha olmaz inşallah... Gelmiş geçmiş olsun...

KABUS GİBİ GEÇEN DUN GECEM

herşey normal seyrinde devam ederken saat 10da sancım oldu guınduzde bi kaç kere oldugu için hemen saate baktım. bi anda ateş basıyor boncuk boncuk terliyorum hafif bir regly agrısı ve göbüşüm semsert. nefes egzerzislerini yapmaya başladım rahatlarım diye fayda etmedi. tabi ben öle derin nefes alıdkça eşim bana meraklı gözlerle bakıyor. neyhse 2 dk sonra geçti
saat 10-35 de bir daha oldu ben panik tabi evin içinde geziniyorum nefes alıp veriyorum derin deriin neyhse yine geçti. biraz uzanayım dedim ve 10-55 de bir dAHA OL DU yH BENİ PANİK SARDI ZATEN FELAKET Bİ ATEŞ BASIYOR NE BİÇİM TERLİYORUM Bİ GÖRSENİZ. SONRA UZANAYIM BELKİ GEÇER DEDİM.HAVA ÇOK GUZEL ESİYORDU YA BİR ANDA BEN Bİ ÜŞÜMEYE BAŞLADIM ANLATAMAM. kalın pijamalarımı giydim yataga yattımve üstümü örttüm ama nasıl üşümek ve aynı anda midem bulanmaya başladı hemen ateşimi ölçtük bu kadar üşümek telaşlandırdı ama ateşim yok
neyhse yatak odasının camını kapattırdım eşime içerisi hamam gibi olmuş onalragöre ama ben hala üşüyorum ve mide bulantım var.çok zaman geçmeden çıkardım tabi içimde ne varsa ama çokda korkuyorum aklıma forumda yazılan bu haftalarda mide bulantısının normal olmadıgı geldi.erken dogum senaryolarımı dersiniz aklımdan neler geçmediki. 10 dk da sırılsıklam oldum. doktorumu aradık haftamı söyledim ve durumu anlattım üşütmüş olabilecegimi mideme bişey dokunmuş olabailecegini söyled sancılar içinde her yarım saatte bir düzenli olursa mutlaka gel hastaneye dedi. ben tabi bi sonraki sancıyı ebklerken sızmışım.. gece bi kalktım oda hamam gibi olmuş tabi camlar kapalı bende kalın pijamalarla eşimde kalktı hemen bişey mi oldu diye. üstümü değiştirdik komple ateşimi ölçtük tekrar ve yine uyudum deliksiz bir uykuydu sabah a kadar uyudum. sancım bir daha olmadı. ama tüm gece rüyamda froumdakileri gördüm valla. diyorumki benm daha vaktim var benden önce şunlar şunlar dogurması lazım falan. ayyh kızlar ya aklım gitti varya erken dogum olcak diye..

şimdi iyiyim çok şükür..

Çok geçmiş olsun Pinky. Midene birşey dokundu heralde.. Çok şükür şimdi iyisin. En yakın doktor randevun ne zamana?

Aman boşver Ebruska ya, bırak kirli kalsın, zaten hava yine yağacak gibi duruyor... Belli mi olur, bugün silseydi akşama yağsaydı daha beter üzülürdün di mi ama vereliniortak

Öyle canım yaa, işte ağlayasım varmış bunu bahane buldum kendime galiba.. Sanırım son bir haftada olduğunu bilmek bana biraz stres yaptırdı..

Öyle canım yaa, işte ağlayasım varmış bunu bahane buldum kendime galiba.. Sanırım son bir haftada olduğunu bilmek bana biraz stres yaptırdı..

evet duygusallaşıyor insan... senin bebiş dönmedi diyeydi di mi ebruska, yani dönerse doğum da belki normale döner, böylece 1 haftadan daha fazla vakit alır doğurman, belki de haftaya çarş. temizlik yaparsınız evde :KK66: belli mi olur :)

hehe, tabii ki yapmam.. Bırak şimdi yapmayı, normal zamanlarda bile korkarım cam silme işinden.. :eek:

Ben hem sevmem, hem korkarım da, zaten benim yükseklik korkum var, bakamam öyle balkon cam kenarlarından aşağıya... İçim fena olur, hemen içeri kaçarım... mafoldumben

günaydın arkadaşlar,
herkese huzurlu güzel bir gün dileyerek geçmişe bi göz atmaya gidiyorum. herzamanki gibi atlaya zıplaya...

nasılsınız iyice şiştiniz değilmi?? Allah inşallah hayırlısıyla doğurup kucağınıza sağlıklı sıhhatli almayı nasip etsin inşallah.. Allah bize de göstersin o günleri..
ben 9+6 yım daha çok yeni ablaları, 2,5 aylık..
zaman hiç geçmiyo büyüsede bende şişsem öyle.. :))
kendinize bebeklere iyi bakın..
Allah yardımcınız olsun inşallah..
hayırlı ve kolay doğumlar.. :nazar:

Arkadaslar;

Bi arkadasımız dogum yaptı.. bugun sabah 6 da.. ama ne telefonunu bana vermıs, ne de tlf lıstemde kaydı var.. aradım acan olmadı.. mesaj attım cvp beklıyorum.. içimizden biri bu sabah normal yolla dogum yaptı ama kim?? Gazetecilik günlerime ger dondum..

Geçmiş olsun pinki, endişe etmekte gerçekten haklısın, belirtilerin hepsi birden kendini sana hatırlatmış dün gece... Bir daha olmaz inşallah... Gelmiş geçmiş olsun...
saol canm şimdi iyiyim şükürler olsun. ayhh panik olana bi tek ben değildim varya kayınvalidem gece boyu uyumamış bi kaç işi varmış onları bitirmiş nolur nolmaz diye sonra odA SABAHA KADAR NE SENARYOLAR ÇİZMİŞ AKLINDAN ...
Çok geçmiş olsun Pinky. Midene birşey dokundu heralde.. Çok şükür şimdi iyisin. En yakın doktor randevun ne zamana?
saol cam teşkkür edrim bende öyle düşündüm sanırım dün içtiğim soguk komposto sebep oldu sanırım. çünkü hiç soguk bişey yeyip içmiyorum aylardır dondurma haricinde..
bu cuma sabah 9-45de randevum var. şu 2 günde bişey olmasın hayırlısıylada

:Saruboceq:

pinky cok gecmis olsun evet o ates basmalı terlemeli sey bana gun icinde cok sık oluyo o yuzden ne yasadıgını anlayabiliorum. neyseki atlatmıssın aman dikkat et kendine. belirtilerinide ii gozle. bak size olan hicbisey bana olmuyo diodun nazar ettin kendine

Arkadaslar;

Bi arkadasımız dogum yaptı.. bugun sabah 6 da.. ama ne telefonunu bana vermıs, ne de tlf lıstemde kaydı var.. aradım acan olmadı.. mesaj attım cvp beklıyorum.. içimizden biri bu sabah normal yolla dogum yaptı ama kim?? Gazetecilik günlerime ger dondum..
nasıl yaniiiiiiiiii aaaaaaaaaaa kim oldugunu bilmiyoruz öylemi. ayyy hemen bi sabah yoklaması yapalım yaaaaaaaa ben burdayım henuz tek parçayım dogum yapmadım

nasılsınız iyice şiştiniz değilmi?? Allah inşallah hayırlısıyla doğurup kucağınıza sağlıklı sıhhatli almayı nasip etsin inşallah.. Allah bize de göstersin o günleri..
ben 9+6 yım daha çok yeni ablaları, 2,5 aylık..
zaman hiç geçmiyo büyüsede bende şişsem öyle.. :))
kendinize bebeklere iyi bakın..
Allah yardımcınız olsun inşallah..
hayırlı ve kolay doğumlar.. :nazar:

teşekkür ederiz, darısı başınıza... maşallah bebişinize...

nicke bak hizaya gel delikafadulden ama bu nickle hamilelik geçirmek zor olsa gerek.. kahve pek önerilmiyor hamileyken... ben çok severim ama kaç aydır içmiyorum :1shok:

a.s.

ebruska bende bu pazar gunu ayagıma terlik bulamadım die agladım sinir bozucu asık suratla gezdim durdum insana geliolar arada

evriiiiiim istersen tlf numarasının ilk veson rakamlarını yaz herkes listesindekilere baksın belki sende yokdur ama bizde vardır...

turkkahvesi canım daha yasayaagın cok guzellikler var daha rahmine yeni dusmusken bugunlere ozenme
gunlerinin tadını cıkar. bugunlere gelince neden ozenme diycemi cok ii anlıycaksın :)

Arkadaslar;

ne diyosun evrişşşşşşşşşşşşşş... nerden biliyorsun peki? araştırmacı gazeteci, tam teçhizatlı kameraman, gözünü seveyim söyle kimmiş...

X