2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bugün evlilik yıldönümüzün ilk senesiii
sizler yılları devirmiş oluyorsunuz ama bizim daha ilk senemizzz :))

herkesin miraç kandili mübarek olsun rabbim dualarımız kabul etsin
bugün bol bol dua edelim güzel anneler...

amin canımmm... hadi bakalım hayırlı olsun ilk seneniz... nicelerine yahya ile birlikte inşallah...

işte size 36+2 aşşagıya inmiş bir göbiş zaten aşşagıdaydı ama dahada çok indi

memişleri görmeyin kızlar evde fora edip geziyorum ama sanki küçüldüler nedense anlamadım gitti

maşallah canım... göbekten dolayı mütevazi duruyor sanırım memeler, doğum sonrası küçülüp küçülmediklerini anlarsın bence...

Arkadaşlar hepinizin Miraç Kandilini ayrı ayrı kutluyorum... Bebişim de bebişlerinizin Kandilini ayrı ayrı kutluyor.
Yazmazsam darılırmış... :)

ınşallah bu gecede dualarımız kabul, amellerimiz makbul olur... Bebişlerimiz ve tüm bebişler en hayırlı en sağlıklı şekilde en hayırlı zamanda bizlerle, aileleriyle kavuşurlar... Bol bol mutlulukla dolu gözyaşlarımız olur inşallah... Bir insana imandan sonra verilen en büyük nimet sağlıkmış... Bütün anne ve bebeklerimize sağlık sıhhat diliyorum... Çok seviyorum hepinizi...

herkese günaydın ve öncelikle herkesin kandili mübarek olsun allah bu güsel gecede dualarımızı kabul eder inş....
dünkü mide bulantım normalmiş bebek çok hareketli olduğu içinde olurmuş... vede çok yorgun olduğumdan bebeğinde ağırlığı olduğu için kasılmalar normalmiş dinlenmem lazımmış önemli bişi çıkmadı çok şükürra.s.

00:00 a bayılırım:) tam o saatte yazmısın didom ya. bide 22.22 ye ..oyle takıntım var benim.. sozde melekler rakamlarla bu sekilde bize mesajlar iletiolarmıs. biara meleklerle iletisimi arastırıodumda :))
opuyorumnanaktan
tembel gadın kaldır totonu yap işlerini

ah gizze vah gizze nerdesin sen hatunnnn :eek:klava:
ben gitmedim yazlığa sendende haber çıkmayınca
doktora gittinnmi bu aralar?tarhi vs belli oldumu sezeryan normal ??özledim seni yaaaa

ikinizide tüpürüyorummm :mymeka:

ohhhh içimin yağları eridi adam haklı iii yapmış sana alkisalkisalkis

tazem tmm onurun huyu böyle vs ama onurun en güzel yanlarından biride bence onu çok güzel yontabiliyosun bu senin elindee adama temizlk vs yaptırmyaı bile öğretmiştin oda kuzu kuzu yapmıştııı hatırladınmıııı zemuszemus

ay didooo şaka gibi ben bi yere gitsem hayatta bidaha unutmam hayatımda gitmedğim yerelere giderim ben elimde adres olsun yeter
telleri adresleri isimleri tutarım aklımda geçmişi unutmam yapılan kötülükleri iyilikleri borçlarımı unutmam alacaklarımı unutmam delikafadulden
tabeee bu gebeş durumlarda beyin biraz error veriyo ama olsun

bende özledimmm canımsın benümmmmm Şeniz

tmm buluşmadan doğurmammm adaşımmmm :)))
sen benim idolümsün zatan anlatışana hayran oldum

evlilik yıldönümünüz harika geçsin yavrum
herkese günaydın ve öncelikle herkesin kandili mübarek olsun allah bu güsel gecede dualarımızı kabul eder inş....
dünkü mide bulantım normalmiş bebek çok hareketli olduğu içinde olurmuş... vede çok yorgun olduğumdan bebeğinde ağırlığı olduğu için kasılmalar normalmiş dinlenmem lazımmış önemli bişi çıkmadı çok şükürra.s.

geçmiş olsun..rahatlamışsındır iyi yaptın doktora gitmekle

herkesin kandili mübarek duaları kabul olsun.Bebişerimizin de tabi.Annem beni ramazan bayramının ilk günü doğurmuş 3 aylarda hamileymiş ben de öyle.çok mutluyum bugün.sırtarak uyandım

opuyorumnanaktan

sen benim idolümsün zatan anlatışana hayran oldum

evlilik yıldönümünüz harika geçsin yavrum

geçmiş olsun..rahatlamışsındır iyi yaptın doktora gitmekle

herkesin kandili mübarek duaları kabul olsun.Bebişerimizin de tabi.Annem beni ramazan bayramının ilk günü doğurmuş 3 aylarda hamileymiş ben de öyle.çok mutluyum bugün.sırtarak uyandım
aynen öle didom içim rahat etti neyse ben bugün burda olmam sanırım annem gelecek önce bir duş alıyım sonra sulu kek yapıyımda balkon keyfi yapalım annemle tekrar herkese ii kandiller diliorum

sevidnim önemli birşey olmamasına... geçmiş olsun...

hep sırıtarak uyanasın şu zor günlerde inşallah...

evrisim gunaydın hayatım zombim benim ..niye uyutulmadım ne gece ne gunduz anladın sen onu

Ya anlamıyorum ki.. cocugumun da suçu yok.. benım acıldı gosler.. açılış o açılışş..

herkesin kandilini kutluyorum arkadaşlar

bizde ismi kesinleştirdik hasan kayra düşünüyoduk kayranın söylenmesi zor olduğundan vede 3 aylara geldiğinden anlamı için hasan berat a karar verdik
,

Adıyla yaşasın ınsallahh..

Maminle nice uzun yıllar bır arada gecırmenızı dılıyorum.. Evlatlarınızla nıce nıce yıllara.

Çok çok sevındım.. ehlinden duyalım gerekenlerı.. bıze yakısanı yapalım.

memişleri görmeyin kızlar evde fora edip geziyorum ama sanki küçüldüler nedense anlamadım gitti

Masallahh.. :nazar: gercekten de ınmıs asagıya.. benım de ındı.. nereden nereye..

ne güzel ne hayırlı bi güne denk gelmiş...allah mutluluğunuzu daim etsin..Yahya'yla birlikte nice mutlu senelere..a.s.

Arkadaşlar hepinizin Miraç Kandilini ayrı ayrı kutluyorum... Bebişim de bebişlerinizin Kandilini ayrı ayrı kutluyor.
Yazmazsam darılırmış... :)

İnşallah bu gecede dualarımız kabul, amellerimiz makbul olur... Bebişlerimiz ve tüm bebişler en hayırlı en sağlıklı şekilde en hayırlı zamanda bizlerle, aileleriyle kavuşurlar... Bol bol mutlulukla dolu gözyaşlarımız olur inşallah... Bir insana imandan sonra verilen en büyük nimet sağlıkmış... Bütün anne ve bebeklerimize sağlık sıhhat diliyorum... Çok seviyorum hepinizi...

öperem seni..:))

için rahatlamıştır eftelya..bak ne iyi oldu..çok şükür..

ah bi de benimki inse pek iyi olacak da..bekliyoz artık..memişleri dert etme..cuk cuk zamanı dolgunlaşacak zaten..maşallah tü tü tü..nasıl oldu sancıların??

Bürsürü alıntı yapmış ama maalesef sayfa birden gümledi. Unutmadan herkesin kandili mübarek olsun.

ESRAKO, 3K1M ,TELKIRMA, DİDE bebeklerinize maşallah. Esrako doğumun içinde hakınızda hangisi hayırlıysa o olur inşallah canım.
Drdan güzel haberlerle gelen diğer arkadaşlarımında gözü aydın.

Allah mutluluğunuzu daim etsin ,40. yılınızıda kutlarsınız inşallah.

Günaydın, iyi pazarlar kızlar...
Annem ve babam geldi.. Çalışırken yapamadıklarımı yapıp açığı kapamaya çalışıyorum. Fırsatım olmadı o yüzden bikaç gündür girmeğe.. Geçmişe bakamadım, umarım herkes iyidir..
Öncelikle kandiliniz mübarek olsun.. hepinizin ayrı ayrı.. dualarım sizinle, sizde benden esirgemeyin..
Esracıım, evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.. El ele oğlunuzla nice güzel senelere...

ya kızlar ben cuma doktordaydım
doktor kasılmaların başlamış dedi nst ye göre
su ve nişan gelirse şaşırma dedi bugün hastane çantamı hazırlamaya başladım yarın biter

gypsy sabah net koptu bi ara süleymaniye deki kurucuları sormuşsun hepsi açık canım
cuma serin olunca kuru pilav yedim muhteşemdi

canım kasılmalarını anlıor musun? yoksa alette mi çıktı sadece. hastane çantanı hazırlamadın mı hala :ecrin_
bebek: bebetona kaç tane tulum zıbın body koycaksın. kızlar bebelerinize neler koydunuz

canım daha nice nice yıllara sağlık mutluluk bereket ve bebişlerinizle inşallah ( bak çoğul yaptım bebişleri )

başak cidden inmiş göbiş aşağa. göbek inmesi demek göbek deliğini artık görememekse benim ki de indi. üst kızım boşalıor galiba. zemuszemus çok kilo almamışsın başak sen. göbek çıkmış sadece.

:Saruboceq: herkesin kandili mübarek olsun. tüm dualarımız kabul olsun.

Miraç kandilimiz mübarek olsun arkadaşlarım..bugünün vesilesiyle rabbim tüm evlatlarımızı vaktinde ve sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin..yüreğimiz ibadetle çarpsın, tüm dualarımız kabul olsun..

ÖNCELİKLE KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN
DÜN EVİMİZE GELDİK YUSUFUM UYUYOR ARADA GİRİP HABER VERMEK İSTEDİM
tatlı evrişim güzel haberimizi çoktan ulaştırmıştır onun için tebrik eden herkese teşekkür ediyorum canlarım cidii cidi doğum sancısı çekmek zorunda kaldığım 5 saat içinde hepinize dua ettim allah hepinizin yardımcısı olsun
ben iyiyim sütüm hala tam olarak gelmedi arada mama vermek zorunda kaldık uğraşılarımız devam ediyor
oğluşumda iyi ama ablasına göre biraz azgın oğluşum ağlıyor hepinizi öpüyorum

tatlı evrişim güzel haberimizi çoktan ulaştırmıştır onun için tebrik eden herkese teşekkür ediyorum canlarım cidii cidi doğum sancısı çekmek zorunda kaldığım 5 saat içinde hepinize dua ettim allah hepinizin yardımcısı olsun
ben iyiyim sütüm hala tam olarak gelmedi arada mama vermek zorunda kaldık uğraşılarımız devam ediyor

ay deryaa...41 kere maşallah Yusuf'umuza..çok tatlı bi bebek ..o bizim ilk göz ağrımız..allah nazarlardan saklasın..yakında getirir yusuf'umuz sütünü bu azgınlıkla..bize yaz arada olur mu..

Miraç kandilimiz mübarek olsun arkadaşlarım..bugünün vesilesiyle rabbim tüm evlatlarımızı vaktinde ve sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin..yüreğimiz ibadetle çarpsın, tüm dualarımız kabul olsun..

amin canummm...

amanın sakaleyn hoşgeldin, topiğe heyecan getirsin, evinize de hoşgeldiniz... Maşallah Yusuf'umuza.. Duaların için Allah razı olsun... Sütün bir an önce tam olarak gelir inşallah... Çok sevindik senin doğumuna, inanamadık, gözlerimiz doldu hep... Biz de seni öpüyoruz. Ara ara haberdar et biz kendinden ve Yusuf'tan... Allah a emanet olun...

esrosum nice nice yıllara maminle yahyanla birlikte vede gelecek diger evlatlarınla insallah

En guzel annem benım.. evıne hoşgeldın.. hepımız durup durup Yusuf un fotografına bakıyorus.. Herseyın ıyı olmasına cok sevındım.. Allaha emanet olasın evladınla..

X