2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kiyamam ben sana:))) inan suan halimi gorsen yamulmus vaziyetteyim:)))buarada ise dalip bilgisayarida acik unutmusum:))vardim ama yoktum yani...
soz yarin temizlensin, deco yapayim; koyucam 1-2 gune:))
bekleriz canım
maddi mi manevi mi:))sagol bugun ilk dusumu aldim, guzel oldu beeaaa..2.5aydir kesik elektrikve akitan kuvetten sonra dus almanin zevkini unutmusum:)

bilirim o duyguyu.gerizekalı tesisatçılar sözde klozeti tamir ettiler..1 hafta kullanmayın dediler banyoyu aklımı yiyecektim.sonra yine düzelmedi.bir daha kırdılar yine sonuç sıfır.kloozeti iptal etmişerdi..ne severim ben de klozeti.allahtan bu evinki sağlam.asla oturamoyorum bu halde alaturka tuvalete.nefes alamıyorum nevanın kemileri batıyor sanki.kiralık ev bakarken ilk klozete bakıyorum hep

örnek misal lavanta koyuyorlar ya..ben de onlarıda m yiyeceğiz diyorum arkadaşlara şakacıktan.o yüzden dedim

başka itirafın varsa çekinme aramızda kalır yavrum döül bakiyim:jeyyar:

valla masumum aplaa..başka bi nomero yok..:icecream:

mercie kuzum, biz burda pişiyoruz ya, siz oralarda ne durumdasınız? neme nasıl dayanıyorsun?şahsen ben adanada mersinde ya da antalyada olmayı hayal bile edemiyorum.

yaramı deştin..tüm günüm klimalı odada geçiyo..ayaklarım altları feci yanıyo, sanki kızgın demirin üzerinde yürümüşüm gibi..göbek acık geziyom, atlet oluyo üstüm de genelde, onu da memişlerin altları pişmesin diye tıkıştırıyorum altlara..anane donlarıyla idare ediyom..dışarı çıkmıyorum zaten..mutfakta yemek yaparken suratımdan şıpır şıpır terler akıyo..vs. vs..:sinifsinif:..hele çocuk doğunca yavrucuk napıcak düşünmek bile istemiyorum..:sinifsinif:..dayanamıyorum artık beeeeen..kurtarın beniiiiii...delikafadulden

valla nazan benim bir arkadaşım var.sık sık gelip biz de kalırdı.bir saç var kız da acayip kalın telli ve simsiyah(boya) öyle bir dökülüyor ki anlatamam.o dökülmeye beni kafam da saç kalmazdı.benim halıların üstü nasıl bir saç kılı doluyor siyah siyah.fayanslar desen öyle.banyoya sirsin kesin kabin tıkanıyordu.hiç arkasından toplama alışkanlığı da yoktur.rahat bir tip.ben arkasından bu mopla ev temizlerdim..çok işe yarardı..kedi köpek tüyünden beter yani.bir gün ona gittik dediki elektrik süpürgem çalışmıyor.salih bir açtı kızın saçlar halkadaki samara varya onun saçı kadar makinanın içinde birikmiş ve koca boruyu tıamış.iğrençti yaa
ayyyyy ııığğkkkkkk gerçekten çok iğrenç. topuz yapsa ya evde saçlarını. ayyy valla ben yere düşen saçımı muhakkak toplarım. zaten genelde de saçlarım topludur, fotolarımdan da dikkat ettiyseniz, ben açık saçla pek duramam....
Kimse bi yere kaybolmasın 2 tane foto koyucam

tamam şeker, bekliyoruz

HOME TV de bir program var ya hani, kıç kadar banyoları yenilemek için 30.000 usd harcıyorlar sonra da birbirlerini "ne müthiş iş yaptık" diye tebrik ediyorlar yere göğe sığdıramıyorlar. banyo sahibi de yeni banyosunun müthişliği karşısında beş karış açık kalan ağzını elleriyle kapatıyor "aman tanrım, olamaz, bu benim banyom mu? inanamıyorum, müthiş olmuş" falan fıstık şeklinde aptalca muhabbetler... kıl oluyorum o programa... ayol biz evi aldığımızda komple tadilatına ki duvarları bile yıktırmıştık, öyle böyle bir tadilat değildi, ona bile 30.000 usd ödememiştik.

kaydirigubbakcemile3buarada resim koyunca oyle ahim sahim bisi beklemyin yaw bildiginiz banyo, oncesi ve sonrasi diye koysam ne demek istedigimi anlarsiniz...burda binalar genelde eski oluyor, biz aldigimizda banyo tadilat yapilmamis eskiydi, biz onu normal standarda getirdik, fayans dusakabin,mobilya seklinde, yani oleee ahim sahim bisi degilkaydirigubbakcemile3borular ve elektrik sistemi ve fayanslar degistigi icin uzun surdu, bi esprisi yok yani:))

allah yardımcınız olsun MERCıMEK. ben bi kere yazın antalyada kot giymiş bulundum. wc ye girdim indirdim pantalonumu, sonra çekeyim derken bacaklarıma yapıştı kaldı terden. sinirimden nasıl ağlamıştım. o sebeple ben adanada mersinde filan asla yazın kot giymem. antalyadaki de bir gafletti.....

valla nazan benim bir arkadaşım var.sık sık gelip biz de kalırdı.bir saç var kız da acayip kalın telli ve simsiyah(boya) öyle bir dökülüyor ki anlatamam.o dökülmeye beni kafam da saç kalmazdı.benim halıların üstü nasıl bir saç kılı doluyor siyah siyah.fayanslar desen öyle.banyoya sirsin kesin kabin tıkanıyordu.hiç arkasından toplama alışkanlığı da yoktur.rahat bir tip.ben arkasından bu mopla ev temizlerdim..çok işe yarardı..kedi köpek tüyünden beter yani.bir gün ona gittik dediki elektrik süpürgem çalışmıyor.salih bir açtı kızın saçlar halkadaki samara varya onun saçı kadar makinanın içinde birikmiş ve koca boruyu tıamış.iğrençti yaa

e yuhh !! yani..

buarada bugun olayli gecmis topikte:))neyse sinirleri yipratmayalim ...

yarin 8.30 da kadin gelicek, umarim 1 gunde bitirebilir...su yarinida bi atlatsak evim normal haline donse...

Sefa'nın yaptığı altın yastığı. Ay dedenin rimelli kirpiklerini ben işledim kaydirigubbakcemile3

dsc03705u.jpg

allah yardımcınız olsun MERCİMEK. ben bi kere yazın antalyada kot giymiş bulundum. wc ye girdim indirdim pantalonumu, sonra çekeyim derken bacaklarıma yapıştı kaldı terden. sinirimden nasıl ağlamıştım. o sebeple ben adanada mersinde filan asla yazın kot giymem. antalyadaki de bir gafletti.....

düşün alanya daha bi nemli olur antalyadan..oy oy kot giyme düşüncesi bile terletti beni..ama güldürdün beni nazan..bi an hayal ettim de..:)

kaydirigubbakcemile3buarada resim koyunca oyle ahim sahim bisi beklemyin yaw bildiginiz banyo, oncesi ve sonrasi diye koysam ne demek istedigimi anlarsiniz...burda binalar genelde eski oluyor, biz aldigimizda banyo tadilat yapilmamis eskiydi, biz onu normal standarda getirdik, fayans dusakabin,mobilya seklinde, yani oleee ahim sahim bisi degilkaydirigubbakcemile3borular ve elektrik sistemi ve fayanslar degistigi icin uzun surdu, bi esprisi yok yani:))

nasıl yani?jakuzi yaptırmadınız mı? jakuzi ile duvar arasında orkidelerle dolu bir gap yok mu? ayakta hızlı bir duş almak için ayrıca bir de duş teknesi koydurmadınız mı? spot ışıklarla süslenmiş nişler yok mu? havlupanlar, hilton dolaplar, son derce modern musluklar filan yok mu?
ne için uğraştınız ki bu kadar? bi küvet bi klozet bi de fayans mı?

valla masumum aplaa..başka bi nomero yok..:icecream:

yaramı deştin..tüm günüm klimalı odada geçiyo..ayaklarım altları feci yanıyo, sanki kızgın demirin üzerinde yürümüşüm gibi..göbek acık geziyom, atlet oluyo üstüm de genelde, onu da memişlerin altları pişmesin diye tıkıştırıyorum altlara..anane donlarıyla idare ediyom..dışarı çıkmıyorum zaten..mutfakta yemek yaparken suratımdan şıpır şıpır terler akıyo..vs. vs..:sinifsinif:..hele çocuk doğunca yavrucuk napıcak düşünmek bile istemiyorum..:sinifsinif:..dayanamıyorum artık beeeeen..kurtarın beniiiiii...delikafadulden
aynı durumdayız canım.ben de en çok neva doğunca ne yapacağız diye düşünüyorum.klimanın karısında uyumama rağmen çarpıyor beni.klimalı odaya getirmesem yazık yavruma..inşallah hemen biter bu sıcaklar.
ayyyyy ııığğkkkkkk gerçekten çok iğrenç. topuz yapsa ya evde saçlarını. ayyy valla ben yere düşen saçımı muhakkak toplarım. zaten genelde de saçlarım topludur, fotolarımdan da dikkat ettiyseniz, ben açık saçla pek duramam....

tamam şeker, bekliyoruz

topla derim hep ama dedim ya rahat eleman..çok severim kendisini ama cinstir biraz.mesala sabah kalkar pijamalarını çıkarır yere atar ya da yatağın üstüne atar.yatağını toplamaz felan.sinir olurum söylerim.bir kere toplar sonra yine aynı.çook dağınıktır.kol çantasını mutfak masasına atar.söyleyince de çok eleştiriyo olurum.çay içer mesela 3-4 tane arı bardakta yarım bırakır çayları.onlar kalır öyle..neyse ki artık gelmiyor yatıya.iyi olan aramızda bozuluyor sonra

Taze Burcu valla Sefa'nın eline sağlık..çok becerikli..bravoo..senin de katkılarını görmezden gelemeyiz orası ayrı..

nasıl yani?jakuzi yaptırmadınız mı? jakuzi ile duvar arasında orkidelerle dolu bir gap yok mu? ayakta hızlı bir duş almak için ayrıca bir de duş teknesi koydurmadınız mı? spot ışıklarla süslenmiş nişler yok mu? havlupanlar, hilton dolaplar, son derce modern musluklar filan yok mu?
ne için uğraştınız ki bu kadar? bi küvet bi klozet bi de fayans mı?

honkkk..:1shok: af buyur nazanimm..o dediklerini buranin piyasasinda yaptirsak bizide home tv ye cikarirlar heraldekaydirigubbakcemile3

neyse benden başka hortlayan çokmuş merhaba kızlar yattım ama uyuyamadan geldim aranıza

ulen taze 40 yıllık ay dedenin rimelli kirpiği olur mu be? topittoş yapıp bırakmışsın len doruğ'a aydede falan diye tanıtıp çocuğun cinsiyet alglarını zedeleme sakın...
ama güzel olmuş hani..değişik bir yorumlama biçimi serbest bir çalışma.teruklar sana

X